0

@esem91 jeśli masz włączony VPN, to wyłącz i zobacz jak dziala

1

@Stinger_ szkoda

1

@Stinger_ proszę bardzo :)
Polecam się na przyszłość

0

@macio_944 nie widzę tego.

1

@macio_944 ja bardzo wątpię, żeby Liverpool, czy City siegneli po Generała. Ajax być może.

9

@JimMorrisonFCB dla mnie też Konfa to skrajna prawica. Do tego populistyczna.

2

Komentarz usunięty

0

@tbas a nie trzy?

1

@Dari0G My z bożej łaski Donald?

1

@Eklerek jeszcze się mecz nie skończył

1

@Stinger_ tak, ja się nie mogę doczekać. Szczególnie, że pierwszy mecz Widzew gra u siebie i to nie byle z kim.

0

@Azrik Kornvig przyjdzie. Ale najpierw mecze w Pucharze europejskim ma jeszcze zagrać.
Obrońca. Hmmm z trzema już się nie udało z różnych przyczyn. Trwają rozmowy

0

@gorgota jak wygrasz, czego Ci życzę, to stawiasz piwo

3

U niektórych po staremu

2

@Gary film rewelka

1

@kanver_ aha, to sorry

1

@FCBparasiempre no właśnie

0

@kanver_ przecież on w MLS wszystkie mecze zagrał. Wcześniej w Europie też.
Chyba myślisz piłkarzy

1

@fcbarcafan19 czerninę uwielbiam. A żymlok? Wolę zwykłą kaszankę.

1

@FCBparasiempre nie wiem, ale pewnie Oski sobie jaja robi i porównał go do Isaka z Liverpool

1

@kanver_ tutaj przede wszystkim nie można mówić o tym, że to odrzutek. Oni nie za bardzo chcieli go sprzedać, a kibice byli wręcz zrozpaczeni.
Chłopak, owszem ostatni sezon miał nieudany, ale głównie przez problemy rodzinne. Wywalili mu żonę z USA. Ale wcześniej grając w Crvenej Zvezdzie strzelił 15 goli i zrobił 10 asyst.

2

@Konradowskyy wolę Gunsów

2

@FCBparasiempre nie, to Hiszpan z Cordoby

0

@kanver_ póki co w obu sparingach zrobił taką różnicę, że klękajcie narody.

0

@tbas ja oglądałem, ale się nie zachwycam jak inni. Serial dobry. Nic poza tym.

1

@CLS63AMG to bardzo dalki somsiad. Ja EKU

2

@Colon trudne się wylosowało. Ale niech będzie Rotten Apple.

6

Wiecie, że dzisiaj jest osiemnasta(!!!) rocznica emisji pierwszego odcinka serialu Breaking Bad?

Czas zapieprza nieubłaganie


3

Co Wy tak żałujcie tych dzieciaków z La Masii, którzy zdecydowali się odejść? Za 5-6 lat odkupi się ich za sto milionów. Vide Olmo.

0

@CLS63AMG to może Ty mój somsiad jakiś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?