Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz ja nie mam zamiaru. Nigdy nie miałem zamiaru i nie oglądam. Byłem w kinie raz, potem drugi raz wypożyczyłem na VHS i mi wystarczy tego filmu.
8
@Roobo dziadek w barku ciasteczka trzyma?
2
Przerwa między pierogami
1
@Popitek12 bardzo dobre. Smacznego Popitku.
Ale z patelsona?
1
@FcPortoFan1999 a ile się dzialo przed meczem. Ja już z pewną ekipą o 11 przed południem byliśmy w Warszawie.
0
@Czajka90 Michalskiemu też się dostało.
1
@BorzyKrzys piękna historia w pięknym filmie.
Dzięki Krzysztof za tę serię. I Wesołych Świąt.
0
@Arkon Świt polecam. Niedźwiedzia też, choć Niedźwiedź nie każdemu przypadnie do gustu.
1
@FcPortoFan1999 dla mnie niewątpliwie najlepszy. Ileż emocji. A powrotu do domu nigdy nie zapomnę.
1
@Arkon no to chyba będzie tak
1. Strefa Gangsterów
2. Amrican Primeval
3. It: Welcome to Derry
4. Grupa Zadaniowa
5. Heweliusz
6. Paradise
7. Dexter
8. Bestia we mnie
9. Ugotować Niedźwiedzia
10. Andor II
Ale może się to zmienić, bo jutro weźmiemy się za Jedyną, a i jeszcze do końca roku coś wleci
2
@FcPortoFan1999 byłem na stadionie na Łazienkowskiej i oglądałem jak Widzew w Warszawie zdobywa mistrza m
1
@MesQueUnClub_87 u mnie miała być, ale nie będzie
1
@Kgorecki2500 Tobie również wszystkiego dobrego. Sukcesów i spełnienia marzeń.
1
@MesQueUnClub_87 no tak, zapomniałam o ciastach. Też sernik i ciasto Filadelfia
4
U mnie finalnie wyszło tak
Zupa grzybowa, pierogi, pieczony miętus, smażony na grillowym patelsonie dorsz, śledzie - trzy różne rodzaje, sałatka z krewetkami, smażone borowiki w cieście.
Koniec.
0
@kubix05 a u mnie nikt nie zrobił :(
3
@Rastafarnianin bardzo smutny, ale prawdziwy obraz
2
@Stinger_ no ja w ogóle nie twierdzę i nie twierdziłem, że Widzew coś zwojujue w tabeli w tym sezonie. Jak sobie przypomnisz nasze rozmowy z lata, to byłem w sumie jedynym, który tonował nastroje. Po cichu jedynie liczę, że przez ten PP coś zdziałają, bo tu jest wszystko możliwe.
Na dziś dla mnie zarówno Widzew, jak i Legia mają takie same szanse wejść do Europy z ligi. Widzew ma dodatkowo drugą ścieżkę.
0
@NeroTFP1 urodził się taki i teraz wszystkie kolejne pokolenia mają przerąbane. Muszą czytać, analizować i co gorsza twierdzić, że Adam Mickiewicz wielkim poetą był. A mnie nie zachwyca.
0
@Irmscher10 szczerze mówiąc, wbrew temu, co myśli @PeRRy to ja się w to w ogóle nie zagłębiałem. Widziałem to zdjęcie i tyle. Ja jakoś w ogóle nie zwracam uwagi na ceny paliwa, więc to dla mnie sprawa zupełnie nieistotna.
0
@Stinger_ @michal26 co będzie na koniec sezonu trudno powiedzieć. Równie dobrze obie drużyny mogą skończyć w środku tabeli i koniec marzeń o pucharach.
W dłuższej perspektywie to Widzew będzie szedł w górę. Tu brak pucharów nikomu nie zaszkodzi, bo kasa będzie. Gorzej z Legią. Jak ja parę dni temu usłyszałem od samego Roberta Dobrzyckiego co on chce tu zrobić, kogo chciałby kupić, to szok.
Widzew na tę chwilę jako żywo przypomina mi Manchester City po przejęciu przez Arabów. Tam też były trudne początki, wręcz burdel i piłkarzy kupowano hurtowo.
0
@Arkon no ja tego nie widzę i mam nadzieję, że to kaczka dziennikarska. Ja wiedzy w tym temacie nie mam żadnej, bo nikogo dzisiaj nie pytałem.
@michal26 pisalem Ci parę dni temu, że może dojść do tego, że Widzew będzie jak Bayern w lidze niemieckiej.
2
@maroon jutro @BorzyKrzys umieści tę komedię jako nr 1 w swoim rankingu, więc się zastanów jeszcze raz
0
@FcPortoFan1999 tak, ten Pafos kuszący, ale na końcu i tak będzie się liczyć, kto więcej kasy daje.
0
@FcPortoFan1999 no, ale właśnie on z zagranicy ma tylko oferty z Chin, Cypru i Egiptu.
2
@FcPortoFan1999 jemu się kontrakt kończy i nie chce nowego podpisać
1
Pululu w Widzewie? Oski co myślisz?
@FcPortoFan1999 @michal26 @Stinger_ @Arkon @Bernard777
2
@esem91 dorsz i miętus
1
@mrboom w sumie racja
6
@Kgorecki2500 spakowałeś prezenty, czy poszedłeś za radą @mrboom i sobie kobietę znalazłeś?