Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub_87 "Dogville" to perełka. Świetne kino
Plac Zbawiciela to prawie dwie godziny depresji. Również świetny film.
Skarbonka kiedyś mocno mnie bawiła.
2
@Giwera tak. Ciekawa odskocznia i totalne odmóżdżenie
5
Szczęść Boże i Fur Deutschland
@MesQueUnClub_87 obejrzałem ten "Smutek". O matko i córko, zapomniałem, jak śmieszne potrafi być gore. Ale jak na film z tego gatunku, to całkiem dobre kino.
P. S. I taki Covid to ja bym zrozumiał.
0
@Colon The Enigma of the Absolute
1
@barteq nagie kelnerki i hostessy. Gwarantuję, że goście długo nie zapomną
13
Grok odpowiada
4
@PatrychoO o to to. Ostanie zdanie w punkt.
2
@Colon to dobra rada dla @Popitek12
0
@Colon "Gate of Dreams"
1
@BojanKriKicz problem jest taki, że nie wiadomo co ona powiedziała. Mi się tego filmu w całości nie chce nawet szukać, a co dopiero oglądać. Ale cycaty lubi uciąć i gówno burze
1
@MesQueUnClub_87 @lithotripter u mnie działa w jednym domu.
Jak syn latem przeprowadził się do miasta Uć, to przez jakiś czas też działało. Aż się zesrało.
Zadzwoniłem na infolinię i mi powiedziano, że tak jest. Że jak wyłapią, to blokują. Nadal na przykład syn może oglądać LM, a ja serial. Ale już nie możemy LM on w Łodzi, ja u siebie.
Ja to później weryfikowałem i tak jest. Jak wyłapią to robią porządek.
0
@burcioszka to już tak nie działa. Ligi Mistrzów na dwóch urządzeniach na raz nie obejrzysz. Niektórych meczów innych rozgrywek też nie.
2
@NeroTFP1 oczywiście
1
@Unikatowy dobra, to jak mrozy odpuszczą, to się odezwę.
1
@NeroTFP1 i to jest proszę Pana geniusz, który napisał jedną z moich ulubionych książek.
Zgadniesz tytuł?
0
@Chimera takich nie spotkałem
1
@BojanKriKicz wypowiedź cięta, zapewne w odpowiednim momencie, więc trudno ją komentować.
Poza tym piece na wyngiel lub miał już w latach 90-tych były sprzedawane takie, że bez prundu nie ogrzejesz. Koza? Piec kaflowy? Serio mam se coś takiego w domu zainstalować na wypadek braku prądu?
Podpowiem Sławkowi bo głupi jest. Agregat prądotwórczy można sobie kupić za wcale nieduże pieniądze.
1
@MateS z obecnych? Chyba Pedri największą, a ter Stegen najmniejszą.
1
@kamyk_23 to jest złoto
0
@Hasszz o szóstej rano miałem minus 21.
Teraz mam - 7, a odczuwalna ponoć - 16.
Ja nie narzekam. Z moim dzielnym labradorem codziennie długi spacer zaliczony.
0
@Unikatowy nie, zupełnie nie ja.
A my w końcu może na to piwo wyskoczymy? Ty już na stałe w nowym domu?
1
@FcPortoFan1999 no tak. Pamiętam jak chłopaki marudziły
0
@FcPortoFan1999 okej Oski. Przekażę komu trzeba ;)
1
@FcPortoFan1999 coś takiego rzeczywiście było z Arką.
Ale trzeba to wykonać. Pierwszy krok to GKS w Kato
1
@FcPortoFan1999 no tu wystarczy już tylko trzy mecze wygrać i jest się w Europie.
0
@escarabajo patrząc na to, co się wyprawia, to może i nie żarcik, a proroctwo. Tfu tfu.
0
@Iniesta8i Bukari zagrał całkiem przyzwoity mecz. Jak na pierwszy w ekstraklasie i jak na to, że takie warunki pogodowe to on pierwszy raz w życiu widział i odczuł.
0
@APTAPT to nie jest po to, żeby zająć 10 miejsce maks, tylko po to, żeby w nowym sezonie walczyć o mistrza
0
@partymaker w niedzielę spotkała się rada starszych i uzgodnili, że póki co trener zostaje. Osobiście nie wiem, co o tym myśleć. Choć rozumiem tę decyzję.
@escarabajo zobaczysz dopiero transfery do Widzewa, jak ten do europejskich pucharów się dostanie.
0
@PeRRy no ha tfu na nich. Choć podejrzewam, że akurat mój syn nie jest specjalnie smutny z tej kradzieży.