Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB pamiętam, że oglądałem ten mecz. Kibicowałem Brazylii jak zawsze. I jak zawsze przeciw Niemcom.
Ale gdzie wtedy byłem, gdzie ten mecz oglądałem, to nie mam zielonego pojęcia
0
@FcPortoFan1999 wiesz co Oski? Gdy tu piszą o paletkarzach, oponiarzach itp., to przynajmniej wiem o czym mowa. Nie znam się, ale wiem z czym to się je. Natomiast esport to dla mnie już zupełnie czarna magia. W związku z tym najprawdopodobniej automatycznie pomijam takie posty. Nawet nie zwracając na to uwagi.
1
@mmaciass jeśli chodzi o Merkosur, Ukrainę, to uwierz mi, to najmniejszy problem, jeśli chodzi o żarcie jakie jemy.
Generalnie trzeba sobie powiedzieć jasno. Jemy syf, który codziennie nas truje. Trzeba to zaakceptować i żyć dalej.
0
@mmaciass nie jem ryżu wcale. I bynajmniej nie chodzi o arsen, bo kto te 40 lat temu o tym myślał?
Ja od samego zapachu gotowanego ryżu mam odruch wymiotny, a co dopiero to do buzi włożyć.
(tu powinien być rzygający emotikon)
1
@FcPortoFan1999 czerwiec, lipiec to jest mnie tu mało. Bardzo mało. Mam lepsze rzeczy do roboty, niż La Bamba. Czyli muszę czekać do października
0
@tbas bo jesz ją bez cynamonu
1
@FcPortoFan1999 jakoś tak nie zwróciłem na nich uwagi.
0
Myślałem, że najgorsi są paletkarze, oponiarze i narciarze skokarze. Ale nie.
Najgorsi są Owsiakarze.
1
@mrboom fajnie :)
2
@FcPortoFan1999 tak. To porządna bitwa była
3
@FcPortoFan1999 pacz to. Byłem na tym meczu
3
@Kgorecki2500
2
@FcPortoFan1999 tak. Już przebieram nóżkami, żeby jechać na Aleje Piłsudskiego. Choć dopiero co zmarzłem w Pradze.
3
@Andi18 no właśnie. Mam nadzieję, że pójdą.
@FcPortoFan1999 pierwotnie miał zagrać jeszcze za tydzień. Ale Widzew naciskał na ten weekend
5
Wczoraj grał jeszcze w Lidze Europy, a dziś jest już piłkarzem Widzewa.
Emil Korving podpisał kontrakt do czerwca 2029 roku.
@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @zgiru @Azrik @Arkon @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @Bernard777 @Marusek
0
@LjakRoberciik te imiona to miks mitologii nordyckiej, celtyckiej, symboliki.
Godryk to staroangielskie imię. Oznacza - boski władca
2
@FcPortoFan1999 dziękuję.
Fajna muzyka Oski.
1
@LOPEZ16 w XVIII wieku też tak mówili we Francji. Aż się zesrało.
4
@mrboom Łup podobno jest dobry
3
@FcPortoFan1999 no to dajesz Oski. Wrzuć coś, czego ostatnio słuchałeś. Jeden utwoe
0
@FcPortoFan1999 czyli co? Zenek i Sławomir?
2
@FcPortoFan1999 metalu, rocka słuchasz Oski? A może muzyki klasycznej? Albo chociaż bluesa, czy jazzu?
3
@misterio na wszelki wypadek.
2
@partymaker to ja już wolę Karla Etta Eyonga.
1
@MesQueUnClub_87 nie no, zgłoszony!!!
2
@marcin62 Macierewicza tam posłać.
3
@Kgorecki2500 wrócisz bez zębów, z krzywym nosem. Ale jest ok.
3
@jacobFCB zaproponuje obniżenie obostrzeń FFP. Kluby się nie zgodzą i tyle.
7
@Arkon Bastoni idealny. Ale zadowolony będę z każdego, z których wymieniłeś. Ale na moje w idealnym świecie to my potrzebujemy kupić dwóch ŚO.
9
@Aragorn33 długo im zajęło wymyślenie narracji.