Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Unikatowy dzisiaj w nocy w Łodzi mu buchneli
2
@heniusss prawdziwy zimniarz na lodowiec leci zimą. Co to za problem latem, gdy na przykład w takim Skaftafell jest 15 stopni na plusie?
7
Szczęść Boże i Fur Deutschland
To było tak. Późnej nocy świzdu gwizdu, Honda Civic poszła w pi... Z @Kessie poszła.
Dzisiaj mojemu synowi ukradli auto spod bloku. Że się komuś chciało w te upały.
1
@Giwera tak, ta scena jest świetna. W ogóle film świetny
1
@kubix05 oczywiście :)
2
@kubix05 jeden z lepszych polskich filmów. Niestety 80% ludzi go nie rozumie
0
@sebasarna zejdzie do darknetu
1
@NeroTFP1 jakoś nigdy nie przepadałem za jego twórczością, ale rzeczywiście wielkie rzeczy napisał.
Był antyklerykałem.
1
@kocuur tak grali. W sumie, to chyba Oski kibicuje Pogoni. @FcPortoFan1999
0
@kocuur raczej odwrotnie. Tu chodzi o to, żeby ludzi polaryzowac. Żeby się kłócili
2
@MesQueUnClub_87 u mnie żona robiła.
0
@kocuur już nie, ale nigdy za dużo nie jeździłem. Gdzieś tam w drugiej połowie lat 90-tych byłem parę razy
0
@kocuur nie wiem. Nawet nie zamierzam się w to zagłębiać. Ale jakbym miał strzelać, to kogoś z pis
2
@MesQueUnClub_87 @kubix05 wczoraj miałem. Z siekana wołowiną, ogórkiem i innymi dodatkami. Na ostro
0
@Vegeta88 nie nie. To trochę zły przykład. Tu nie chodzi o kradzież, tylko o przesuwanie granic możliwości władzy
1
@Gary ano właśnie. Ja nie oglądam tyle sportu. W sumie tylko piłkę.
0
@Vegeta88 w pewnym sensie jest to wina pisu, bo to oni przesunęli granicę. Ale nie bronię w żaden sposób dzisiejszych rządzących. W sumie to liczyłem na mądrzejsze ich zachowanie.
1
@Gary a tyle obejrzałem, bo nie chcę mi się do roboty jeździć.
1
@Gary trybuna gospodarzy. Zmarzłem, ale było fajnie.
1
@kocuur szczerze mówiąc, to ani mnie ona ziębi, ani parzy. Nie interesuje mnie też co się tam u Lewandowskich dzieje. I jestem ostatnią osobą, która się będzie wypowiadać na temat Anki, jej męża i ich małżeństwa.
1
@misterio to całkiem tak jak ja. Nawet do roboty za bardzo nie jeździłem.
5
@Gary wszystkie te filmy widziałem i wszystkie zaliczam do przynajmniej dobrych. Jeśli miałbym wybrać ten najlepszy z nich, to Piękny Umysł.
Ja w styczniu obejrzałem 22 filmy i 7 seriali.
Najlepszy z nich to Kiedy mężczyzna kocha kobietę. Przypomniał mi o nim @BorzyKrzys i sobie z żoną obejrzeliśmy.
Wysoko oceniam Ostatni Wiking
1
@Foton ja już niczego nie oczekuje. Serio mam wywalone.
A problem polega na tym, że pozostałe 30% wcale nie jest lepsze.
0
@kocuur to jest muzyka, której nigdy bym nie włączył. Powiem więcej.... Dla mnie to nie jest muzyka. Ale co kto lubi...
A co do głosu? W dzisiejszych czasach, to i mój labrador piękny głos w teledysku będzie miał.
1
@Schoogs luźna wygrana United. Możesz stawiać majątek. @Stinger_ Ty też
1
@NeroTFP1 @Mazi bo to chyba nie ksef walnął, tylko profil zaufany. Cholera wie.
13
W naszym Sejmie zajmują się inicjatywą poparcia Nobla dla Pomarańczowego. I się kłócą o to.
My naprawdę jako naród na nic nie zasługujemy, a rozbiory nie dziwią.
1
@KRISU77 to jest problem wielu, jak nie wszystkich państw prawa i demokracji. Alternatywy są jednak jeszcze gorsze.
1
@agaFCB mój 40 letni mietek nie ma żadnych problemów
5
@Comentateiro sądzę, że jakby Oskiemu włączyć ekstraklasę, to też by przetrwał