8

@FcPortoFan1999 ma 20 lat, ale jakbyś zarządzał taką trójką Drombo jak @Kessie @Bocheno1 i @Comentateiro to też byś tak wyglądał

1

@Tasde to już do rządu Hiszpanii trzeba uderzyć

0

@CLS63AMG tak, tu się zgodzę. Ta konstytucja jest do zmiany. Niestety przy tej polaryzacji jest to w zasadzie niemożliwe.

1

@CLS63AMG Stary, mnie to lotto. Ani mnie to nie dotyczy, ani ziębi, ani parzy.
Wiem, że prawnicy interpretują to na dwa sposoby.

Do tego dochodzi interpretacja art. 9 i 91 Konstytucji.

Ja nie zamierzam się upierać przy żadnej ze stron. W D to mam.

2

@CLS63AMG tu jak zwykle jest problem w interpretacji. I jak zwykle jeden rabin powie tak, drugi inaczej.

Bo gdzie dwóch prawników, tam trzy opinie.

6

@MesQueUnClub_87 Panie, ja już 16250 zł zalicytowalem, a Ty piszesz, że fejur.

1

@Arkon ja się tego obawiam. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie

1

@Arkon Póki co raczej nie. Adamczuk jest. Zobaczymy jak będzie gotował.

4

Guardiola do grudnia i City bierze Papszuna.

Oski opinia. @FcPortoFan1999

1

@FCBparasiempre dzisiaj wyszło na moje ;)

1

@michal26 tak jak sobie porozmawiałem na widzewskiej wigilii z paroma osobami decyzyjnymi z klubu, jak i z samym właścicielem, to mi wyszło, że my jedno wielkie gówno wiemy, jeśli chodzi o to co się dzieje w klubach. A u nas dziennikarze sportowi nie są tak tragiczni, jak w Hiszpanii.

2

@michal26 no widzisz. Za mało danych, żeby się wypowiadać.
A tu mogą pójść jeszcze inne umowy, o których nikt nic nie wie.

0

@kanver_ obniżą na bank producenci, bo sprzedaż im drastycznie spadła. Kwestia co będzie na innych szczeblach drabiny.

1

@FCBparasiempre mam nadzieję, że United to jakimś cudem wygra

4

Sprawa jest poważna.

Zadzwoniła do mnie zapłakana kuzynka z Ząbek. Mówiła, że są świadkowie, którzy widzieli jak przywódca gangu oponiarzy, nijaki @Luciano99 ksywa Lucek Młodszy wysłał swojego zaufanego człowieka z łapówką do liczących głosy w plebiscycie Złoty Balon La Bamby. Początkowo ten podejrzany typ o ciemnej karnacji, o ksywie @Kessie i nienachalej urodzie, gdy zobaczył banktot 50 zł zgłupiał i wpadł do Żabki. Kupił cztery kuflowe mocne i Hot doga. Strach przed szefem wziął jednak górę i resztę dostarczył do jury konkursu.

Ja nie chcę nikogo o nic oskarżać, ale podobno sprawa jest komentowana nawet w Sejmie. Nijaki Roman zwany Koniem mówi, że umoczeni są tu również bracia kamraci. Domaga się ponownego przeliczenia głosów.

0

@clyde tak, ale polecam obejrzeć, bo w sumie wszystkie są dobre. @Colon

5

@patataj kaucja na butelki też pomogła.

2

@Arkon nie. Ale Masłowski to Widzewiak z krwi i kości.
Poza tym, jak on się u rodziny w Zduńskiej Woli pokaże, jak pójdzie do Legii?

5

@Kapitan hawk no siema. To ja Cię nominuję do złotego balona La Bamby.
Kategoria śledczy roku.

8

28 lat później: Świątynia Kości

Ależ to jest dobry film. Zaryzykuję stwierdzenie, że to najlepszy horror, jaki powstał w XXI wieku. W mojej subiektywnej ocenie.
Ralph Fiennes geniusz.
Jest brutalnie, jest dobrze fabularnie i jest zajebiście wizualnie.

Mocno polecam

@MesQueUnClub_87 @clyde @Kgorecki2500 @michal26 @Colon @BorzyKrzys @Gary @Konradowskyy @kubix05

1

@draxidox Gruzja to piękne góry, fajne skalne miasta, dobre żarcie i nic więcej.

Psiecko dałeś pod opiekę babci, czy hotel dla psieci?

2

@Arkon to raczej nie wyjdzie. Masło jednak ma z Legią nie po drodze. Ale kto wie.

3

@Arkon @FcPortoFan1999 ciekawe jakby sobie Masłowski poradził z dużymi pieniędzmi

7

Jagiellonia ma kupić młodzieżowego reprezentanta Portugalii na miejsce Pietuszewskiego.
To Keyan Varela ze szwajcarskiego Servette FC.
Jadźka ma zapłacić milion euro.
goal.pl

@michal26 @Azrik @Arkon @FcPortoFan1999 @Bernard777 @Stinger_ i inni

1

@Kozinho. Nie mam kredensu

4

@jacobFCB a jakbyś podparł to wygraną United po kursie 3,60 i wjechał za 10 tys. złotych, to w ogóle bajka.

1

@michal26 a po co ja wstałem o 4:15, to już w ogóle zagadka.

9

@Sysia11 nie. Raczej po prostu dużo więcej zarobi

1

@michal26 ja po prostu tego nie oceniam. Nie mam żadnych danych i żadnej wiedzy, żeby to robić.
A hiszpańskim dziennikarzom wierzę mniej więcej tak, jak polskim politykom.
Do tego jak się spojrzy z kim ten deal był tak naprawdę robiony, to w dłuższej perspektywie może to nieco inaczej wyglądać.

Po prostu nic nie wiem, żeby kogokolwiek od frajerów wyzywać.

0

@michal26 ja tego nie oceniam. Szczególnie, że nie znam żadnych warunków tego, żadnych ustaleń itd.
Z pragmatycznego punktu widzenia, jeśli firma ma możliwość oszczędności, to powinna to zrobić. Do tego tam może wchodzić pełno innych rzeczy, o których nie wiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?