Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bernard777 tak, wiem. Ale to nie do końca jest pewne. Norwegowie robią co mogą, żeby go zostawić do lata.
1
@Eklerek nie wiem co ma Niemiec z tyłu głowy, ale po Twoim wpisie wiem, że nie do końca rozumiesz co czytasz.
4
@Bernard777 i byle nie Inter.
10
@NeroTFP1 i tak trzeba z gówniakami mardyciokami
3
Rob Dorsett, Sky Sports News:
„Manchester United wyciągnął wnioski z kadencji Rubena Amorima i Erika ten Haga. Mają świadomość, że potrzebują kogoś z elity, kogoś o wielkim nazwisku, z osobowością pozwalającą sprostać rozmiarom klubu, jakim jest Man United, i wyjątkowym wyzwaniom, jakie stawia.
Mówisz o Thomasie Tuchelu, Carlo Ancelottim, Roberto De Zerbim, Luisie Enrique, Marco Silvie, Oliverze Glasnerze – wielkich nazwiskach, które zdaniem United podołają ogromowi tej pracy. Kiedy Amorim został zwolniony w zeszłym tygodniu, dowiedzieliśmy się, że powiedział swojemu otoczeniu, że był zaskoczony, jak wiele uwagi poświęca się Man United i jak duże jest to zadanie.
Dlatego nie sądzę, żeby United popełnili ten sam błąd i ponownie zatrudnili obiecującego trenera. Chcą kogoś, kto już tam był i to zrobił [był na szczycie, by walczyć o największe trofea]. Ale Carrick na razie ma szansę. Układ pierwszych meczów jest fatalny: Man City u siebie i Arsenal na wyjeździe, ale jeśli uda mu się osiągnąć dobre wyniki w tych dwóch meczach, nastroje w United będą pozytywne i pozwolą mu przetrwać resztę sezonu”.
Julian Nagelsmann jest zainteresowany pracą w Manchesterze United, jeśli zdecyduje się wrócić do klubowego futbolu.
Wprawdzie jest w pełni skoncentrowany na poprowadzeniu reprezentacji Niemiec na Mistrzostwach Świata, ale postrzega rolę menedżera Manchesteru United jako atrakcyjną opcję na przyszłość.
[Pete O'Rourke]
1
@mmaciass moja córa ma charakter mamusi, więc się rozpieszczać nie daje. Ona nigdy nic nie potrzebuje, niczego nie chce itd.
0
@mmaciass póki co to moja żona bardzo przeżywa. Ja jakoś mniej. Może dlatego, że ja też wyszedłem, gdy byłem w wieku syna, a żonka wyszła w zasadzie przed ślubem.
Chociaż obawiam się, że ja bardziej córkę będę przeżywał.
1
@Tasde i tu kolejny raz potwierdza się, że psiecko > kaszojad.
1
@mmaciass ST też sobie odpuściłem. W drugim sezonie. Heweliusz bardzo dobry.
No cóż, ja już nie mam problemów z wolnym czasem. Dzieci wyrosły, jedno wyfrunęło z gniazda, a i pracować już tyle nie muszę.
1
@mmaciass 1983 i 1923 są na SkyShowtime.
Czy ja wiem, czy Sukcesja jest podobna? Na pewno jest to zajebisty serial. Polecam.
1
@Starrk generalnie jak to zsumować, to wychodzi prawie 5000 złotych rocznie na Polaka.
0
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Polacy w roku 2024 wydali w miliardach
Bukmacherka - 15
Papierosy - 40
Alkohol - 50
Hazard inny, niż bukmacher - 69
1
@mmaciass mnie nie kupił. Już nie pamiętam, ale zrezygnowałem w 4 lub 5 odcinku
4
Tymczasem teraz u Pereza w gabinecie
4
@messi564 a za jakiś czas wyjdą z domu, pójdą na swoje, a Ty będziesz z tęsknotą wspominał ten czas.
C'est la vie
3
@Roobo strasznie przaśne były ich działania pod kampanię.
Tam powinni wydać książkę "Jak spieprzyć kampanię" autor - Gosia
2
@NeroTFP1 no na pewno
1
@LAMC_10 kiedyś mówił, że ona miała bardzo duży wpływ na jego rozwój i karierę. Mówił wtedy o diecie, przygotowaniu mentalnym i wiele innych rzeczy
3
@NeroTFP1 pomyśl, ile by osiągnął, gdyby się w CałymTusku urodził
5
@gumaz @Kessie to chyba do policji rowerowej
2
Prime Video podnosi ceny abonamentu! Od 13 stycznia roczny plan wynosi 69zł (dotychczas 49zł), a miesięczny 15,50zł (dotychczas 10,99zł).
U aktualnych klientów zmiana wejdzie w życie po 11 listopada 2026 roku (wcześniej konieczne jest zatwierdzenie nowych warunków umowy, inaczej subskrypcja zostanie anulowana).
1
@Konradowskyy i to jest muzyka Panie @Giwera
2
@Andi18 no też mam znajomych, którym pod tym względem peron odjechał.
Jakisp czas temu wyprawili urodziny psu, a raczej psiecku. Normalnie goście byli. Tort za 400 zł. I truskawka na torcie, prezent za 2000 zł
5
Wiadomo, że z psieckiem lepiej
@draxidox @Comentateiro
https://zapodaj.net/plik-xJKqMtlRBo
1
@BorzyKrzys jest flixcassic.pl
0
@BezglutenowyPedri no taki miks pod dwie kusze ręczne może wymiatać.
2
@Kgorecki2500 @Roobo spokojnie. Zaraz specjaliści z partii Sławomira będą musieli rozliczać rok 2025. Długo ta partia się nie utrzyma.
6
@Kgorecki2500 w sumie te Persyjki można by przyjąć
0
@Tasde o bycie gejem w tej grze nie problem. Tylko ja nie bardzo
1
Baldur's Gate 3
Grał ktoś bardem?
@clyde @marcin62 i inni