3

@Roobo strasznie przaśne były ich działania pod kampanię.

Tam powinni wydać książkę "Jak spieprzyć kampanię" autor - Gosia

2

@NeroTFP1 no na pewno

1

@LAMC_10 kiedyś mówił, że ona miała bardzo duży wpływ na jego rozwój i karierę. Mówił wtedy o diecie, przygotowaniu mentalnym i wiele innych rzeczy

3

@NeroTFP1 pomyśl, ile by osiągnął, gdyby się w CałymTusku urodził

5

@gumaz @Kessie to chyba do policji rowerowej

2

Prime Video podnosi ceny abonamentu! Od 13 stycznia roczny plan wynosi 69zł (dotychczas 49zł), a miesięczny 15,50zł (dotychczas 10,99zł).

U aktualnych klientów zmiana wejdzie w życie po 11 listopada 2026 roku (wcześniej konieczne jest zatwierdzenie nowych warunków umowy, inaczej subskrypcja zostanie anulowana).

1

@Konradowskyy i to jest muzyka Panie @Giwera

2

@Andi18 no też mam znajomych, którym pod tym względem peron odjechał.
Jakisp czas temu wyprawili urodziny psu, a raczej psiecku. Normalnie goście byli. Tort za 400 zł. I truskawka na torcie, prezent za 2000 zł

5

1

@BorzyKrzys jest flixcassic.pl

0

@BezglutenowyPedri no taki miks pod dwie kusze ręczne może wymiatać.

2

@Kgorecki2500 @Roobo spokojnie. Zaraz specjaliści z partii Sławomira będą musieli rozliczać rok 2025. Długo ta partia się nie utrzyma.

6

@Kgorecki2500 w sumie te Persyjki można by przyjąć

0

@Tasde o bycie gejem w tej grze nie problem. Tylko ja nie bardzo

1

Baldur's Gate 3

Grał ktoś bardem?

@clyde @marcin62 i inni

2

@Bernard777 nie lękaj się.
Wszyscy to dostaną.

5

@JanuszKorwinMikke Dwight Manfredi.

Rambo oczywiście.

2

@mmaciass bo Krzysiu się nieźle maskuje. Pięknie kłamie i manipuluje. Mówi to, co ludzie chcą usłyszeć. Ale Krzysiu to Krzysiu. Człowiek bez kręgosłupa. I na tym poprzestanę.

Kiedyś w jakimś stopniu był Gowin. Po trosze jest Sikorski. Może Wadim Tyszkiewicz. I dla mnie osobiście niech Mentzen wprowadza swoje porządki. Ja skorzystam. Ale na niego nie zagłosuje, bo rozwód murowany, syn mnie wyśmieje, a córka przeklnie. I po co mi to?

Ja to bym chciał na prawicy takich ludzi jak Xavier Bertrand, Karrenbauer, czy Scott Brown.

0

@PeRRy można, gdyby to było złe, to Bóg inaczej by świat stworzył.


0

@arasz1819 ja się do Krzysia nie wybieram

4

@MesQueUnClub_87 uwielbiam go. Świetny aktor. Świetne kreacje. Ale w Informacji Zwrotnej zniszczył system.

0

@mmaciass pisząc lewica nie mam na myśli Żukowskiej, tak jak pisząc prawica nie mam na myśli Bosaka.

2

@Giwera złe to złe. Bez żadnych podtekstów

2

@Giwera ale to jest złe

@Konradowskyy daj jakąś propozycję, bo imć Giwera zrobił mi ból głowy

1

@Kozinho. No spoko, ja to rozumiem.
Finalnie skończy się tak, że bogaci staną się jeszcze bardziej bogaci, a biedni jeszcze bardziej biedni. Mi to w sumie pasuje.
Dlatego mówię. Niech rządzą. Choć ja na nich nie zagłosuje.

2

@Kozinho. No właśnie tak się wydaje, ale tak nie będzie.
Widzisz, ja bardzo chciałbym żeby popis szlak jasny trafił, ale gdy patrzę na alternatywy i to co ludzie z tych alternatyw głoszą, to już niech zostanie po staremu.
Tu potrzebna jest partia z centrum, która weźmie trochę z prawicy, trochę z lewicy i mądrze to wszystko połączy i wprowadzi.

1

@Kozinho. Ja tam mogę jechać po wszystkich. Od prawa do lewa. Ale wątek jest o Bosaku akurat.

A co do Konfy. Moja przekorna natura coraz bardziej życzy Wam, żeby Konfa zaczęła rządzić. Najlepiej samodzielnie, lub żeby miała duży wpływ. Po prostu o pewnych rzeczach musicie się przekonać na własnej skórze. Żeby tak Sławomir wprowadził te wszystkie swoje pomysły, które artykułował przez ostatnie dwa lata. Zobaczycie jak w dłuższej perspektywie będziecie mieli pięknie. Jaka to będzie kraina mlekiem i miodem płynąca. Szczególnie dla ludzi którzy dziś zarabiają do 7-8 tys. brutto.

1

@mmaciass @pax Panowie, to będzie piątek, godzina osiemnasta. Naprawdę mam lepsze rzeczy do roboty o tej porze.
Ale, żeby nie było, to do żadnego polityka bym się nie wybrał.
Raczej będziemy w kinie

0

@Kinginiesta jeszcze jak

1

Szczęść Boże i Fur Deutschland

W piątek u mnie w mieście, pod którym mieszkam będzie gościł Krzysiu Bosak. Dużo ludzi nie wejdzie, bo spotkanie odbędzie się w małym hotelu. Asystować mu będzie gość, który w ostatnich wyborach zdobył trochę ponad siedemdziesiąt głosów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?