Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca ja mam się nabrać? Ja o niczym nie decyduję, więc jak mam się nabrać?
@Herato w Widzewie jest dwóch piłkarzy, którzy zarabiają ponad milion euro rocznie plus bonusy. Zeqiri i Bukari. Lerager zarabia coś koło miliona euro.
3
Donald Trump rozkazał przeprowadzenie ataków na obiekty w Wenezueli, w tym na obiekty wojskowe - przekazały amerykańskie media. Informację tę potwierdził rząd Wenezueli, twierdząc, że celem USA jest przejęcie kontroli nad wenezuelską ropą i minerałami. Do ataków doszło w kilku stanach, w tym w Caracas i Miranda. Prezydent Nicolas Maduro ogłosił stan wyjątkowy w kraju.
0
@clyde Bleu de Chanel, których właśnie używam. Świetne dla mężczyzny 40+
https://zapodaj.net/plik-b1UToExn0I
3
@allien18 no to jak @Luciano99 nie rzuci @jowita dla @July_6_BcN to nie ma co wierzyć w miłość.
0
@FcPortoFan1999 Oski, przybywasz z przyszłości?
6
@Kgorecki2500 przecież to Bogdan. Spytaj @Trojanek23
0
@michal26 no ja jestem bardzo podobnego zdania. Zwłaszcza, że to głównie dotyczy ludzi młodych.
1
@MessiForeverTheBest nie, dobre są. Po prostu oglądam teraz S4
0
Mayor of Kingstown (sezon 4) to jest serial, a nie jakieś Stranger Things.
3
@michal26 bardzo w punkt
0
@BorzyKrzys ja jeden sezon i dwa odcinki drugiego
2
@FCBparasiempre czyli cules wzięło się od tyłków. Świetnie
0
@michal26 ja często chodzę do kina. Ale nie na filmy wydmuszki.
1
@Gary nie liczyłem ile książek przeczytałem. Ale w tamtym roku raczej wypadłem słabiej od Ciebie.
4
Pierwszy sondaż w tym roku.
2
@mmaciass to biali białym zgotowali ten los.
2
@Luciano99 trochę zaszalałeś. Połowę z napiwków powinien jednak szefowi oddawać.
5
Kacper @Kgorecki2500 co Ty tam wyprawiasz?
https://zapodaj.net/plik-ICRGS25LaN
3
@mmaciass z jakieś półtora roku temu była tu dyskusja na temat SMR. Ja jako jedyny napisałem, że to nie ma racji bytu, przynajmniej na chwilę obecną. Opierałem się na tym, co mi mówili specjaliści z Politechniki Śląskiej.
11
@gumaz u Popitka to jest różnie. Zależy jak się tłuszcz na patelsonie rozłoży
6
@michal26 dla mnie to nie jest film wart męczenia się w kinie przez 3,5 godziny.
Mimo wszystko fabuła > efekty
1
@Gary ja dziś gram w grę, też nic nie obejrzę.
Za książkę plus 7 punktów. Za kilometr 2 punkty
2
@misterio ja nie zacznę. Nie poddałem się Małyszomanii, to i tu się nie poddam.
4
@MesQueUnClub_87 @Gary @BorzyKrzys i inni kino maniacy.
Robimy zawody. Przez cały rok oglądamy filmy i seriale. 31 grudnia wrzucamy nasze podsumowanie roku. Zobaczymy kto najwięcej obejrzał.
Nagrodę ufunduje firma rodzinna @Luciano99 druga nagroda to patelson od @Popitek12 Trzecia nagroda to nie zjedzona kolacja, którą zjeść miał @FcPortoFan1999
2
@fejkenq @FcPortoFan1999 @gumaz już nie można być fanem. Teraz tylko osoba fanowska
12
@Karol145 to zwykły komuch. Widać po wpisach.
13
@AlexDark00 tylko komuniści używali zwrotu "towarzyszu". Dla mnie jesteś zwykły komuch. Ładnie się zaprezentowałeś.
7
@addept no skądś to "towarzyszu" mu się wzięło. Tylko komuchy tak gadały.
2
@Comentateiro oj dziadek, dziadek, przestań łoić z @Kessie te trunki podejrzanego pochodzenia, bo Ci do końca mózg zlasują.
W takim wieku, to rumianek.
0
@maroon to na pewno, ale to nadal nie rozwiązuje problemu nastolatków