2

@pt9 pewnie, że nie warto. O wiele lepiej zrobisz, jak przeznaczysz tę kasę na kuflowe mocne dla @Kessie

3

@maroon ja rozumiem Twoje pytania. Ale tu świadkowie zadzwonili, że pijana. Resztę sobie biegli ustalą.

3

@maroon ale świadkowie widzieli jak się poruszała.
Z resztą, z tego wpisu nic nie wynika.
Sąd sobie to oceni. I jeszcze oprócz tego co jest w tekście dostanie dodatkowe kary.
I okej.

1

@maroon jak Cię policja łapie nie trzeźwym za kółkiem, to Cię zabierają i dmuchasz tam kilka razy co ileś tam minut. Na podstawie odczytów biegły ustali ile miałeś promili w momencie zdarzenia.

0

@clyde Larian potrafi w gry, a to ma być serial

1

@mmaciass oczywiście, że wyskoczymy.
Historię tej "naszej napaści" oczywiście też znam.

9

Craig Mazin, czyli pan od „Czarnobyla” i „The Last of Us”, zekranizuje „BALDUR'S GATE” dla HBO/MAX!

Serial ma być kontynuacją wydarzeń z gry „Baldur's Gate 3”, a sam Mazin twierdzi, że przegrał w trójkę ponad 1000 godzin i jest ogromnym fanem całego uniwersum.

@marcin62 @clyde @MesQueUnClub_87 @Giwera i inni

2

@Gary patrząc na dzisiejszą młodzież, to ja się w ogóle staro nie czuje.

1

@MesQueUnClub_87 pozdrawiam brata.
To Ty też już nie młodzieniec
;)

4

@maroon dobrze, że nie poszukują majtka/???

1

1

@MesQueUnClub_87 ja podstawówkę kończyłem w 1992 roku.

1

@MesQueUnClub_87 lata 80-te.
Po zmianie władzy szybko się mleko w szkołach skończyło
Ale mleko mlekiem. Jedno jest pewne. Żadne dziecko nie chodziło wtedy głodne w szkole

3

Prawdziwy powód zerwania stosunków

1

@Arden nie. Te wiadra to stały w kuchni szkolnej.
Tak, to były czasy, gdzie w szkołach były kuchnie i stołówki.

6

Widzę na dole rozkimny na temat kanapek w szkole.
A ja pamiętam, jak woźna wchodziła do klasy z wiadrem, w którym było gorące mleko i łyżką wazową nalewała każdemu dzieciakowi jak leci.
Podejrzewam, że niektórzy mają traumę do dziś.

0

@Stinger_ w zasadzie 1 liga i ZIO to mnie tak średnio interesują. Żeby, nie powiedzieć, że wcale.
Obym w przyszłym sezonie tylko nie musiał znów zainteresować się pierwszą ligą

3

@MesQueUnClub_87 Skazany najlepszy z wymienionych.
Nie oglądałem "Opowieść dwóch sióstr", ale jako, że oglądałem dwa dni temu "Smutek", to limit azjatyckiego kina na 2026 wypełniony.

1

@Stinger_ w sumie to mamy ważniejsze wydarzenia.

18:00 mecz Korona - Zagłębie
20:30 mecz Lechia - Cracovia

I żadne tam piękne obrazki z Mediolanu tego nie przebiją.

2

@BorzyKrzys Ty Krzysiu to powinieneś zostać reżyserem kina akcji.



A tak poważnie, to fajne rzeczy zauważasz.

1

@michal26 daleki jestem od "nie oddamy ani guzika", bo generalnie jestem osobą do bólu pragmatyczną.

I ten mój pragmatyzm mówi mi, że z osobą niestabilną interesów się nie robi, bo można na tym wyjść gorzej, niż jak się go w cholere pozbędziemy. Sorry, ale dzisiaj USA nie są żadną gwarancją czegokolwiek.

My musimy kuć żelazo póki gorące i zaciesniac jak najszybciej nasze stosunki ze Skandynawią, bo jak niedługo prawica dojdzie do władzy, to Szwedzi, Dunczycy itd., znów będą sceptyczni.

1

@mmaciass składaj listy na poczcie zawsze ostatniego możliwego dnia. Zawsze legalnie wszystko przedłużysz

1

@mmaciass no to lipa rzeczywiście.

Pisz do nich odwołanie i prośbę o umorzenie chociaż połowy kary.
Pisz też o raty.

0

@mmaciass jeśli to nie była Twoja pierwsza umowa na ubezpieczenie OC u tego operatora, to masz dużą szansę, że Ci z automatu przedłużyli, a jeszcze faktury nie dostałeś z poleceniem zapłaty.
Także czekaj spokojnie.

0

@mmaciass a nie przedłużyła Ci się automatycznie? Jest taka szansa.

Jeśli nie, to jak się dopatrzą, to nie ma wyjścia, zapłacisz coś pod 9tys.

1

@Colon "Tudo O Que Você Podia Ser"

2

Pewnie nie wiecie, to Wam napiszę.


Dro został zesłany do młodzieżówki PSG.

Ha, nie wiedzieliście co!? To już wiecie.

Nie ma za co.

11

@Luciano99 ino Widzew nie powiedział jeszcze ostatniego słowa Lucjanie.

2

@macio_944 spokojnie założą amelinum na głowę i popiją coca cole.

2

@Bernard777 @kubix05 przynajmniej coś się z tej szkoły wyniosło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?