Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@KRISU77 a czemu wielu gangusow nie siedzi w więzieniu?
2
@shinthps no tak. Ostatnio idzie mu w seriale.
3
@MesQueUnClub_87 Wind River bardzo niedoceniany film.
0
@RichardWinters dlatego napisałem, że nie było takiego meczu.
@michal26
1
@tadzik447 i tak i nie. One hibernują, ale przy temperaturze poniżej minus 10 zaczynają mieć problem. Tym większy, im dłużej takie mrozy trzymają.
8
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Minus 19. No jest fajnie. I te cholerne kleszcze zamarzają
2
@Cryptolis może @Roobo się skusi na patriotycznie kradzione patelnie? Ponoć nawet jest grawer na życzenie - Bób, Homar, Włoszczyzna.
1
@FcPortoFan1999 nie sądzę, żeby te dwie ekipy spadły. To się nikomu nie opłaca. Ani ekstraklasie są, ani canal plus. Jakby co, to się zaczną dziwne pomyłki sędziowskie.
5
@Aragorn33 grunt, że lewych piecze.
2
@FcPortoFan1999 ale ale... W kolejce, gdzie Widzew i Legia po spadku grali by u siebie, to w pierwszej lidze na tych dwóch stadionach byłoby łącznie więcej kibiców, niż w całej ekstraklasie razem.
0
@Walker to jest świetny utwór
1
@michal26 czy największy? Hmm... Zobaczymy, ale jest wielu kandydatów.
0
@Roobo w zasadzie to Ty jesteś team Wisła, czy team Cracovia?
1
@degor102 a @Kessie nie tylko się nie wstydzi, a jeszcze o tym informuje publicznie. Erosoman jeden
2
@kocuur tak. Od początku reaktywacji. Z resztą firma, której jestem udzialowcem była jedną ze sponsorów tego przedsięwzięcia.
2
@Prorokk różni są kibice
Ja od 1992 roku może z 10 meczów domowych opuściłem. W tym jeden bo miałem ślub, a drugi, bo mi się córka urodziła.
A od 1995 do 2002 nie opuściłem żadnego meczu, łącznie z wyjazdami
0
@Colon "Shelter" wygrywa
0
@kocuur nie wiem jak na innych trybunach, ale na mojej część się zawinęła.
0
@michal26 nie było takiego meczu. Ale nawet gdyby był, to nie znaczy, że mamy sankcjonowac głupotę.
1
@kocuur Stary, ja to wszystko wiem. Ale mecz można odwołać. Zaraz grają w Lublinie. A tam minus 15, a odczuwalna - 23. Świetnie się kibice będą bawić.
1
@addept to tak jak napisałem wyżej. Grać awansem więcej kolejek w grudniu.
I wiesz, mi już nie koniecznie chodzi o piłkarzy, ale o kibiców. Tego nie zobaczysz w tv, ale tam wczoraj nie było nikogo kto by się cieszył z tych warunków. Od około 60 minuty wszyscy dookoła mieli dość.
Z resztą, ja ten mecz dzisiaj jeszcze obejrzałem z powtórki. I w tv nie widać co się z murawą działo. A ja, jako kibic nie chcę, żeby piłkarz mojego klubu doznał kontuzji, bo komuś nie chce się meczu przełożyć.
3
@partymaker grudzień prawie zawsze był cieplejszy, niż styczeń i połowa lutego. W końcu to styczeń i luty są środkiem zimy. I może @Chimera ma tu rację, żeby tę przerwę przesunąć. Niech grają do świąt, a przerwę mają do połowy lutego
2
@Marusek mam coraz większe wątpliwości co do trenera. I trochę to właśnie na kanale Meczyki potwierdzili co myślę.
0
@addept chyba nie za bardzo zrozumiałeś mój wpis.
2
@DTMisTheBest stary, ja tydzień wcześniej byłem w Pradze na Barcelonie i tak zimno mi i mojej żonie nie było. Tak jak Ci napisałem, byłem ubrany jak na zimową wycieczkę w Norwegii. Po prostu temperatura odczuwalna była wczoraj tragiczna.
2
@DTMisTheBest byłem ubrany tak jak zeszłej zimy na fiordach w Norwegii. Odzież termoaktywna, polary i gruba puchowa kurtka.
1
@FcPortoFan1999 potem też jeszcze robili. Ale jak się trzyma na placu Pawłosia, który nie potrafi trzy razy pod rząd dosrodkować z różnego, to coś jest nie tak. Do tego tercet ofensywny bardziej sobie przeszkadzał, niż pomagał.
No źle to było ustawione.
2
@FcPortoFan1999 ale czym tu się zajmować? Przegrali, bo byli słabsi. Tyle. Zobaczymy za tydzień z Gieksą co wyjdzie. Wtedy można zacząć się zajmować.
Moim zdaniem wczoraj Jovićević najpierw popełnił błąd ze składem wyjściowym, a potem w przerwie go nie naprawił.
0
@FCBparasiempre no ja Twojego wpisu nie widziałem. Za to byłem na stadionie. I mogę powiedzieć, że jak się ogląda mecz w kapciach na fotelu, to się jeden z drugim może mądrzyć.
0
@FcPortoFan1999 to może niech jeden z drugim lekarzem wywróci się na takiej murawie. Wtedy zmieni zdanie.
Poza tym grać to jedno, a drugie kibicować. Dla mnie to jest wypaczenie idei, piłka nożna dla kibiców.