0

@Gibbon_FCB pamiętam, że oglądałem ten mecz. Kibicowałem Brazylii jak zawsze. I jak zawsze przeciw Niemcom.
Ale gdzie wtedy byłem, gdzie ten mecz oglądałem, to nie mam zielonego pojęcia

0

@FcPortoFan1999 wiesz co Oski? Gdy tu piszą o paletkarzach, oponiarzach itp., to przynajmniej wiem o czym mowa. Nie znam się, ale wiem z czym to się je. Natomiast esport to dla mnie już zupełnie czarna magia. W związku z tym najprawdopodobniej automatycznie pomijam takie posty. Nawet nie zwracając na to uwagi.

1

@mmaciass jeśli chodzi o Merkosur, Ukrainę, to uwierz mi, to najmniejszy problem, jeśli chodzi o żarcie jakie jemy.
Generalnie trzeba sobie powiedzieć jasno. Jemy syf, który codziennie nas truje. Trzeba to zaakceptować i żyć dalej.

0

@mmaciass nie jem ryżu wcale. I bynajmniej nie chodzi o arsen, bo kto te 40 lat temu o tym myślał?
Ja od samego zapachu gotowanego ryżu mam odruch wymiotny, a co dopiero to do buzi włożyć.

(tu powinien być rzygający emotikon)

1

@FcPortoFan1999 czerwiec, lipiec to jest mnie tu mało. Bardzo mało. Mam lepsze rzeczy do roboty, niż La Bamba. Czyli muszę czekać do października

0

@tbas bo jesz ją bez cynamonu

1

@FcPortoFan1999 jakoś tak nie zwróciłem na nich uwagi.

0

Myślałem, że najgorsi są paletkarze, oponiarze i narciarze skokarze. Ale nie.

Najgorsi są Owsiakarze.

1

@mrboom fajnie :)

2

@FcPortoFan1999 tak. To porządna bitwa była

3

@FcPortoFan1999 pacz to. Byłem na tym meczu


3

@Kgorecki2500

2

@FcPortoFan1999 tak. Już przebieram nóżkami, żeby jechać na Aleje Piłsudskiego. Choć dopiero co zmarzłem w Pradze.

3

@Andi18 no właśnie. Mam nadzieję, że pójdą.
@FcPortoFan1999 pierwotnie miał zagrać jeszcze za tydzień. Ale Widzew naciskał na ten weekend

5

Wczoraj grał jeszcze w Lidze Europy, a dziś jest już piłkarzem Widzewa.

Emil Korving podpisał kontrakt do czerwca 2029 roku.

@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @zgiru @Azrik @Arkon @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @Bernard777 @Marusek

0

@LjakRoberciik te imiona to miks mitologii nordyckiej, celtyckiej, symboliki.
Godryk to staroangielskie imię. Oznacza - boski władca

2

@FcPortoFan1999 dziękuję.
Fajna muzyka Oski.

1

@LOPEZ16 w XVIII wieku też tak mówili we Francji. Aż się zesrało.

4

@mrboom Łup podobno jest dobry

3

@FcPortoFan1999 no to dajesz Oski. Wrzuć coś, czego ostatnio słuchałeś. Jeden utwoe

0

@FcPortoFan1999 czyli co? Zenek i Sławomir?

2

@FcPortoFan1999 metalu, rocka słuchasz Oski? A może muzyki klasycznej? Albo chociaż bluesa, czy jazzu?

3

@misterio na wszelki wypadek.

2

@partymaker to ja już wolę Karla Etta Eyonga.

1

@MesQueUnClub_87 nie no, zgłoszony!!!

2

@marcin62 Macierewicza tam posłać.

3

@Kgorecki2500 wrócisz bez zębów, z krzywym nosem. Ale jest ok.

3

@jacobFCB zaproponuje obniżenie obostrzeń FFP. Kluby się nie zgodzą i tyle.

7

@Arkon Bastoni idealny. Ale zadowolony będę z każdego, z których wymieniłeś. Ale na moje w idealnym świecie to my potrzebujemy kupić dwóch ŚO.

9

@Aragorn33 długo im zajęło wymyślenie narracji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?