Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Krzysztof1987 warto się wybrać. Ale najpierw musisz obejrzeć wcześniejsze części.
@MesQueUnClub_87 ja się totalnie odbiłem od pierwszej części.
3
Świetny mecz w Londynie. Piękne dwie bramki United. Piękny wynik.
Sprzedać tego argentyńskiego sabotażystę.
2
@Kgorecki2500 Zwierzogród i 28 lat później już obejrzałem. Zwierzogród z resztą zaraz będzie na Disney.
Sillent Hill mnie nie przekonuje.
1
@Gary skoro Ci smakuje..... Ja tam bym rozwodem zagroził. Na szczęście moja Magda też tego nie lubi
1
@Arkon ja myślę, że na Jagę trener będzie chciał wyjść ofensywnie. Stąd będzie takie asymetryczne 4-4-2. Z jednym skrzydłowym, jednym ofensywnym pomocnikiem.
Do tego skrajni obrońcy będą ofensywni. Szczególnie Cheng po lewej stronie.
Taki mam plan na Jadźkę.
Ciekawe, czy Jovićević posłucha. haha
0
@Gary makaron z tofu?
Moja żona by mi tego nie zrobiła
1
@MesQueUnClub_87 ja to w sumie nie pamiętam kiedy chorowałem. Gdzieś tam początek liceum, albo końcówka podstawówki.
Antybiotyk brałem ostatni raz na studiach, jak mi się dwie ósemki na raz wyżynały i zrobił mi się okropny stan zapalny. Nawet szczęki nie mogłem otworzyć wtedy.
1
@Arkon ale to przejściowe. Jak Kornvig będzie gotowy do gry, to zmiana systemu na 4-3-3 bez Pawłosia, a z Fornalem na skrzydle.
2
@Arkon u mnie były flaki z wczoraj, bo żonka dużo nagotowała. A na drugie był schab w sosie chrzanowym z ziemniaczkami i surówka z kiszonych buraków.
@Gary @mmaciass
1
@Arkon też właśnie z żoną gadaliśmy przed chwilą jak Jovićević poukłada ten zespół. Szczególnie drugą linię, bo tam ma problem bogactwa.
Ja mecz z Jadźką obstawiam taki skład
Drągal
Krajewski - Andreou - Visus - Cheng
Bukari - Lerager - Shehu - Pawłowski
Bergier - Zeqiri
Dopiero za jakiś czas Widzew przejdzie na 4-3-3 lub 4-1-4-1
1
@kamyk_23 no film jest obleśny, ale jeśli go oceniać, to rzeczywiście wysoko.
0
@ProMILs mów w swoim imieniu. Czyli na przykład - "Ja @ProMILs jestem frajerem".
I nie mieszaj porządnych chłopaków w to.
0
@mmaciass oczywiście :)
0
@mmaciass było smacznie. Szczególnie flaki dobre. Dzisiaj poprawka.
Wybiorę się do tych Gliwic jakoś latem.
2
@Colon Frank Zappa dziś
5
@MesQueUnClub_87 @kubix05 ja śmigałem. Ale było coś jeszcze lepszego. W blokach na poręczach był taki dziwny plastik. Zdejmowało to się, zaginało na butach i do przodu.
2
@FcPortoFan1999 tak Oski
@kubix05 w sumie tak
8
Doszły mnie słuchy, że Wiśniewski właśnie jest na testach medycznych w mieście Uć.
Ponoć kluby dogadane.
@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @zgiru @Azrik @Arkon @Marusek @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @Bernard777 i inni
0
@kocuur no miałem. Ale Argentynie nie kibicowałem
1
@Karol145 już nie będę nikogo wywoływał. Myślę, że przynajmniej część z nich przemyśli.
12
@Kgorecki2500 pamiętam, że wielu było tu i nie tylko tu takich, którzy chcieli go na prezydenta.
1
@kocuur mój pierwszy idol to Włodzimierz Smolarek, Romek Wójcicki, czy Wiesiek Wraga. Pierwszy klub to Widzew. Pierwsze mistrzostwa to 1986. Płakałem jak @Kessie nad potłuczonym kuflowym mocnym po meczu z Brazylią.
3
@kubix05 w pierwszej trójce moich ulubionych piłkarzy FC Barcelony jakich miałem okazję oglądać. Obok Puyola i Stoiczkowa.
0
@BorzyKrzys no to jest film, obok którego nie da się przejść obojętnie. Świetny.
2
@Bocheno1 kościół to ostatnie miejsce, do którego zabrałbym swoje dzieci.
@Comentateiro zapisz to...
7
@BorzyKrzys @Kinginiesta chyba trzeba samego wrzucajacego zapytać.
@draxidox jak to jest? Nie oglądasz, nie czytasz, nie weryfikujesz tego co wrzucasz, ale nie przeszkadza Ci to w skomentowaniu? Czy jednak nie rozumiesz co oglądasz lub czytasz?
22
@Rifek chodzi o to, że bardzo dużo ludzi już nie tylko nie rozumie co czyta, ale również nie rozumie co ogląda. Szczególnie, jeśli materiał trwa dłużej, niż minutę. I skoro Krzysio napisał, że to laurka, to tak musi być.
32
@draxidox obejrzałem to dwa razy. I serio, nie wiem gdzie tu jest laurka? Pokazali wypowiedzi i punkt widzenia obu stron.
Dla mnie tak wygląda rzetelne dziennikarstwo. Pokazanie wszystkiego, a nie tylko jednego punktu widzenia.
I na koniec wydźwięk tego materiału jest negatywny dla tego gościa ze schroniska.
0
@Andi18 serio nie wiesz?
To kluby żyły ponad stan. Całymi latami, a nie tylko chwilę. To kluby brały kredyty, żeby spłacać kredyty. Tak się nie dało wiecznie egzystować. W końcu przyszla pandemia i przyspieszyła to, co było nieuniknione. Wtedy kluby wprowadziły zamordyzm FFP.
1
@Kgorecki2500 żeby to chociaż bylo Lego Technics