4

@MesQueUnClub_87 "Dogville" to perełka. Świetne kino

Plac Zbawiciela to prawie dwie godziny depresji. Również świetny film.

Skarbonka kiedyś mocno mnie bawiła.

2

@Giwera tak. Ciekawa odskocznia i totalne odmóżdżenie

5

Szczęść Boże i Fur Deutschland

@MesQueUnClub_87 obejrzałem ten "Smutek". O matko i córko, zapomniałem, jak śmieszne potrafi być gore. Ale jak na film z tego gatunku, to całkiem dobre kino.

P. S. I taki Covid to ja bym zrozumiał.

0

@Colon The Enigma of the Absolute

1

@barteq nagie kelnerki i hostessy. Gwarantuję, że goście długo nie zapomną

13

Grok odpowiada

4

@PatrychoO o to to. Ostanie zdanie w punkt.

2

@Colon to dobra rada dla @Popitek12

0

@Colon "Gate of Dreams"

1

@BojanKriKicz problem jest taki, że nie wiadomo co ona powiedziała. Mi się tego filmu w całości nie chce nawet szukać, a co dopiero oglądać. Ale cycaty lubi uciąć i gówno burze

1

@MesQueUnClub_87 @lithotripter u mnie działa w jednym domu.
Jak syn latem przeprowadził się do miasta Uć, to przez jakiś czas też działało. Aż się zesrało.
Zadzwoniłem na infolinię i mi powiedziano, że tak jest. Że jak wyłapią, to blokują. Nadal na przykład syn może oglądać LM, a ja serial. Ale już nie możemy LM on w Łodzi, ja u siebie.
Ja to później weryfikowałem i tak jest. Jak wyłapią to robią porządek.

0

@burcioszka to już tak nie działa. Ligi Mistrzów na dwóch urządzeniach na raz nie obejrzysz. Niektórych meczów innych rozgrywek też nie.

2

@NeroTFP1 oczywiście

1

@Unikatowy dobra, to jak mrozy odpuszczą, to się odezwę.

1

@NeroTFP1 i to jest proszę Pana geniusz, który napisał jedną z moich ulubionych książek.
Zgadniesz tytuł?

0

@Chimera takich nie spotkałem

1

@BojanKriKicz wypowiedź cięta, zapewne w odpowiednim momencie, więc trudno ją komentować.
Poza tym piece na wyngiel lub miał już w latach 90-tych były sprzedawane takie, że bez prundu nie ogrzejesz. Koza? Piec kaflowy? Serio mam se coś takiego w domu zainstalować na wypadek braku prądu?

Podpowiem Sławkowi bo głupi jest. Agregat prądotwórczy można sobie kupić za wcale nieduże pieniądze.

1

@MateS z obecnych? Chyba Pedri największą, a ter Stegen najmniejszą.

1

@kamyk_23 to jest złoto

0

@Hasszz o szóstej rano miałem minus 21.
Teraz mam - 7, a odczuwalna ponoć - 16.
Ja nie narzekam. Z moim dzielnym labradorem codziennie długi spacer zaliczony.

0

@Unikatowy nie, zupełnie nie ja.
A my w końcu może na to piwo wyskoczymy? Ty już na stałe w nowym domu?

1

@FcPortoFan1999 no tak. Pamiętam jak chłopaki marudziły

0

@FcPortoFan1999 okej Oski. Przekażę komu trzeba ;)

1

@FcPortoFan1999 coś takiego rzeczywiście było z Arką.
Ale trzeba to wykonać. Pierwszy krok to GKS w Kato

1

@FcPortoFan1999 no tu wystarczy już tylko trzy mecze wygrać i jest się w Europie.

0

@escarabajo patrząc na to, co się wyprawia, to może i nie żarcik, a proroctwo. Tfu tfu.

0

@Iniesta8i Bukari zagrał całkiem przyzwoity mecz. Jak na pierwszy w ekstraklasie i jak na to, że takie warunki pogodowe to on pierwszy raz w życiu widział i odczuł.

0

@APTAPT to nie jest po to, żeby zająć 10 miejsce maks, tylko po to, żeby w nowym sezonie walczyć o mistrza

0

@partymaker w niedzielę spotkała się rada starszych i uzgodnili, że póki co trener zostaje. Osobiście nie wiem, co o tym myśleć. Choć rozumiem tę decyzję.
@escarabajo zobaczysz dopiero transfery do Widzewa, jak ten do europejskich pucharów się dostanie.

0

@PeRRy no ha tfu na nich. Choć podejrzewam, że akurat mój syn nie jest specjalnie smutny z tej kradzieży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?