0

@maroon to na pewno, ale to nadal nie rozwiązuje problemu nastolatków

1

@AlexDark00 nie histeryzuj

0

@marcin62 problem jest taki, że to trzeba zrobić bardziej globalnie. Ale to jest obowiązek rządzących.

36

@mmaciass no nie dawać, ale to nie rozwiązuje problemów do końca. Myślisz, że jak koledzy "rozbiorą" szesnastolatkę i to zdjęcie obiegnie świat, to jej krzywdy nie zrobią? Poza tym, teraz jest rozbieranie. Co będzie następne?
To całe AI trzeba jakoś ograniczyć prawem, bo idzie to w bardzo złą stronę. Najwyraźniej ludzie są na to za głupi.

1

@FcPortoFan1999 kto wie? Oni to mają w kontrakt wpisywane

11

Widzę, że @Luciano99 słabo rok zaczął.

https://zapodaj.net/plik-9dTGB1WfB5

1

@FcPortoFan1999 ciekawe, czy piłkarze lubią?

1

@8stoichkov8 generalnie bardzo fajne utwory wpisałeś. Ale mi tu brakuje List do M. Dżemu. Coś z Metallica. Może się potem pokuszę o swoją 10.

Sukcesów w Nowym Roku

18

Życzę Wam najlepszego roku w Waszym życiu

0

@Walker gratuluję wytrwałości i dzięki za ten rok.
Szczęśliwego Nowego roku

29

@July_6_BcN chłopa se znajdź, to polubisz. Jest taki młody kawaler @Kessie który z chęcią Cię weźmie na bal do parku na ławkę na kuflowe mocne. A może i na wino truskawkowe rocznik 2025 z listopada

1

@Fido66 to jest nonsens dla każdego, kto widzi tylko czubek własnego nosa. Widziałeś kiedyś osobę w spektrum autyzmu, która się czegoś takiego boi, bo nie rozumie co się dzieje i wpada w panikę?

0

@Szczygiel06 może nie jak normalny dzień. Bardziej jak niektóry piątek.

1

@8stoichkov8 no to chyba tak

Film - Zwierzogród 2
Serial - Mobland
Reżyseria - Yórgos Lanthimos - Bugonia


Reszta dla mnie nieistotna

1

@LukaszFan sylwester piszemy małą literą jeśli mowa o zabawie, albo zwyczaju, tradycji. Czyli "w sylwestra", "spędzam sylwestra w..." itp.

@michaleu jak warunki pozwolą, to będzie ognisko. Jak nie pozwolą, to grill na tarasie. A jak zupełnie nie pozwolą, to grill elektryczny i air frajer.
Sylwester w domu, parę osób przyjdzie

0

@STALU przypomnij się jutro, albo pojutrze, bo dzisiaj mam urwanie głowy

4

@michaleu tu masz przykład najbardziej atencyjnego wpisu roku. Autor? A jakże @Fog_W_1899 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16294633

4

@MesQueUnClub_87 uwielbiam Hopkinsa. A Walc oczywiście słyszałem wiele razy. Również na tym filmie

0

@STALU z tego co kojarzę, to Ci podrzuciłem.
Powiedz dokładniej o jakie perełki Ci chodzi. Filmy, czy seriale, jaki gatunek?

11

0

@Gary rzeczywiście miałeś co nadrabiać

1

@Gary pewne klasyki trzeba obejrzeć. Co tam z tego oglądałeś?

0

@zadafcb filmowo całkiem dobry wynik

0

@clyde ja nie podjadam

2

@Herato jak Ty to policzyłeś?

7

No to moje podsumowanie roku, jeśli chodzi o filmy i seriale

W 2025 roku obejrzałem 105 filmów i 93 seriali. Seriali zarówno nowych, jak i kolejne sozony starych.
Moja średnia ocen filmów to 6,0 a średnia seriali to 6,6.
Na filmy poświęciłem łącznie 196 godzin, a na seriale 18965 minut.
Obejrzałem łącznie filmy i seriale 50 polskich tytułów.

@MesQueUnClub_87 @BorzyKrzys @Gary i inni

8

@A4ron Ty to jesteś bystrzacha. Do tego masz super moce. Człowiek, który unika deszczu.

1

Zima

1

@Comentateiro Czaskoski Ci z Warszawy podsypuje. Fur Deutschland

1

@MichalZZZ bardzo dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?