Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@maroon Neapol jest w sumie bardziej bezpieczny, niż większość zachodnich wielkich miast. Tam jedynie na początku szokiem może być ruch na ulicach. Szczególnie na te zasrane skutery trzeba uważać
2
@Lionel_Messi10 Polska, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Brazylia
Na drugim biegunie Argentyna i Niemcy
4
@michal26 no widzisz, a innych śmieszy Stanowski i jego działania.
Ja nie robię żadnego bojkotu. Stanowskiego i jego kanału zero nie oglądam, tak jak nie oglądam TVP, TVN, Polsatu, Republiki i wpisz sobie jeszcze co Ci pasuje. Mi zwyczajnie szkoda czasu na te bzdury.
0
@michal26 tak jak Stanowski ma prawo zapraszać kogo chce, tak ludzie mają prawo to oceniać i nawoływać do bojkotu, czy innych rzeczy
0
@APTAPT @Gary dlaczego jesteś czerwony?
2
@MesQueUnClub_87 Glina (ten stary serial) to przede wszystkim świetne historie. Aktorsko rzeczywiście nie wszyscy dali radę.
Nowy Glina jest o wiele słabszy. Ale moim zdaniem wart obejrzenia.
1
@Arkon 30-35 tysięcy. Trudno teraz składać jesne deklaracje, bo tam słabo z miejscem jest
2
@Arkon w planach jest rozbudowa stadionu. Już trwają prace architektoniczne.
2
@FcPortoFan1999 Świerczewski z Rakowa nigdzie się nie ruszy. To lokalny patriota.
@Arkon projekt Roberta jest na 30-50 lat. To są jego słowa wypowiedziane zarówno publicznie, jak i prywatnie. Jego aspiracja, to zostawić po sobie spuściznę w postaci hegemona tej części Europy. Kasę i chęci na to ma
0
@zgiru no to w sumie zależy jak Jovićević chce grać. Jeśli na dwóch napastników, to trzeba kogoś kupić.
@michal26 on się sam puści, jak będzie chciał. Kwestia kilku miesięcy i tak, czy siak będzie w Widzewie. A dalej to już exel zdecyduje, czy Jaga może sobie pozwolić odejść mu za darmo.
3
@Arkon Legia potencjał ma bardzo duży. Sprowadzenie latem piłkarze po ciężkiej pracy w styczniu powinni odpalić, a Papszun sroce spod ogona nie wyleciał.
@Bzyczekk nie przepadam za Legią, ale marzą mi się czasy, w których w przedostatniej kolejce Widzew i Legia biją się o majstra.
4
@kubix05 prawie taki sam obiad dzisiaj u mnie. Tylko zamiast buraczków będzie surówka z czarnej rzepy, marchewki i jabłka.
A co tam u Was? @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @Gary i inni. @clyde wiem wiem...
1
@JanuszKorwinMikke ten transfer z tego co wiem jest bardzo mało prawdopodobny.
2
Też bym wolał Cucurellę od Messiego.
1
@Stinger_ i właśnie o to mi chodzi. Nie zbuduje się silnej ligi, jeśli co roku będą z niej odchodzić najlepsi piłkarze.
3
@LOPEZ16 pieniędzy bym nie postawił na nasze zwycięstwo w LM
11
Brigitte Bardot francuska aktorka, ikona kina, zmarła w wieku 91 lat. Informację o śmierci aktorki ogłosiła Fundacja Brigitte Bardot w oświadczeniu wysłanym mediom.
@BorzyKrzys
0
@Kgorecki2500 @Trojanek23 opinia
6
Jest w czym wybierać
@michal26 @FcPortoFan1999 @Bernard777 @Azrik @Arkon @Stinger_ i inni
2
@Popitek12 zupełnie niemożliwa sytuacja Popitku. Maradona, albo Pele nie żyją.
10
@LAMC_10 nie jestem betonem ani PO, ani Pisu. Nie jestem żadnym betonem żadnej partii. Jednak dla mnie Nawrocki na stanowisku prezydenta to jakaś aberracja.
A jakim będzie prezydentem ocenię po skończonej kadencji.
0
@Nazio_87 ja się jeszcze poopier.... do 7 stycznia.
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz...
Matko i córko
Denzel Washington kończy dzisiaj 71 lat. Kiedy to zleciało?
4
@LAMC_10 dla jednych będzie najlepszy, dla drugich najgorszy. Polacy już nie są w stanie oceniać obiektywnie. Znaczy większość Polaków Rodaków
2
@michal26 no to ja już wolę, żeby dobry piłkarz został w Polsce, a nie wyjechał za granicę. Dobre przyciąga dobre i lepsze
1
@michal26 Pululu i tak odejdzie. Jak nie Widzew, to zagranica
2
@Arkon @FcPortoFan1999 wydaje mi się, że Papszun coś tam sobie wytargował w kontrakcie. Ale jak będzie.... Zobaczymy
1
@Arkon no tabela jest bardzo płaska i po 3-5 kolejkach wszystko może wyglądać inaczej.
Wolę Świderskiego i generalnie wolę, żeby Widzew kupował za granicą. Ale z drugiej strony jakby kupował w Polsce, to zawsze ta kasa w ekstraklasie zostanie.
Co do Roberta, to na ile go znam, to się nie znudzi. Wręcz przeciwnie.
1
@Marusek no ja mam taką nadzieję. Zbyt długo już na to czekam
0
@LeszekFCB Widzew i Legia są w tej chwili na tym samym poziomie. Różnica polega na tym, że jak Legia nie wejdzie do pucharów, to się zaczną problemy finansowe, a w Widzewie jak będzie trzeba wydać kilkanaście milionów euro, to się wyda.