Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 ha, właśnie o tym rozmawialiśmy.
Ja pamiętam takie długie zimy, bo w latach 80-tych i 90-tych to w sumie była norma. Zazwyczaj więcej śniegu było.
Ale w tym wieku? Jakoś na samym początku 2002, albo 2003 rok. Przyszła ta zima późno, bo w drugiej połowie lutego i trzymała do kwietnia. Przy czym w kwietniu zrobiło się w dwa dni z mrozów do prawie plus 20.
1
Nieciekawa ta prognoza
https://zapodaj.net/plik-NajDiBQKeP
1
@gumaz w męskiej @Kessie odkręca pisuar.
2
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Sytuacja hipoteczna
Panowie, jesteście w galerii handlowej ze swoją sześcio letnią córką. Ona chce siku. Wiadomo, że musicie z nią iść. Którą ubikacje wybieracie? Damską, czy męską?
Dla pań sytuacja odwrotna.
Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.
0
@Czajka90 nie. On zostanie do końca sezonu.
6
Szach mat
0
@FcPortoFan1999 no to United przypuści atak w drugiej części sezonu i bierze to.
@Czajka90
5
@PatrychoO ja wyłączyłem tv, włączyłem myślenie, Krzysia Bosaka i Krzysia Zero i już wszystko wiem. Ziemia jest płaska, uchodźcy atakują na każdym rogu, szczepionki mnie zabiły, a patelnie w Ikea można sobie brać za darmo.
0
@FcPortoFan1999 Arsenal bierze to w tym sezonie.
4
@PatrychoO dlatego tego nie oglądam. Polecam i Tobie. Nie będziesz przeżywał
5
@Popitek12 a co zrobisz, jak Ci @Kgorecki2500 oba te kebsy na raz przywiezie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Prawa strona też gra z WOŚP
0
@marcin62 Lariani niech się za Icwid Dale wezmą. Albo niech zrobią od nowa Baldur's Gate 1i 2.
Ale teraz tworzą coś cholernie wielkiego. Trzecią Divinity.
0
@FcPortoFan1999 też już bym sobie obejrzał. A jeszcze lepiej obejrzał z trybun.
1
@clyde w sumie, to się domyślałem, że Ty z ajerkoniakiem. Główny składnik ajerkoniaku to jajka. Jeśli jajka to kura. Jeśli kura, to i kurczak.
2
@July_6_BcN @clyde ja jak już jem, to albo z czekoladą, albo z różaną konfiturą.
Krem pistacjowy to pączek dubajski
0
@July_6_BcN hmm.... Mogą być całkiem dziwne
1
@tbas oglądałem. Buldogowe nadzienie.
1
@clyde robisz pączki na tłusty czwartek? Jeśli tak, to z jakim nadzieniem?
9
@Seneka miała. Przetarg był publiczny i warunki proste jak świński ogon.
4
@Bilon87 nie lękaj się. Negreira czuwa.
1
@FCBparasiempre takiej historii się nie spodziewałem
1
@Foton spokojnie. Jeszcze w tym roku rząd ma skorzystać z myśli Sławomira i wprowadzić program "Szeptucha w każdej gminie". Tam będzie można urodzić.
1
@Kapitan hawk przy takich filmach musi być ostrzeżenie.
Oglądanie filmu przez prawych grozi zmianą orientacji, a nawet puci.
1
@fcbarcafan19 dzięki. Widzę, że jest na HBO, więc obejrzymy z żoną.
5
@Roobo mogę się wypowiedzieć tylko za siebie, bo nie mam w zwyczaju pisać co zrobi statystyczny Kowalski, czy przeczyta, czy wyrzuci, a jeśli przeczyta, to co z tego zapamięta.
Ja w internecie bym tego nie przeczytał. Tu dostałem papier, który lubię, do którego jestem przyzwyczajony. Przeczytałem, odłożyłem tę książeczkę i tyle. Co z tego będę pamiętał za rok? Nie wiem. Ale wiem, że będę pamiętał w razie czego, że tam leży ta książeczka i w razie czego będę wiedział czego w niej szukać.
2
@kubix05 pewnie. Wiele jest bajek, które dobrze wspominam. Od Gumisiów pod Smerfy. Ale żadna nie jest tak ciepła i pozytywna. Żadna nie przemyca tyłu pozytywnych treści. A Kubuś to robi.
2
@kubix05 chyba najlepsza bajka.
34
@Roobo nie zapomnij dodać, że drukarnia ma siedzibę na ulicy Gutenberga. Znów Fur Deutschland!
A poradnik sam w sobie to bardzo fajna sprawa. Ale już @clyde to napisała