Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Nocny u Lucka?
1
@maroon inspirowana fabuła prawdziwymi wydarzeniami.
4
Nowy polski serial na HBO. Czekałem na tę pozycje
@MesQueUnClub_87 @Gary @Colon @partymaker @kubix05 i inni
2
Zwiastun drugiego sezonu bardzo udanego Kangor
@MesQueUnClub_87
0
@esem91 można, gdyby to było złe, to Bóg inaczej by świat stworzył
2
@Kgorecki2500 świetnie
1
@Comentateiro @draxidox dzieki. Na Was można zawsze liczyć w tym temacie
1
@Bernard777 no w tym sezonie niech robi mistrza. Niech @MesQueUnClub_87 i @Gary mają radości trochę. Ale w przyszłym sezonie, to już kto inny ;)
10
@Roobo to teraz pytanie mam. Czy trzymać cały oddział porodowy otwarty, gdzie rodzi się dwoje,troje, może czworo dzieci na miesiąc? Czy może trzymać przy SOR salę pordową z odpowiednim personelem. Bo wiesz, są miejsca i były, gdzie na 50-100 miejsc leżała matka z dzieckiem. Więcej było personelu ogólnie, niż pacjentów.
11
Od kilkunastu tygodni Fundacja Widzewa prowadziła akcję "Widzew dla dzieciaków". Akcja powstała z udziałem kibiców, fan-clubow i Stowarzyszenia. Wczoraj została zakończona, a już dziś wiemy, że udało się przygotować 2700 prezentów/paczek dla dzieci ze szpitali, domów samotnej matki, placówek wychowawczych, czy rodzin w ciężkiej sytuacji.
@FCBparasiempre @FcPortoFan1999 @michal26 @Azrik @Bernard777 @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Arkon @kubix05 @Stinger_ i inni
1
@Arkon tak tańszy. Ale, czy Lech się zdecyduje? Zobaczymy latem. Widzew po kogoś innego sięgnie. Możliwe, że Płachetę
1
@Arkon za drogi póki co
0
@Roobo no to zobaczymy co ugotują.
1
@Arkon temat Palmy to fejk puszczony, żeby wkurzyć kibiców Lecha.
1
@Arkon no ja mecze też oglądam. Mniej pracuję po prostu.
0
@Roobo no to może niech Konfederacja złoży teraz projekt ustawy, który naprawi naszą służbę zdrowia? Może niech Płaczek i Wilk przedstawią jakieś doraźne rozwiązania? Takie realne i na szybko.
1
Dobra, bo sytuacja robi się poważna, wręcz kryzysowa. Ogarnąłem te mniej istotne prezenty, czyli dla żony i dzieciaków. Został ten najtrudniejszy, ten najbardziej poważny. Co kupić psiecku? Żeby psiecko było zadowolone, żeby się nie obraził na mnie.
@draxidox @Comentateiro
2
@FcPortoFan1999 czyli kiepski prezent dla @Bernard777
0
@Roobo no to Ci mówię, że za dwa lata Konfa ułoży nam wszystko tak, że będzie chodzić jak w zegarku. Czego Tobie i sobie życzę.
1
@Arkon plan jest przemyślany. Liczą, że Bukari będzie gwiazdą. Chcą Polaków, ale tylko takich, którzy chcą grać w Widzewie, a nie takich, dla których Widzew to koło ratunkowe. Będą dalsze transfery.
2
@Arkon jeszcze coś dorzucę w tym roku ;)
10
@ferdas_rawa obejrzyj sobie w wolnej chwili. Nagrywane wczoraj, może rozwieje trochę Twoich wątpliwości. Panowie odświętnie ubrani, bo to było przed widzewską wigilią, na której miałem przyjemność być wraz z żoną moją.
@michal26 @Azrik @Ojciec5tkidzieci @FCBparasiempre i inni. @mmaciass Ciebie temat pewnie nie dotyczy, ale Cię oznaczę, bo Ty lubisz długie filmy na YouTubie. @Arkon Ciebie nie będę oznaczał.
1
@STALU z takich nieoczywistych seriali, o których się raczej nie mówi. Z ostatniego czasu to
Metoda Markovic Hojer
Devil in Disguise
Ugotować niedźwiedzia
Jack Wright
Gangi Madrytu
Deca zla
Znam kako dises
1
@clyde będziesz robiła jakieś ciasta na święta? Sernik? Makowiec? Z kurczakiem?
0
@Croocers a u mnie spokój.
0
@Rastafarnianin a ja się obawiam (choć to może złe słowo), że to będzie szło właśnie w tę stronę. U ogółu. Ludzkie więzi są coraz słabsze.
2
@MesQueUnClub_87 będę robił to podsumowanie 31 grudnia to wrzucę.
No ja seriali oglądam dużo. Potrafimy sobie rodzinnie weekend z serialami zrobić. Albo zdarza się, że z żoną robimy sobie tydzień serialowy. Dzieciaki gdzieś tam jadą na tydzień, czy dłużej, to my lecimy serial za serialem. Błogie lenistwo.
@aldewir
3
@MesQueUnClub_87 @damianex10 @aldewir łapcie screen z tego roku. Żona zrobiła i mi przysłała
https://zapodaj.net/plik-XfeAv0vc7E
1
@MesQueUnClub_87 no niestety teraz jest, a kiedyś było jako program.
@damianex10 serial to serial. Filmweb liczy wszystko, czy ma 6 odcinków, czy 20
1
@MesQueUnClub_87 seriali. Z filmami to może i pod 8 tysięcy podciągnę. Tylko, że wiesz. Ja kiedyś zrobiłem błąd i oceniałem te wszystkie Trudne sprawy itp.
Ale wiem, że w tym roku samych seriali będę miał coś koło 90.