Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo Motorola ma wypukły ekren, przez co bardzo łatwo o uszkodzenia.
Edit. W sumie to @LeszekFCB Ci dobrze doradził
1
@FCBparasiempre nie wiem. Tak po prostu
1
@MesQueUnClub_87 no ja wymieniłem filmy, które mi się mniej lub bardziej podobały, ale raczej do nich nie wrócę.
Mogę do tego dodać te wszystkie Nagie bronie i inne tego typu komedie.
2
@FCBparasiempre jak przeczytałem wstęp, to jakoś samo mi do głowy przyszło, że to może być Ruch Chorzów
4
@lajcior po co? Po dwunastej będzie dużo paluszków pourywnych
4
@marcin62 będą mogły. Dwie osoby pełnoletnie, bez rozróżnienia na pucie.
15
Rząd przyjął projekt ustawy o statusie osoby najbliższej. - Do Sejmu idziemy z projektem koncyliacyjnym, dla którego - wedle naszego rozpoznania - dzisiaj jest większość w Sejmie i Senacie - przekazała Katarzyna Kotula z Nowej Lewicy.
Nowy dokument zakłada, że dwie osoby pełnoletnie będą mogły zawrzeć umowę, która umożliwi stronom m.in. wybór ustroju majątkowego, ustanowienie obowiązku alimentacyjnego, uzyskanie prawa do korzystania ze wspólnego mieszkania oraz nadanie drugiej osobie uprawnień do dostępu do informacji medycznych i działania jako pełnomocnik w sprawach codziennego życia.
Jak wyjaśniła Katarzyna Kotula, szacunki rządowe wskazują, że zostanie zawartych około 10 tysięcy związków osób, które będą się wspólnie rozliczać według zapisów nowej ustawy.
@michal26 @Kgorecki2500 @Aragorn33 @Konradowskyy @Arkon @mmaciass @marcin62 @tbas @ferdas_rawa @macio_944
0
@maroon gdybyś odpowiedział, to nakreslibym Ci sens mojego pytania
0
@clyde i tak trzeba żyć. Haha
1
@MesQueUnClub_87 Parasite, wszelakie horrory za wyjątkiem Omen, Narauszu, 2001: Odyseja kosmiczna, Pi, Nimfomanka i pewnie wiele innych
1
@maroon w dobrym tonie jest odpowiedzieć najpierw na zadane pytanie, a potem zadawać swoje
9
@Gary @ArcziArtt wlasnie mi żona powiedziała, że sąd dopuści to nagranie do sprawy, bo brałeś udział w rozmowie, więc mogłeś nagrywać bez ostrzeżenia
0
@ArcziArtt do sądu zawsze możesz złożyć pozew. Jakieś tam podstawy prawne, które wymienił @Gary masz. Ja jednak piszę o praktyce. Stracisz tylko czas i pieniądze.
Musiałbyś mieć świadków na to, że zostałeś zastraszony, lub rażąco wprowadzony w błąd. Pamiętaj, że oni będą mieli swoich świadków.
Edit. Masz zgodę na nagrywanie kierownika lub kadrowej? Tylko się wpieprzysz, jeśli nie masz.
0
@maroon zadałem Ci pytanie, nie odpowiedziałeś
18
@ArcziArtt czyli nie dostałeś wypowiedzenia, tylko rozwiązałeś umowę za porozumieniem stron.
Nie masz żadnych szans w sądzie.
1
@maroon posiadanie broni bez zezwolenia jest przestępstwem art. 263 kk.
1
@maroon ja trochę zmienię to, co napisał @Gary .
Kupujesz broń palną, dajmy na to za 10 tys. złotych. Nie masz na nią pozwolenia. Nie strzelasz, ale i tak zachodzi konfiskata tej broni. Jest to kradzież w majestacie prawa według Ciebie, czy nie?
0
@Foton o czym Ty do mnie piszesz?
0
@Karol145 w Polsce w tej chwili brakuje według różnych szacunków około półtora miliona mieszkań. Do tego około pół miliona w najbliższych 10 latach będzie przeznaczone do rozbiórki lub wyłączone z użytkowania ze względu na bezpieczeństwo. Także przez najbliższe wiele lat spadek cen nie grozi.
Ludzie nie inwestują w beton, bo się uważają za geniuszy, tylko dlatego, że ceny tego betonu są stabilne lub rosną, a do tego daje to dochód pasywny. W zasadzie na chwilę obecną nie ma lepszych inwestycji obarczonych tak małym ryzykiem.
Co do podatku katastralnego. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ludzie, którzy mają po kilka mieszkań sami z siebie wprowadzą ten podatek. Z resztą, tak jak napisałem wyżej, spowoduje to tylko i wyłącznie wzrost ceny najmu i pogłębi nierówności.
1
@Bobo25 ale tak szczerze powiedziawszy, to gdy policzyć przeciążenia, to tej podróży raczej nikt by nie przeżył.
2
@michal26 ja Ci coś powiem. Są dwie polskie firmy, które mogą wystartować w tym przetargu jako konsorcjum z hiszpańskim Talgo. To Newag i Nevomo. Tylko wiesz co? Zapewne żadna nie wystartuje, bo polscy przedsiębiorcy nie chcą startować w tak dużych i tak długoterminowych przetargach. Obawiają się, że za chwilę zmieni się władza, która wszystko odwróci do góry nogami. Dlatego wolą iść w mniejsze regionalne sprawy lub zagraniczne.
1
@michal26 bezpośrednio nie można. Ale można przez pewne obejścia. Wymyślić jakiś niski ślad węglowy, jakieś normy środowiskowe lub inne pierdoly.
Tylko żadna firma na to nie pójdzie.
0
@FcPortoFan1999 mam informacje od tajnego informatora, że Legia skończy na 7 miejscu
5
@Bolton był już wiek emerytalny na poziomie 67 lat dla obu płci. Ba, nawet ludzie zdążyli się z tym pogodzić. Niestety dopuściliśmy populistów do władzy i jest jak jest.
Ale w sumie mi to lotto.
1
@BorzyKrzys póki co obejrzałem 52 filmy z tego roku. Ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa.
1
@Arkon no jest przerażający, ale z drugiej strony, to się nie wzięło znikąd. Zasada wahadła. Im bardziej odchyla się w jedną stronę, tym bardziej poleci w drugą.
10
Trump jest robiony przez ruskich jak dziecko. Szachista 5D jak z koziej D.... Trąbka
Minister spraw zagranicznych Rosji Sergiej Ławrow powiedział, że Ukraina próbowała zaatakować rezydencję Władimira Putina - informuje agencja Interfax. Zapowiedział zmianę stanowiska Rosji w sprawie rozmów pokojowych.
@michal26 @Konradowskyy @Aragorn33 @Kgorecki2500 @Arkon i inni
2
@Karol145 będzie będzie. Tak jak w innych krajach, gdzie ten podatek obowiązuje.
3
@Karol145 zapłacą najemcy. Tak jak podatek bankowy płacą klienci banków, tak jak podatek od sklepów płacą klienci.
1
@pt9 będzie musiał z tym żyć