Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz o szóstej rano miałem minus 21.
Teraz mam - 7, a odczuwalna ponoć - 16.
Ja nie narzekam. Z moim dzielnym labradorem codziennie długi spacer zaliczony.
0
@Unikatowy nie, zupełnie nie ja.
A my w końcu może na to piwo wyskoczymy? Ty już na stałe w nowym domu?
1
@FcPortoFan1999 no tak. Pamiętam jak chłopaki marudziły
0
@FcPortoFan1999 okej Oski. Przekażę komu trzeba ;)
1
@FcPortoFan1999 coś takiego rzeczywiście było z Arką.
Ale trzeba to wykonać. Pierwszy krok to GKS w Kato
1
@FcPortoFan1999 no tu wystarczy już tylko trzy mecze wygrać i jest się w Europie.
0
@escarabajo patrząc na to, co się wyprawia, to może i nie żarcik, a proroctwo. Tfu tfu.
0
@Iniesta8i Bukari zagrał całkiem przyzwoity mecz. Jak na pierwszy w ekstraklasie i jak na to, że takie warunki pogodowe to on pierwszy raz w życiu widział i odczuł.
0
@APTAPT to nie jest po to, żeby zająć 10 miejsce maks, tylko po to, żeby w nowym sezonie walczyć o mistrza
0
@partymaker w niedzielę spotkała się rada starszych i uzgodnili, że póki co trener zostaje. Osobiście nie wiem, co o tym myśleć. Choć rozumiem tę decyzję.
@escarabajo zobaczysz dopiero transfery do Widzewa, jak ten do europejskich pucharów się dostanie.
0
@PeRRy no ha tfu na nich. Choć podejrzewam, że akurat mój syn nie jest specjalnie smutny z tej kradzieży.
0
@Chada w sumie dobrze
1
@MesQueUnClub_87 coś źle trafiłeś, bo ja do takiego codziennego polatania po domu, z psem i ogólnie po wsi noszę w sumie tylko Big Star i Wrangler. I serio żadnych problemów.
1
@Chimera akurat malarka, w odniesieniu do baby malujacej obrazy, to słyszałem już z 40 lat temu.
6
@FcPortoFan1999 w MON znaleźli, a nie w kancelarii premiera.
2
@Arden betoniarz /betoniarka
2
@MesQueUnClub_87 jeśli chcesz w miarę przystępnej cenie i dobrą jakość to Big Star, ale i Wrangler często ma taniej.
0
@PeRRy no właśnie ponoć na części to idzie. Giną najbardziej popularne marki. Chociaż ta Honda syna raczej popularna nie jest
0
@PeRRy gliniarz mojemu synowi powiedział, że od dwóch lat jest znaczny wzrost kradzieży aut. Szczególnie japońskich i koreańskich hybryd.
3
@Batys jeszcze jak
3
A wiecie jak się fajnie pościel wietrzy na takim mrozie? Nie wiedzieliście,, to już wiecie.
0
@Chimera no tak. PZU biedne nie jest.
0
@PeRRy tu też był. Ale albo go szybko znaleźli, albo jest w jakimś tirze, bo sygnału brak.
Generalnie samochód ubezpieczony, więc trudno się mówi. Stratny nie będę, tylko tyle, że znów muszę mu auto kupić.
0
@Lucerfi ale za Jarka to takich mrozów nie było.
1
@MesQueUnClub_87 znam gore. Kiedyś namiętnie oglądałem. Będę oglądał bez żony
2
@misterio 22 dzień? U mnie mrozy od świąt. Mniejsze, większe ale od świąt. Podać Ci temperaturę?
1
@MesQueUnClub_87 @Zelazny_Mike namówiliście
1
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem "Smutek", ale to w sumie nie moja bajka.
2
@doc tak, w czerwcu wejdą nowe lilimty. Ale jeśli wejdziemy teraz w zasadę 1:1, to będą sposoby, żeby zrobić transfery.
0
@Unikatowy w żadnym nadzorze nigdy nie byłem. Nie moja branża