2

@Konradowskyy wolę Gunsów

2

@FCBparasiempre nie, to Hiszpan z Cordoby

0

@kanver_ póki co w obu sparingach zrobił taką różnicę, że klękajcie narody.

0

@tbas ja oglądałem, ale się nie zachwycam jak inni. Serial dobry. Nic poza tym.

1

@CLS63AMG to bardzo dalki somsiad. Ja EKU

2

@Colon trudne się wylosowało. Ale niech będzie Rotten Apple.

6

Wiecie, że dzisiaj jest osiemnasta(!!!) rocznica emisji pierwszego odcinka serialu Breaking Bad?

Czas zapieprza nieubłaganie


3

Co Wy tak żałujcie tych dzieciaków z La Masii, którzy zdecydowali się odejść? Za 5-6 lat odkupi się ich za sto milionów. Vide Olmo.

0

@CLS63AMG to może Ty mój somsiad jakiś?

1

@mmaciass niestety. Bo tu trochę wychodzi jakieś dziwne poczucie niesprawiedliwości.
Mi mogą zabrać, ale pod warunkiem, że te pieniądze będą dobrze spożytkowane.

3

@CLS63AMG w sumie, to nie widziałem, że Ty Widzewiak.

4

@CLS63AMG wracamy!!!

1

@tbas albo lot i lądowanie na słońcu tylko w nocy.

0

@Kozinho. Też się nie dziwię. Jednak trochę nauka poszła do przodu.

1

@arasz1819 Trotylowi to się raczej wszystko ze zmrożoną czystą kojarzy.

0

@michal26 zobaczymy.


13

Drogie dzieci, tak wygląda głupi człowiek

4

A może by tak Inuici w referendum by się wypowiedzieli, czy wolą jeść hamburgery, czy frikadeller?

4

@Rastafarnianin przecież to @Kessie zarył w błoto pośniegowe

1

@KochamInieste podejrzewam, że latem łysy Dunczyk odejdzie

13

No to teraz już oficjalnie

Carlos Isaac piłkarzem Widzewa. Umowa do 2028 roku z opcją przedłużenia o rok.

@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Stinger_ @zgiru @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @michal26 @Arkon @Azrik @Bernard777

3

1

@Stinger_ stawiaj tysiaka na wygraną Bodo

0

@cules100pro trudno mi się wypowiedzieć, bo dawno go nie widziałem uw grze.

0

@mmaciass każdy, kto ma trochę oleju w głowie będzie twierdził, że ten program trzeba przynajmniej zmodyfikować. Niektórzy będą krzyczeć o likwidacji.
Ja osobiście powiazalbym go z pracą i ograniczył dochodem. Trochę mi się śmiać chce, że te pieniądze dostają rodziny o dochodach na przykład 20 tys. lub więcej miesięcznie.

0

@bartulek98 takt, United już jest ponoć po rozmowach z menadżerem. @cules100pro

0

@mmaciass usunięcie 800 uderzy też w KO. Pis już to odpowiednio przedstawi.

12

@Hen grunt, że lewaków piecze

2

@cules100pro nie. Nam jak sam napisałeś potrzebny jest napastnik, a nie ktoś taki jak Alvarez. Ale przed napastnikiem potrzebujemy wzmocnić obronę. I to dwoma transferami.

Poza tym. Stop argentynizacji Barcelony!

2

@Mow_mi_Douglas @tbas najpierw Batyr musi u Tuska wyżebrać miliard baksów, bo taki jest warunek do przystąpienia. Mogą być ciężary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?