4

@marcin62 czy ja wiem? Tam się teraz wiele nie ryzykuje. Jak nie wyjdzie, to i tak wszyscy mówią, nie wyszło bo to Memczester, bo zarząd, bo innym też nie wyszło... Za to jak wyjdzie to ho ho

2

Podobno Patryk Czubak trenerem Polonii Bytom
@FcPortoFan1999 @Bernard777

0

@Irmscher10 ja mam dokładnie takie samo zdanie i też pobieram. Jeszcze niedawno nawet na dwójkę

2

@tbas neutralne dla budżetu państwa

33

Do Sejmu trafiła petycja, wnosząca o zniesienie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) w zamian za likwidację programów „Rodzina 800+”, „13. emerytury” oraz „14. emerytury”. Autor dokumentu wskazuje, że takie rozwiązanie byłoby neutralne dla budżetu państwa, uprościłoby system podatkowy, zwiększyło dochody netto obywateli oraz wprowadziło mechanizmy rekompensacyjne dla jednostek samorządu terytorialnego, zabezpieczające ich stabilność finansową. Petycja powołuje się na dane Ministerstwa Finansów oraz dotychczasowe analizy budżetowe, argumentując, że likwidacja PIT i programów socjalnych mogłaby stać się rozwiązaniem powszechnym, sprawiedliwym i przejrzystym.

W sumie coś w tym jest. Wydatki na wyżej wymieniony socjal są bardzo zbliżone do dochodów państwa z PIT, więc wyszłoby na zero.

A gdyby KO coś takiego przepchneli, to mieliby drugą kadencję zapewnioną.

@michal26 @Konradowskyy @Aragorn33 @Roobo @Kgorecki2500 @Gary @mmaciass @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci i inni

2

@michal26 tak. Pójdzie na studia, to i tak nie będzie z nami mieszkać

0

@michal26 syn na pierwszym roku studiów, córka w trzeciej klasie liceum.

5

@Arkon jakoś tak nauczyłem się w życiu nie przejmować rzeczami, na które nie mam najmniejszego wpływu.
A za dwa lata będę z żoną robił tak jak napisałeś. Kwiecień - październik w Polsce, a resztę roku na Maderze.

5

@Arkon generalnie mógłbym się podpisać pod tym, co napisał @macio_944 i z 4 punktem @addept .
Od siebie dodam coraz niższy i przestarzały poziom i system nauczania. Idioci za kierownicą też mi przeszkadzają.

1

@FCBparasiempre oby remis, który nic nikomu nie da

2

Czytam La Bambę i widzę, że te skoki, to są Skoki Negreiry

0

@Herato oby tam był remis, który nikomu nic nie daje

1

@kubix05 w żadnej postaci

1

@gaucho104 bardziej durnego wpisu skierowanego do mnie szybko nie zobaczę

2

Sytuacja na chwilę obecną.

Mamy w Polsce niezliczoną ilość polityków, niezliczoną ilość urzędników i niezliczoną ilość nieodśnieżonych dróg.

0

@michal26 pewnie mniej, lub bardziej tak

1

@kubix05 no nie. Kiełbasa na obiad nie.

0

@michal26 nie, ale osoby, którą znam i mam tych zdjęć więcej

1

@michal26 nie. Prawdziwe zdjęcie

0

@VeB 1899 ci tu polecać? Odwiedź jakiś sklep typu Duka i sam wybierz

0

@Tasde ja zawsze kupowałem na morele i mi składali. Przeważnie za darmo. Raz coś tam dopłacić musiałem. Nie wkładają tylko karty graficznej, bo jest za ciężka.

5

Co ten Tusk w ogóle wyrabia? Tak wygląda w tej chwili droga wojewódzka w Centrum Polski. Pewnie odśnieżył u Niemców i tym śniegiem w Polsce drogi zasypał.

https://zapodaj.net/plik-mMzGKQjCPt

0

@draxidox tam Ci wymienią wszystkie podzespoły jakie są potrzebne. Tak żebyś zmieścił się w budżecie.
Ja już kilka razy w ten sposób kupowałem, tylko wtedy korzystałem z forum pclab. Teraz przenieśli się ludzie na ithardware. Chyba z 10 komputerów na tej zasadzie kupiłem i za każdym razem byłem zadowolony.

1

@draxidox wejdź sobie na forum ithardware. Tam zapytaj ludzi. Napisz ile masz kasy, do czego Ci komp. Pomogą i zrobią to bardzo dobrze.

6

Szczęść Boże i Fur Deutschland.

Uważajcie z dziećmi

https://zapodaj.net/plik-WJ968mv8fx

2

@Arkon pewnie tak

Dollaruma
Hakimi, Bastoni, Van Dijk, Mendes
Neves, Palmer, Vitinha
Dembele, Haaland, Mbappe

8

@macio_944 trzeci dzień roku, a Ssakiewicz już mocnym kandydatem do najgłupszego i najbardziej prymitywnego wpisu roku.

13

Tak czytam ekspertów piszących o sytuacji w Wenezueli (również La Bambowych), to doszedłem do wniosku, że odmrożę sobie pierogi z wigilii, a potem odsmażę na patelsonie.

9

Wgnieciemy Trumpa w ziemię?

9

@Arden nie ma na świecie kibica, który doceni piłkarza, gdy ten odszedł do najbardziej wrogiego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?