Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krefi10 jeśli chodzi o słodycze, to ich w zasadzie nigdy jakoś specjalnie nie jadłem. Wyjątek to gorzka czekolada. Chałwa od czasu do czasu, czyli ze dwa razy do roku. I na święta jakieś ciasta.
Nigdy nie lubiłem tych wszystkich chipsów, paluszków i tego podobnych przekąsek.
0
@krefi10 ja nie mam problemu z całkowitą eliminacją rzeczy mącznych.
W tej chwili nie jem w ogóle pieczywa, kasz, ryżu. Żadnej fasoli, grochu, ciecierzycy itp. I to dla mnie żaden problem.
1
@mmaciass bo Orlen mógłby podnieść ceny paliw o złotówkę i zaraz Czesi i Krecik będą przepraszać.
2
@Czajka90 tak. Według danych Nielsena około 20 mln Polaków Rodaków ogląda telewizję codziennie. Średnio przez 3 godziny 37 minut.
0
@krefi10 jestem na etapie eliminacji pieczywa
1
@MesQueUnClub_87 no proszę jaki patent. Zrobię jutro.
1
@mmaciass nie no, od 15:00 to bym nie wytrzymał nie jeść. Nie zasnął bym. Ja jakbym miał robić post przerywany, to odwrotnie. Zjadłbym o 22:00, a od rana nie jadł.
U mnie śmietana rzadko jest używana. A 30% to chyba nigdy.
1
@FcPortoFan1999 dzięki Oski
14
Jajka na miękko na śniadanie. TOP.
Do tego twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem.
@MesQueUnClub_87 @Gary @mmaciass
1
@FcPortoFan1999 pewnie też. Ale ja przede wszystkim cenię sobie jego profesjonalizm przez tyle lat.
0
@FcPortoFan1999 i widzisz Oski. Z dwójki Neymara, Ronaldo wolę Ronaldo.
1
@draxidox nie jest to mój ulubiony, ale nie jest tak, że go nie lubię.
A powiem więcej. To jest mój rodak w pewnym sensie.
A mojego ulubionego nie trafisz.
1
@wpwelement nie dało by nic?
1
A gdyby tak zrobić i wysłać petycję do @wpwelement i nocnego moderatora w sprawie zakazu wrzucania przez @draxidox kontentu z X, dawniej Twittera?
2
@MesQueUnClub_87 dzisiaj niezła paczka. Może z wyjątkiem Badadook. Jakoś mi nie podeszło
1
@PaPo nie trzeba. Ja nie grałem na przykład
10
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Włączyłem sobie wczoraj drugi sezon Fallout z zamiarem obejrzenia czterech odcinków. I jakoś tak poleciałem do końca. I niestety przez to znów zdalna robota.
O ile początek drugiego sezonu jest lekko słaby, tak potem serial nieźle się rozkręca.
@MesQueUnClub_87 @Giwera @Bykunn @Kinginiesta @pt9 @Konradowskyy @Gary @Kgorecki2500 i inni
0
@BorzyKrzys trudno powiedzieć. Prokuratura nie ma w zwyczaju trąbić, że coś robi, lub nie robi w danej sprawie.
9
@BorzyKrzys nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zajmować się wymienionymi przez Ciebie sprawami i polskim wątkiem Epstieina.
Ja uważam, że powinno się wyjaśniać polski wątek tej sprawy.
3
@Arkon niezłe miłosierdzie. Typowe dla KK
1
@Gary bardzo lubię, ale u mnie dochodzi jeszcze wartość sentymentalna.
3
@Vegeta88 @maroon kiedyś go słyszałem na żywo, jak go ktoś tam zdenerwował. Jak się odpalił, to zaczął tak mlaskać, bełkotac, że ani jednego słowa nie zrozumiałem.
3
@maroon tak, jeszcze w Grajewie.
1
@Colon tutaj to nokaut.
Barcelona.
0
Adam Andruszkiewicz ps. "Faflun", były poseł PiS i wiceszef kancelarii Karola Nawrockiego został wezwany do prokuratury w charakterze podejrzanego. Ma usłyszeć zarzuty. Sprawa dotyczy fałszowania podpisów pod listami wyborczymi z 2014 roku na Podlasiu. Andruszkiewicz odpiera zarzuty, a ruch prokuratury ocenia jako "polityczną zemstę".
2
@wyrek nie wiem, gdzie Ty jesteś. Mi się podoba to co jest.
1
@wyrek zapewne inaczej pojmuję rzeczywistość. Może dlatego, że ja żyłem w czasach PZPR, znam ludzi, którzy byli w PZPR, ba nawet ludzi, którzy byli w PZPR i wspierali Solidarność.
Wiesz, co jest najlepsze? Ludzie, którzy byli w różnych wojskowych służbach w latach 90-tych to byli członkowie PZPR. To ludzie, dzięki którym w jakimś tam stopniu weszliśmy do NATO. I w końcu to ludzie, którzy jako służby tajne byli najlepsi w historii tego kraju.
Ja nie oceniam ludzi z PZPR jednoznacznie negatywnie.
A na koniec. W latach 80-tych moja mama chciała po przeszło 20 latach odwiedzić własną siostrę za granicą. I wiesz co musiała zrobić, żeby dostać paszport? Zapisać się do PZPR i podpisać lojalke.
0
@mmaciass żyjemy w kraju, w którym, jak historia pokazała, ruską onucą może być każdy mniej lub bardziej wpływowy człowiek. Różnica polega na tym, że jedni robią to dla kasy, drudzy z powodu szantażu, a jeszcze inni, to po prostu pożyteczni idioci Kremla.
Wspomnę tylko, że zawsze miałem pewnego Krzysia za idiotę. I bynajmniej nie chodzi mi tu o @BorzyKrzys
0
@barcowy1899 ja Ci napisałem. Sprawdź zakresy robót obu obiektów.
7
@mmaciass jeśli to prawda, to pierwszy mogę nazwać Czarzastego ruską onucą. Nie mam z tym problemu, żeby nazwać jakiegokolwiek polityka, jeśli na to zasługuje.