Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Konradowskyy wolę Gunsów
2
@FCBparasiempre nie, to Hiszpan z Cordoby
0
@kanver_ póki co w obu sparingach zrobił taką różnicę, że klękajcie narody.
0
@tbas ja oglądałem, ale się nie zachwycam jak inni. Serial dobry. Nic poza tym.
1
@CLS63AMG to bardzo dalki somsiad. Ja EKU
2
@Colon trudne się wylosowało. Ale niech będzie Rotten Apple.
6
Wiecie, że dzisiaj jest osiemnasta(!!!) rocznica emisji pierwszego odcinka serialu Breaking Bad?
Czas zapieprza nieubłaganie
3
Co Wy tak żałujcie tych dzieciaków z La Masii, którzy zdecydowali się odejść? Za 5-6 lat odkupi się ich za sto milionów. Vide Olmo.
0
@CLS63AMG to może Ty mój somsiad jakiś?
1
@mmaciass niestety. Bo tu trochę wychodzi jakieś dziwne poczucie niesprawiedliwości.
Mi mogą zabrać, ale pod warunkiem, że te pieniądze będą dobrze spożytkowane.
3
@CLS63AMG w sumie, to nie widziałem, że Ty Widzewiak.
4
@CLS63AMG wracamy!!!
1
@tbas albo lot i lądowanie na słońcu tylko w nocy.
0
@Kozinho. Też się nie dziwię. Jednak trochę nauka poszła do przodu.
1
@arasz1819 Trotylowi to się raczej wszystko ze zmrożoną czystą kojarzy.
0
@michal26 zobaczymy.
13
Drogie dzieci, tak wygląda głupi człowiek
4
A może by tak Inuici w referendum by się wypowiedzieli, czy wolą jeść hamburgery, czy frikadeller?
4
@Rastafarnianin przecież to @Kessie zarył w błoto pośniegowe
1
@KochamInieste podejrzewam, że latem łysy Dunczyk odejdzie
13
No to teraz już oficjalnie
Carlos Isaac piłkarzem Widzewa. Umowa do 2028 roku z opcją przedłużenia o rok.
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Stinger_ @zgiru @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @michal26 @Arkon @Azrik @Bernard777
3
@FcPortoFan1999 to łap zdjęcie Oski
https://zapodaj.net/plik-vOwdoyrrAw
1
@Stinger_ stawiaj tysiaka na wygraną Bodo
0
@cules100pro trudno mi się wypowiedzieć, bo dawno go nie widziałem uw grze.
0
@mmaciass każdy, kto ma trochę oleju w głowie będzie twierdził, że ten program trzeba przynajmniej zmodyfikować. Niektórzy będą krzyczeć o likwidacji.
Ja osobiście powiazalbym go z pracą i ograniczył dochodem. Trochę mi się śmiać chce, że te pieniądze dostają rodziny o dochodach na przykład 20 tys. lub więcej miesięcznie.
0
@bartulek98 takt, United już jest ponoć po rozmowach z menadżerem. @cules100pro
0
@mmaciass usunięcie 800 uderzy też w KO. Pis już to odpowiednio przedstawi.
12
@Hen grunt, że lewaków piecze
2
@cules100pro nie. Nam jak sam napisałeś potrzebny jest napastnik, a nie ktoś taki jak Alvarez. Ale przed napastnikiem potrzebujemy wzmocnić obronę. I to dwoma transferami.
Poza tym. Stop argentynizacji Barcelony!
2
@Mow_mi_Douglas @tbas najpierw Batyr musi u Tuska wyżebrać miliard baksów, bo taki jest warunek do przystąpienia. Mogą być ciężary.