Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pt9 pewnie, że nie warto. O wiele lepiej zrobisz, jak przeznaczysz tę kasę na kuflowe mocne dla @Kessie
3
@maroon ja rozumiem Twoje pytania. Ale tu świadkowie zadzwonili, że pijana. Resztę sobie biegli ustalą.
3
@maroon ale świadkowie widzieli jak się poruszała.
Z resztą, z tego wpisu nic nie wynika.
Sąd sobie to oceni. I jeszcze oprócz tego co jest w tekście dostanie dodatkowe kary.
I okej.
1
@maroon jak Cię policja łapie nie trzeźwym za kółkiem, to Cię zabierają i dmuchasz tam kilka razy co ileś tam minut. Na podstawie odczytów biegły ustali ile miałeś promili w momencie zdarzenia.
0
@clyde Larian potrafi w gry, a to ma być serial
1
@mmaciass oczywiście, że wyskoczymy.
Historię tej "naszej napaści" oczywiście też znam.
9
Craig Mazin, czyli pan od „Czarnobyla” i „The Last of Us”, zekranizuje „BALDUR'S GATE” dla HBO/MAX!
Serial ma być kontynuacją wydarzeń z gry „Baldur's Gate 3”, a sam Mazin twierdzi, że przegrał w trójkę ponad 1000 godzin i jest ogromnym fanem całego uniwersum.
@marcin62 @clyde @MesQueUnClub_87 @Giwera i inni
2
@Gary patrząc na dzisiejszą młodzież, to ja się w ogóle staro nie czuje.
1
@MesQueUnClub_87 pozdrawiam brata.
To Ty też już nie młodzieniec
;)
4
@maroon dobrze, że nie poszukują majtka/???
1
@MesQueUnClub_87 77
1
@MesQueUnClub_87 ja podstawówkę kończyłem w 1992 roku.
1
@MesQueUnClub_87 lata 80-te.
Po zmianie władzy szybko się mleko w szkołach skończyło
Ale mleko mlekiem. Jedno jest pewne. Żadne dziecko nie chodziło wtedy głodne w szkole
3
Prawdziwy powód zerwania stosunków
1
@Arden nie. Te wiadra to stały w kuchni szkolnej.
Tak, to były czasy, gdzie w szkołach były kuchnie i stołówki.
6
Widzę na dole rozkimny na temat kanapek w szkole.
A ja pamiętam, jak woźna wchodziła do klasy z wiadrem, w którym było gorące mleko i łyżką wazową nalewała każdemu dzieciakowi jak leci.
Podejrzewam, że niektórzy mają traumę do dziś.
0
@Stinger_ w zasadzie 1 liga i ZIO to mnie tak średnio interesują. Żeby, nie powiedzieć, że wcale.
Obym w przyszłym sezonie tylko nie musiał znów zainteresować się pierwszą ligą
3
@MesQueUnClub_87 Skazany najlepszy z wymienionych.
Nie oglądałem "Opowieść dwóch sióstr", ale jako, że oglądałem dwa dni temu "Smutek", to limit azjatyckiego kina na 2026 wypełniony.
1
@Stinger_ w sumie to mamy ważniejsze wydarzenia.
18:00 mecz Korona - Zagłębie
20:30 mecz Lechia - Cracovia
I żadne tam piękne obrazki z Mediolanu tego nie przebiją.
2
@BorzyKrzys Ty Krzysiu to powinieneś zostać reżyserem kina akcji.
A tak poważnie, to fajne rzeczy zauważasz.
1
@michal26 daleki jestem od "nie oddamy ani guzika", bo generalnie jestem osobą do bólu pragmatyczną.
I ten mój pragmatyzm mówi mi, że z osobą niestabilną interesów się nie robi, bo można na tym wyjść gorzej, niż jak się go w cholere pozbędziemy. Sorry, ale dzisiaj USA nie są żadną gwarancją czegokolwiek.
My musimy kuć żelazo póki gorące i zaciesniac jak najszybciej nasze stosunki ze Skandynawią, bo jak niedługo prawica dojdzie do władzy, to Szwedzi, Dunczycy itd., znów będą sceptyczni.
1
@mmaciass składaj listy na poczcie zawsze ostatniego możliwego dnia. Zawsze legalnie wszystko przedłużysz
1
@mmaciass no to lipa rzeczywiście.
Pisz do nich odwołanie i prośbę o umorzenie chociaż połowy kary.
Pisz też o raty.
0
@mmaciass jeśli to nie była Twoja pierwsza umowa na ubezpieczenie OC u tego operatora, to masz dużą szansę, że Ci z automatu przedłużyli, a jeszcze faktury nie dostałeś z poleceniem zapłaty.
Także czekaj spokojnie.
0
@mmaciass a nie przedłużyła Ci się automatycznie? Jest taka szansa.
Jeśli nie, to jak się dopatrzą, to nie ma wyjścia, zapłacisz coś pod 9tys.
1
@Colon "Tudo O Que Você Podia Ser"
2
Pewnie nie wiecie, to Wam napiszę.
Dro został zesłany do młodzieżówki PSG.
Ha, nie wiedzieliście co!? To już wiecie.
Nie ma za co.
11
@Luciano99 ino Widzew nie powiedział jeszcze ostatniego słowa Lucjanie.
2
@macio_944 spokojnie założą amelinum na głowę i popiją coca cole.
2
@Bernard777 @kubix05 przynajmniej coś się z tej szkoły wyniosło.