0

@Unikatowy dzisiaj w nocy w Łodzi mu buchneli

2

@heniusss prawdziwy zimniarz na lodowiec leci zimą. Co to za problem latem, gdy na przykład w takim Skaftafell jest 15 stopni na plusie?

7

Szczęść Boże i Fur Deutschland

To było tak. Późnej nocy świzdu gwizdu, Honda Civic poszła w pi... Z @Kessie poszła.

Dzisiaj mojemu synowi ukradli auto spod bloku. Że się komuś chciało w te upały.

1

@Giwera tak, ta scena jest świetna. W ogóle film świetny

1

@kubix05 oczywiście :)

2

@kubix05 jeden z lepszych polskich filmów. Niestety 80% ludzi go nie rozumie

0

@sebasarna zejdzie do darknetu

1

@NeroTFP1 jakoś nigdy nie przepadałem za jego twórczością, ale rzeczywiście wielkie rzeczy napisał.
Był antyklerykałem.

1

@kocuur tak grali. W sumie, to chyba Oski kibicuje Pogoni. @FcPortoFan1999

0

@kocuur raczej odwrotnie. Tu chodzi o to, żeby ludzi polaryzowac. Żeby się kłócili

2

@MesQueUnClub_87 u mnie żona robiła.

0

@kocuur już nie, ale nigdy za dużo nie jeździłem. Gdzieś tam w drugiej połowie lat 90-tych byłem parę razy

0

@kocuur nie wiem. Nawet nie zamierzam się w to zagłębiać. Ale jakbym miał strzelać, to kogoś z pis

2

@MesQueUnClub_87 @kubix05 wczoraj miałem. Z siekana wołowiną, ogórkiem i innymi dodatkami. Na ostro

0

@Vegeta88 nie nie. To trochę zły przykład. Tu nie chodzi o kradzież, tylko o przesuwanie granic możliwości władzy

1

@Gary ano właśnie. Ja nie oglądam tyle sportu. W sumie tylko piłkę.

0

@Vegeta88 w pewnym sensie jest to wina pisu, bo to oni przesunęli granicę. Ale nie bronię w żaden sposób dzisiejszych rządzących. W sumie to liczyłem na mądrzejsze ich zachowanie.

1

@Gary a tyle obejrzałem, bo nie chcę mi się do roboty jeździć.

1

@Gary trybuna gospodarzy. Zmarzłem, ale było fajnie.

1

@kocuur szczerze mówiąc, to ani mnie ona ziębi, ani parzy. Nie interesuje mnie też co się tam u Lewandowskich dzieje. I jestem ostatnią osobą, która się będzie wypowiadać na temat Anki, jej męża i ich małżeństwa.

1

@misterio to całkiem tak jak ja. Nawet do roboty za bardzo nie jeździłem.

5

@Gary wszystkie te filmy widziałem i wszystkie zaliczam do przynajmniej dobrych. Jeśli miałbym wybrać ten najlepszy z nich, to Piękny Umysł.

Ja w styczniu obejrzałem 22 filmy i 7 seriali.
Najlepszy z nich to Kiedy mężczyzna kocha kobietę. Przypomniał mi o nim @BorzyKrzys i sobie z żoną obejrzeliśmy.
Wysoko oceniam Ostatni Wiking

1

@Foton ja już niczego nie oczekuje. Serio mam wywalone.
A problem polega na tym, że pozostałe 30% wcale nie jest lepsze.

0

@kocuur to jest muzyka, której nigdy bym nie włączył. Powiem więcej.... Dla mnie to nie jest muzyka. Ale co kto lubi...

A co do głosu? W dzisiejszych czasach, to i mój labrador piękny głos w teledysku będzie miał.

1

@Schoogs luźna wygrana United. Możesz stawiać majątek. @Stinger_ Ty też

1

@NeroTFP1 @Mazi bo to chyba nie ksef walnął, tylko profil zaufany. Cholera wie.

13

W naszym Sejmie zajmują się inicjatywą poparcia Nobla dla Pomarańczowego. I się kłócą o to.

My naprawdę jako naród na nic nie zasługujemy, a rozbiory nie dziwią.

1

@KRISU77 to jest problem wielu, jak nie wszystkich państw prawa i demokracji. Alternatywy są jednak jeszcze gorsze.

1

@agaFCB mój 40 letni mietek nie ma żadnych problemów

5

@Comentateiro sądzę, że jakby Oskiemu włączyć ekstraklasę, to też by przetrwał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?