5

@macio_944 nigdy nie wszedłem na tę stronę. Nawet z ciekawości.

9

Czyli Widzew ma nowego prawego obrońcę

@Azrik @Arkon @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @michal26 @Bernard777 @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @zgiru i inni

1

@mmaciass dzięki.
B Complex też łykam. D i K również. Do tego magnez.

Muszę spróbować tego postu.

1

@Sulimo próbuj co godzinę, bo to często są awarie serwerów Sony.

0

@mmaciass Mercedes 500E W 124. Rocznik 1992.

Bardzo dobre wieści piszesz. Oby tak dalej.
My jeszcze wakacji nie ogarnęliśmy, ale coś się wymyśli w maju.

I jak ten post przerywany? W jakich godzinach jadasz, w jakich nie jadasz? Co jesz? I jakie efekty? Serio interesuje mnie to.

2

@michal26 Andreou.

No on w Widzewie miałby w zasadzie pierwszy skład. I trenera, który lubi młodych rozwijać.

@FcPortoFan1999 taka rzeczywistość

1

@clyde ja mam porządny filtr wody w domu, także używamy jak @MesQueUnClub_87 DodaStream. Smakowych napojów raczej się u nas nie pije.
Także póki co ani jednej butelki nie mam.

1

Broendby złożyło ofertę za Oskara Wójcika. 3mln euro.

W sumie, to już lepiej, żeby za tę kasę poszedł do Widzewa.

Oski co myślisz?

@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Bernard777 @Arkon @Azrik @michal26 @Stinger_ i inni fani ekstraklasy.

1

@PeRRy w sumie to było wtedy niepotrzebne z mojej strony. Przepraszam

0

@mmaciass możliwe.
Pracuję coraz mniej, finalizuje zakup auta, żona miła. Trzeba się cieszyć.
A środę jadę na randkę do Pragi

5

Sprzedać wszystkich
Flick do grudnia

1

@MichuZ44 byliśmy w piątek. Świetny film

1

@Kgorecki2500 placuszki wystarczą

1

@Zoker z przyczyn zawodowych zwiedziłem wiele zakładów mięsnych w tym kraju. Gadałem chyba z każdym głównym technologiem zatrudnionym w zakładach w Polsce. Konkluzja jest taka, że się posłużę cytatem z filmu
"to, że spożywcze, nie znaczy, że do jedzenia".

1

@Kgorecki2500 Otóż nie, młody padawanie.
​W błędzie wielkim tyś jest. Parówki, gównem one są, a czteropak szajsem jest jedynie. Na śniadanie, placuszki twarogowo-owsiane zjeść musisz... i jajka na miękko także.
​Wartościowe to jedzenie jest. Moc w nim silna drzemie.

1

@mmaciass no taka prawda

1

@mmaciass czyli to Twoja wina

1

@FcPortoFan1999 ja oczekuję. Ale oczekiwania i rzeczywistość, to dwie różne rzeczy

0

@gumaz wiesz, to też kwestia tego, gdzie się mieszka.

0

@FcPortoFan1999 może być i do połowy marca
Im więcej tego mrozu, tym mniej potem kleszczy, komarów i innego dziadostwa

1

@gumaz no właśnie nie.
Ja nie kojarzę zimy od 2005/2006, która przez miesiąc byłaby tak mroźna z takim śniegiem przez miesiąc. Przynajmniej w moich okolicach.
Może się zdarzyły większe mrozy, może było więcej śniegu, ale to nie trwało tak długo.
@FcPortoFan1999 tak i zapowiada się, że jeszcze potrwa

1

@FcPortoFan1999 ha, właśnie o tym rozmawialiśmy.
Ja pamiętam takie długie zimy, bo w latach 80-tych i 90-tych to w sumie była norma. Zazwyczaj więcej śniegu było.
Ale w tym wieku? Jakoś na samym początku 2002, albo 2003 rok. Przyszła ta zima późno, bo w drugiej połowie lutego i trzymała do kwietnia. Przy czym w kwietniu zrobiło się w dwa dni z mrozów do prawie plus 20.

1

Nieciekawa ta prognoza

https://zapodaj.net/plik-NajDiBQKeP

1

@gumaz w męskiej @Kessie odkręca pisuar.

2

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Sytuacja hipoteczna

Panowie, jesteście w galerii handlowej ze swoją sześcio letnią córką. Ona chce siku. Wiadomo, że musicie z nią iść. Którą ubikacje wybieracie? Damską, czy męską?
Dla pań sytuacja odwrotna.

Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.

0

@Czajka90 nie. On zostanie do końca sezonu.

6

Szach mat

0

@FcPortoFan1999 no to United przypuści atak w drugiej części sezonu i bierze to.
@Czajka90

5

@PatrychoO ja wyłączyłem tv, włączyłem myślenie, Krzysia Bosaka i Krzysia Zero i już wszystko wiem. Ziemia jest płaska, uchodźcy atakują na każdym rogu, szczepionki mnie zabiły, a patelnie w Ikea można sobie brać za darmo.

0

@FcPortoFan1999 Arsenal bierze to w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?