- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 794 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 794 Culés
7
Przed rozpoczęciem nowej serii "Glina" postanowiłem sobie odświeżyć rzetelnie odcinek po odcinku tej starej wersji i muszę przyznać, że fajnie oddał klimat Pasikowski. Nadal uważam, że Pitbull 2005 jest lepszy aktorsko bo tutaj poza Radziłowiczem reszta prezentuje raczej średni poziom z całą sympatią do Braciaka czy Gonery (bo młody Stuhr to zawsze był takim Musiałem dla starszego pokolenia). Nie mniej jednak świetna produkcja, która wciąga w swój wir wydarzeń. Teraz jestem w pełni przygotowany na tę nową wersję, więc będę dzisiaj sprawdzać pierwsze odcinki.
@Safrani @Gary @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB
2
@MesQueUnClub_87
Trochę się obawiam tej nowej serii. Po tylu latach nakręcona kontynuacja i czasami się zdarza, że to taka pułapka bo dwa pierwsze sezony to było mistrzostwo i teraz człowiek będzie (nie)świadomie oczekiwał tego samego... Ale też jestem ciekaw jak to wyjdzie.
2
@MesQueUnClub_87 dla mnie na przykład brutalne było zderzenie z owianym kultem serialem Odwróceni. Dosyć słabo napisany, z klimatem typowej TVN-owej pół-produkcji, bardzo nierównym aktorstwem. Bo Więckiewicz, Kozłowski Dziędziel czy zwłaszcza Wojciech Zieliński grają świetnie, tak niektórzy aktorzy jak Żmijewski, Globisz, czy Stenka wypadają poniżej swojego poziomu.
1
@MesQueUnClub_87 Gdzie będą nowe odcinki?
0
@bodzio10 Już są na Sky Showtime.
1
@Gibbon_FCB To znaczy ja osobiście nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem tego serialu. Owszem, dobra obsada (choć tak jak piszesz, nie wszyscy podołali), ale scenariuszem mnie nie porwał. Taka sztuczna karykatura Pruszkowa i Wołomina.
2
@MesQueUnClub_87 Glina (ten stary serial) to przede wszystkim świetne historie. Aktorsko rzeczywiście nie wszyscy dali radę.
Nowy Glina jest o wiele słabszy. Ale moim zdaniem wart obejrzenia.