1

@FcPortoFan1999 ha, właśnie o tym rozmawialiśmy.
Ja pamiętam takie długie zimy, bo w latach 80-tych i 90-tych to w sumie była norma. Zazwyczaj więcej śniegu było.
Ale w tym wieku? Jakoś na samym początku 2002, albo 2003 rok. Przyszła ta zima późno, bo w drugiej połowie lutego i trzymała do kwietnia. Przy czym w kwietniu zrobiło się w dwa dni z mrozów do prawie plus 20.

1

Nieciekawa ta prognoza

https://zapodaj.net/plik-NajDiBQKeP

1

@gumaz w męskiej @Kessie odkręca pisuar.

2

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Sytuacja hipoteczna

Panowie, jesteście w galerii handlowej ze swoją sześcio letnią córką. Ona chce siku. Wiadomo, że musicie z nią iść. Którą ubikacje wybieracie? Damską, czy męską?
Dla pań sytuacja odwrotna.

Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.

0

@Czajka90 nie. On zostanie do końca sezonu.

6

Szach mat

0

@FcPortoFan1999 no to United przypuści atak w drugiej części sezonu i bierze to.
@Czajka90

5

@PatrychoO ja wyłączyłem tv, włączyłem myślenie, Krzysia Bosaka i Krzysia Zero i już wszystko wiem. Ziemia jest płaska, uchodźcy atakują na każdym rogu, szczepionki mnie zabiły, a patelnie w Ikea można sobie brać za darmo.

0

@FcPortoFan1999 Arsenal bierze to w tym sezonie.

4

@PatrychoO dlatego tego nie oglądam. Polecam i Tobie. Nie będziesz przeżywał

5

@Popitek12 a co zrobisz, jak Ci @Kgorecki2500 oba te kebsy na raz przywiezie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Prawa strona też gra z WOŚP




0

@marcin62 Lariani niech się za Icwid Dale wezmą. Albo niech zrobią od nowa Baldur's Gate 1i 2.

Ale teraz tworzą coś cholernie wielkiego. Trzecią Divinity.

0

@FcPortoFan1999 też już bym sobie obejrzał. A jeszcze lepiej obejrzał z trybun.

1

@clyde w sumie, to się domyślałem, że Ty z ajerkoniakiem. Główny składnik ajerkoniaku to jajka. Jeśli jajka to kura. Jeśli kura, to i kurczak.

2

@July_6_BcN @clyde ja jak już jem, to albo z czekoladą, albo z różaną konfiturą.
Krem pistacjowy to pączek dubajski

0

@July_6_BcN hmm.... Mogą być całkiem dziwne

1

@tbas oglądałem. Buldogowe nadzienie.

1

@clyde robisz pączki na tłusty czwartek? Jeśli tak, to z jakim nadzieniem?

9

@Seneka miała. Przetarg był publiczny i warunki proste jak świński ogon.

4

@Bilon87 nie lękaj się. Negreira czuwa.

1

@FCBparasiempre takiej historii się nie spodziewałem

1

@Foton spokojnie. Jeszcze w tym roku rząd ma skorzystać z myśli Sławomira i wprowadzić program "Szeptucha w każdej gminie". Tam będzie można urodzić.

1

@Kapitan hawk przy takich filmach musi być ostrzeżenie.

Oglądanie filmu przez prawych grozi zmianą orientacji, a nawet puci.

1

@fcbarcafan19 dzięki. Widzę, że jest na HBO, więc obejrzymy z żoną.

5

@Roobo mogę się wypowiedzieć tylko za siebie, bo nie mam w zwyczaju pisać co zrobi statystyczny Kowalski, czy przeczyta, czy wyrzuci, a jeśli przeczyta, to co z tego zapamięta.

Ja w internecie bym tego nie przeczytał. Tu dostałem papier, który lubię, do którego jestem przyzwyczajony. Przeczytałem, odłożyłem tę książeczkę i tyle. Co z tego będę pamiętał za rok? Nie wiem. Ale wiem, że będę pamiętał w razie czego, że tam leży ta książeczka i w razie czego będę wiedział czego w niej szukać.

2

@kubix05 pewnie. Wiele jest bajek, które dobrze wspominam. Od Gumisiów pod Smerfy. Ale żadna nie jest tak ciepła i pozytywna. Żadna nie przemyca tyłu pozytywnych treści. A Kubuś to robi.

2

@kubix05 chyba najlepsza bajka.

34

@Roobo nie zapomnij dodać, że drukarnia ma siedzibę na ulicy Gutenberga. Znów Fur Deutschland!

A poradnik sam w sobie to bardzo fajna sprawa. Ale już @clyde to napisała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?