0

@Hasszz o szóstej rano miałem minus 21.
Teraz mam - 7, a odczuwalna ponoć - 16.
Ja nie narzekam. Z moim dzielnym labradorem codziennie długi spacer zaliczony.

0

@Unikatowy nie, zupełnie nie ja.
A my w końcu może na to piwo wyskoczymy? Ty już na stałe w nowym domu?

1

@FcPortoFan1999 no tak. Pamiętam jak chłopaki marudziły

0

@FcPortoFan1999 okej Oski. Przekażę komu trzeba ;)

1

@FcPortoFan1999 coś takiego rzeczywiście było z Arką.
Ale trzeba to wykonać. Pierwszy krok to GKS w Kato

1

@FcPortoFan1999 no tu wystarczy już tylko trzy mecze wygrać i jest się w Europie.

0

@escarabajo patrząc na to, co się wyprawia, to może i nie żarcik, a proroctwo. Tfu tfu.

0

@Iniesta8i Bukari zagrał całkiem przyzwoity mecz. Jak na pierwszy w ekstraklasie i jak na to, że takie warunki pogodowe to on pierwszy raz w życiu widział i odczuł.

0

@APTAPT to nie jest po to, żeby zająć 10 miejsce maks, tylko po to, żeby w nowym sezonie walczyć o mistrza

0

@partymaker w niedzielę spotkała się rada starszych i uzgodnili, że póki co trener zostaje. Osobiście nie wiem, co o tym myśleć. Choć rozumiem tę decyzję.
@escarabajo zobaczysz dopiero transfery do Widzewa, jak ten do europejskich pucharów się dostanie.

0

@PeRRy no ha tfu na nich. Choć podejrzewam, że akurat mój syn nie jest specjalnie smutny z tej kradzieży.

0

@Chada w sumie dobrze

1

@MesQueUnClub_87 coś źle trafiłeś, bo ja do takiego codziennego polatania po domu, z psem i ogólnie po wsi noszę w sumie tylko Big Star i Wrangler. I serio żadnych problemów.

1

@Chimera akurat malarka, w odniesieniu do baby malujacej obrazy, to słyszałem już z 40 lat temu.

6

@FcPortoFan1999 w MON znaleźli, a nie w kancelarii premiera.

2

@Arden betoniarz /betoniarka

2

@MesQueUnClub_87 jeśli chcesz w miarę przystępnej cenie i dobrą jakość to Big Star, ale i Wrangler często ma taniej.

0

@PeRRy no właśnie ponoć na części to idzie. Giną najbardziej popularne marki. Chociaż ta Honda syna raczej popularna nie jest

0

@PeRRy gliniarz mojemu synowi powiedział, że od dwóch lat jest znaczny wzrost kradzieży aut. Szczególnie japońskich i koreańskich hybryd.

3

@Batys jeszcze jak

3

A wiecie jak się fajnie pościel wietrzy na takim mrozie? Nie wiedzieliście,, to już wiecie.

0

@Chimera no tak. PZU biedne nie jest.

0

@PeRRy tu też był. Ale albo go szybko znaleźli, albo jest w jakimś tirze, bo sygnału brak.
Generalnie samochód ubezpieczony, więc trudno się mówi. Stratny nie będę, tylko tyle, że znów muszę mu auto kupić.

0

@Lucerfi ale za Jarka to takich mrozów nie było.

1

@MesQueUnClub_87 znam gore. Kiedyś namiętnie oglądałem. Będę oglądał bez żony

2

@misterio 22 dzień? U mnie mrozy od świąt. Mniejsze, większe ale od świąt. Podać Ci temperaturę?

1

1

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem "Smutek", ale to w sumie nie moja bajka.

2

@doc tak, w czerwcu wejdą nowe lilimty. Ale jeśli wejdziemy teraz w zasadę 1:1, to będą sposoby, żeby zrobić transfery.

0

@Unikatowy w żadnym nadzorze nigdy nie byłem. Nie moja branża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?