1

@Kgorecki2500 Bób, Homar, Włoszczyzna.

0

@BorzyKrzys chyba ani lubię, ani nie lubię

1

@Gary haha.
Nie nie nie. Zmarła przed moimi narodzinami.

1

8

To jest trzecia oferta Widzewa. Uparli się na tego grajka.

@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @zgiru @Azrik @Arkon @Bernard777 @Stinger_

3

@kubix05 oj czytałem namiętnie, jak byłem w liceum

5

@michal26 no ja jestem zdania, że jak mamy ściągać jakiegoś Vlahovica, lub kogoś podobnego, to lepiej z Robertem się dogadać.

1

@kubix05 autokorekta

2

@kubix05 Bogdan Tomaszewski powiedział kiedyś o Szurkowskim - "cudowne dziecko dwóch pedałów".

2

@FcPortoFan1999 @kubix05 jak będzie dobrze się spisywał, to już mu zagranica nie będzie się opłacać

1

@fejkenq no niegrzeczny jesteś. Mi tu Oski pisze

1

@FcPortoFan1999 nie każda osoba kibicujaca Widzewowi jest osobą zlosliwą ;)

0

@Czajka90 tak. Niedługo kolejny transfer. Potem jeszcze jeden i koniec na to okno.

1

@FcPortoFan1999 nie nie osobo fanowska FC Porto. Nie chcę wcale Cię wzburzać. Ineczej rzecz ujmując, nie chcę, żebyś był osobą wzburzoną.

3

@FcPortoFan1999 osobo fanowska FC Porto, ja nie prowokuję. To jest moja predykcja.

5

Oski bierzesz złotą piłkę La Bamby. I to w kilku kategoriach.

@FcPortoFan1999

0

@Walker uwielbiam

0

@Danny Gaucho Hristo > Messi. I o to chodzi.

3

@ZwyklyCuler48 fekj. W Sosnowcu jeszcze nie wiedzą jak koła używać

1

Widzew wygrywa w meczu sparingowym z Universitatea Cluj po pierwszej połowie 1-0. Bramkę strzelił Zeqiri.
W słupkach 1-1.

0

@Roobo przecież ona mówi wyraźnie. W Sejmie, że latem mniej wieje, zimą więcej wieje. I to jest fakt.
U Rymanowskiego mówi wyraźnie - "w takich dniach jak teraz". Dla mnie całkiem prawdziwe obie wypowiedzi.

0

@Roobo przecież ona ma rację. W obu wypowiedziach. Zimą w Polsce wieje zdecydowanie więcej, niż latem. Jest to spowodowane niżami atlantyckimi i pradami strumieniowtymi. Ale są też dni, jak u mnie dzisiaj, że nie wieje. Wtedy kumuluje się smog?
Serio nie zrozumiałeś?

0

@Bernard777 Drągal testy medyczne wczoraj i dzisiaj przechodzi.
@NeroTFP1 póki co temat martwy. Chcą kogoś lepszego.

3

@Batys to dopiero będzie widać, jak Widzew awansuje do europejskich pucharów. A jak się tam zadomowi, to transfery rzędu 10 mln euro nikogo nie będą dziwić.

10

Widzew

Chyba będzie trzeba czekać na grajka. Ale waro.

@michal26 @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @zgiru
@Bernard777 @Arkon @Azrik @Stinger_

1

@michal26 gdzie kajaki górskie są bardzo popularne?
Słowenia, Czechy, Austria, Francja, Niemcy, Szwajcaria, Norwegia, Hiszpania i Włochy. To była Europa.

Jest bardzo popularne również w USA, Chile, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

4

@michal26 chyba by mi się nie chciało pisać tak długiego komentarza w tak zupełnie nieistotnej sprawie.
No cóż, ja wiedziałem kto to jest Zwolińska, natomiast zupełnie do niedawna nie wiedziałem kto to jest Zmarzlik.

Michał Ty zbyt często masz takie podejście, że jak Ty i twoje otoczenie myśli w sposób X, to uważasz, że cały świat tak mysli.

0

@CLS63AMG jeśli chodzi o dziczyzne, to są specjalne dedykowane sklepy do tego. Ale to w większych miastach. Ja w Łodzi kupuję

1

@CLS63AMG wiesz, w sklepach, w których my robimy zakupy też jest w sumie podstawa na codzień. W piątki jest lepiej. Ale w każdym z tych sklepów mogę sobie zamówić co mi pasuje. I tak... Wołowinę każdą mam na drugi dzień. Jakąś tam baraninę, jagniecine i inne mniej popularne mięsa mam za dwa dni.
Tak jak napisał @Zelazny_Mike w sklepach typu makro, selgros, Auchan, Biedra, Lidl itp. jest największe badziewie.

10

@tbas nie chciałem go tu, a teraz też go nie chcę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?