1

@michal26 no ja już tego ani edytować, ani usunąć nie mogę

1

@mmaciass wiesz, jeśli mu się rzeczywiście ta NN rozleci, to on raczej przestanie cokolwiek w polityce znaczyć. Zostanie mu tik tok.
Ja ciągle powtarzam, że Mentzen i jego pomysły są bardzo skierowane do takich ludzi, jak ja. Ludzie, którzy zarabiają w okolicach średniej w krótkiej perspektywie zyskają, w długiej stracą. Jeszcze bardziej stracą ludzie, którzy zarabiają w okolicach najniższej.

2

@Gary no ja właśnie czekam i czekam na tę drugą część, żeby obejrzeć całość. I w sumie to już tak czekam, że zapomniałem o tym filmie.
No nic. Czekam dalej

2

@mmaciass pewnego info nie mam. Ale ponoć do Brauna pójdzie. Z resztą nie tylko ona z NN.
Ale to takie info... W teorii wiarygodne, ale.... No pożyjemy zobaczymy. Jeśli się sprawdzi, to Sławek z Berkowiczem w partii zostaną.

51

Ewka te same pierogi od siedmiu lat.
Rzeczywiście, potrafią oszczędzać w tej Konfe. Choć Ewka to już jedną nogą gdzie indziej podobno.

@michal26 @Kgorecki2500 @mmaciass @Aragorn33 @Konradowskyy @ferdas_rawa i inni.

I teraz powiedzcie sami, jak ją traktować poważnie?

1

@Kozinho. No mi też. Ale oni kochają zwierzaki, więc spoko będzie. Poza tym zawsze wiedzą, że w razie czego, to ja wezmę.

1

@Kozinho. Nie no, nie powedruje. To odpowiedzialni ludzie, a dwa potrzebują dużego psa na podwórku.

5

Szczęść Boże i Fur Deutschland, oraz dzień dobry.

Chciałem poinformować, że moi somsiedzi mają nowe psiecko. Bardzo ładny bombel.

1

@BorzyKrzys miłość w klimacie Noir. Dawno temu oglądałem. A Petronovej się nie zapomina

0

@BorzyKrzys tak, kino ma się bardzo źle. Ciągle powtarzam, że na palcach można policzyć filmy, zrobione w tym wieku, które można by uznać za wybitne

1

@Kgorecki2500 ja wiedziałem, że tak będzie. Średniak na długi dystans.

1

@ferdas_rawa dzięki wielkie.
Również życzę Ci zdrowych, spokojnych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt.

1

@Konradowskyy wszystko pasuje na domówkę

0

@Fc112 ależ Popi nie jest trollem. Bez przesady

1

@BorzyKrzys trochę stary. Ale Ty lubisz.

9

Zaprawdę powiadam Wam. Kto rozgryzie kolegę @Popitek12 ten wygra życie, pół zamku i rękę księżniczki o imieniu Roman.

4

Taki tam sondaż

@michal26 @Kgorecki2500 @Roobo @Aragorn33 @Konradowskyy

1

@Laminedependencia biorąc pod uwagę, że mój syn z września, to coś w tym mogło być. Ale Makłowicza bym w to nie mieszał

5

@fcbarcafan19 to chyba @clyde jako ciotka, a @Kgorecki2500 jako wujas pijany....

0

@Herato Nocny u Lucka?

1

@maroon inspirowana fabuła prawdziwymi wydarzeniami.

4

Nowy polski serial na HBO. Czekałem na tę pozycje

@MesQueUnClub_87 @Gary @Colon @partymaker @kubix05 i inni

2

Zwiastun drugiego sezonu bardzo udanego Kangor

@MesQueUnClub_87

0

@esem91 można, gdyby to było złe, to Bóg inaczej by świat stworzył

2

@Kgorecki2500 świetnie

1

@Comentateiro @draxidox dzieki. Na Was można zawsze liczyć w tym temacie

1

@Bernard777 no w tym sezonie niech robi mistrza. Niech @MesQueUnClub_87 i @Gary mają radości trochę. Ale w przyszłym sezonie, to już kto inny ;)

10

@Roobo to teraz pytanie mam. Czy trzymać cały oddział porodowy otwarty, gdzie rodzi się dwoje,troje, może czworo dzieci na miesiąc? Czy może trzymać przy SOR salę pordową z odpowiednim personelem. Bo wiesz, są miejsca i były, gdzie na 50-100 miejsc leżała matka z dzieckiem. Więcej było personelu ogólnie, niż pacjentów.

11

Od kilkunastu tygodni Fundacja Widzewa prowadziła akcję "Widzew dla dzieciaków". Akcja powstała z udziałem kibiców, fan-clubow i Stowarzyszenia. Wczoraj została zakończona, a już dziś wiemy, że udało się przygotować 2700 prezentów/paczek dla dzieci ze szpitali, domów samotnej matki, placówek wychowawczych, czy rodzin w ciężkiej sytuacji.

@FCBparasiempre @FcPortoFan1999 @michal26 @Azrik @Bernard777 @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Arkon @kubix05 @Stinger_ i inni

1

@Arkon tak tańszy. Ale, czy Lech się zdecyduje? Zobaczymy latem. Widzew po kogoś innego sięgnie. Możliwe, że Płachetę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?