Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 jeśli masz włączony VPN, to wyłącz i zobacz jak dziala
1
@Stinger_ szkoda
1
@Stinger_ proszę bardzo :)
Polecam się na przyszłość
0
@macio_944 nie widzę tego.
1
@macio_944 ja bardzo wątpię, żeby Liverpool, czy City siegneli po Generała. Ajax być może.
9
@JimMorrisonFCB dla mnie też Konfa to skrajna prawica. Do tego populistyczna.
2
Komentarz usunięty
0
@tbas a nie trzy?
1
@Dari0G My z bożej łaski Donald?
1
@Eklerek jeszcze się mecz nie skończył
1
@Stinger_ tak, ja się nie mogę doczekać. Szczególnie, że pierwszy mecz Widzew gra u siebie i to nie byle z kim.
0
@Azrik Kornvig przyjdzie. Ale najpierw mecze w Pucharze europejskim ma jeszcze zagrać.
Obrońca. Hmmm z trzema już się nie udało z różnych przyczyn. Trwają rozmowy
0
@gorgota jak wygrasz, czego Ci życzę, to stawiasz piwo
3
U niektórych po staremu
2
@Gary film rewelka
1
@kanver_ aha, to sorry
1
@FCBparasiempre no właśnie
0
@kanver_ przecież on w MLS wszystkie mecze zagrał. Wcześniej w Europie też.
Chyba myślisz piłkarzy
1
@fcbarcafan19 czerninę uwielbiam. A żymlok? Wolę zwykłą kaszankę.
1
@FCBparasiempre nie wiem, ale pewnie Oski sobie jaja robi i porównał go do Isaka z Liverpool
1
@kanver_ tutaj przede wszystkim nie można mówić o tym, że to odrzutek. Oni nie za bardzo chcieli go sprzedać, a kibice byli wręcz zrozpaczeni.
Chłopak, owszem ostatni sezon miał nieudany, ale głównie przez problemy rodzinne. Wywalili mu żonę z USA. Ale wcześniej grając w Crvenej Zvezdzie strzelił 15 goli i zrobił 10 asyst.
2
@Konradowskyy wolę Gunsów
2
@FCBparasiempre nie, to Hiszpan z Cordoby
0
@kanver_ póki co w obu sparingach zrobił taką różnicę, że klękajcie narody.
0
@tbas ja oglądałem, ale się nie zachwycam jak inni. Serial dobry. Nic poza tym.
1
@CLS63AMG to bardzo dalki somsiad. Ja EKU
2
@Colon trudne się wylosowało. Ale niech będzie Rotten Apple.
6
Wiecie, że dzisiaj jest osiemnasta(!!!) rocznica emisji pierwszego odcinka serialu Breaking Bad?
Czas zapieprza nieubłaganie
3
Co Wy tak żałujcie tych dzieciaków z La Masii, którzy zdecydowali się odejść? Za 5-6 lat odkupi się ich za sto milionów. Vide Olmo.
0
@CLS63AMG to może Ty mój somsiad jakiś?