0

Jeszcze dopisek do dzisiejszych seriali.

Na Disney wleciał cały drugi sezon "Tysiąc Ciosów". To również jest warte uwagi.

3

@Sysia11 ja też mam nadzieję, że do Barcelony nie trafi.

2

Dzisiaj premiere mają dwie kontynuacje bardzo fajnych seriali.
Tehran sezon 3 na Apple i Klangor sezon 2 na Canal +.

Polecam szczególnie ten pierwszy.


4

@maroon bo my jako społeczeństwo jesteśmy durni i tyle. U nas wychodzi jakaś afera z politykiem, to zaraz znajdzie się połowa społeczeństwa, która będzie go bronić.
Dla mnie wszyscy, bez wyjątku, bez względu na przynależność partyjną, wszyscy, którzy poszli na tę uczelnię "kupić" sobie dyplom, czy wykształcenie powinni mieć z automatu zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych.

1

@Kgorecki2500 nie zrobisz. Szach mat.

1

@Tasde niemożliwe. Krzysiu nigdy by nie skłamał. Krzysiu to bardzo porządny człowiek jest.
@mmaciass @michal26 opinia?

O ile to prawda, bo nie sprawdzam. A przecież Krzysiu nie skłamałby.

1

@Vegeta88 to co chłopaki wyżej i dodam jeszcze
Dark Matter, The Leftovers, Bettlestar Galactica, Twin Peaks, Servant.

2

@Ojciec5tkidzieci nazwisk nie mogę podać. Rozmowy trwają.
Z tym Kochalskim z Karabachu jest ten problem, że nie chcą go puścić. On do Widzewa chce, ale Karabach twierdzi, że dopóki grają w LM, to go nie sprzedadzą. Ale jest możliwe, że poczekają, choć jest też drugie polskie nazwisko grane.
@Arkon

2

@Gary widziałem, czytałem. Książka lepsza jak to zwykle bywa, ale filmy dwa również świetne. Polecam
@DragonxNF

0

@Gary haha. Dzięki

1

@Marusek czekam na to od początku tego wieku

9

Widzew.

Już za chwilę powinno wypłynąć nazwisko środkowego obrońcy, którego Widzew ma kupić. Prawdopodobny kolejny rekord transferowy ekstraklasy, a na pewno drugie miejsce po Bukarim. W każdym razie nazwisko bardzo mocne.
Są też rozmowy z bardzo solidnym pomocnikiem ze Skandynawii. Ale pierwszą i drugą ofertę klub odrzucił. Widzew złoży trzecią.
Mocno grzany jest też Polak rodak na bramkę.

Wszytko powinno wyjść na dniach. Najszybciej stoper.

@michal26 @Arkon @Azrik @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Bernard777 @zgiru @Stinger_

1

@MesQueUnClub_87 tak, to podstawa.

1

@MesQueUnClub_87 dziękuję.

Trzeba koniecznie się z tą wódką i tatarem zmierzyć we wspólnym gronie.

1

@clyde dziękuję

6

Umówiłem się z @Kessie ,że jak mi przyniesie rower, to go nominuję do ZP La Bamby. Przyniósł koło z dziurawą oponą i zerwany łańcuch.
Chyba można uznać, w końcu się starał?

1

@July_6_BcN może i dla syna, choć on ma dziewczynę.
No zobaczymy co tam z Twoim tatą ustalimy.

1

@michal26 nie nie. Ja od wielu lat nie mam na to czasu. W czasie wolnym wolę co innego, a Formuła 1, skoki, tenis jakoś nigdy mnie nie interesowały.

0

@July_6_BcN a co mężczyzna może robić u ojca młodej kobiety? Będę prosił o Twoją rękę.

0

@michal26 ja to nie stworzę takiej listy, bo poza piłką nożną nic nie oglądam. No, od czasu do czasu lekkoatletyka, ale bardzo rzadko. Nie jestem w stanie wymienić sukcesów Małysza, Stocha, czy Świątek. Zmarzlik, to nawet nie wiem kto to jest.

1

@Gary Marian z wąsem i pindolem to @clyde . Przecież Clyde to imię męskie.

A @July_6_BcN to ja niedługo sprawdzę, jak będę u jej najważniejszego przełożonego.

1

@MesQueUnClub_87 ja też lubię ciepło, ale taka zima jak jest teraz jest ok. Póki nie wieje, nie ma pluchy, nie pada deszcz ze śniegiem, to może być. I taki dłuższy mróz ma swoje dobre strony.

5

@NeroTFP1 nierealna walka. W normalnym życiu @Kessie opluł by mu buty krwią i byłby remis. I okej.

4

@BorzyKrzys ale jak to? Roszpunka nie jest karnacji @Kessie ?

6

Jakiś czas temu nasz kolega @Gary postanowił się przebranżowić. Od nowego roku został... W sumie, to nie wiem kim został.
W każdym razie to jego pierwsza osoba klientowska


0

@LeszekFCB chyba byłoby Ci szkoda czasu

4

@FCBparasiempre to była chyba moja ulubiona jedenastka/kadra w historii mojego kibicowania FC Barcelonie.

6

@michaleu a teraz siedzi u @Kessie i okej.

3

@MesQueUnClub_87 Stary, wiesz ile ja widziałem CV, gdzie w rubryce zainteresowania ludzie wpisywali TikTok, Instagram...

6

@MesQueUnClub_87 ja Ci powiem, że z mojego doświadczenia i rozmów z różnymi ludźmi, którzy zatrudniają, to ten twit jest w wersji light.
Tu @kuz ma rację. Większość CV jest takich, że autentycznie wstyd to wysłać. Zainteresowań brak, umiejętności żadnych. Szkoda słów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?