3

@jacobFCB zaproponuje obniżenie obostrzeń FFP. Kluby się nie zgodzą i tyle.

7

@Arkon Bastoni idealny. Ale zadowolony będę z każdego, z których wymieniłeś. Ale na moje w idealnym świecie to my potrzebujemy kupić dwóch ŚO.

9

@Aragorn33 długo im zajęło wymyślenie narracji.

0

@TR3YWAY Julka opinia @July_6_BcN

7

Argentyńczykom w Barcelonie mówię stanowcze NIE!

1

@Colon „Sorceress" zdecydowanie

6

@Roobo coś mi mówi, że tam będzie dużo memicznych rzeczy.

Ja złożę propozycję

Zdelegalizowanie Konfederacji i wszystkiego co z niej wyszło w ostatnich latach.
Oraz
Sławomir uwolnij cycki.

3

@Azrik no cóż. Liczę na to, że wiosna będzie do nas należała. I jeśli nie przez ligę, to przez PP jakoś wejdziemy do tej Europy.
Porównując letnie okienko do tego, to zimowe wydaje się być mocno przemyślane. Tu nie ma przypadku. A co z tego wyjdzie. Zobaczymy.

7

@Recha_0684 bo to działa na tej samej zasadzie co wolność słowa. Można się śmiać z holokaustu, ale z katolicyzmu już nie.

2

@Marusek lato będzie zależało od tego, gdzie Widzew będzie grał. Jeśli awansują do Europy, to będzie kilka transferów.

2

@usztafik no tam w starym województwie Suwalskim byłem dawno temu na feriach jakiś. To był jedyny raz w moim życiu, gdzie widziałem na termometrze - 30 stopni. To była końcówka lat 80-tych.

1

@mmaciass no jest całkiem fajna. Ale pierwsza od cholera wie, ilu lat. Zaryzykuję stwierdzenie, że u mnie w Centrum to pierwsza od 20 lat, gdzie śnieg i mróz trzymają miesiąc.

4

@mmaciass moja córka (18 lat rocznikiem) powiedziała ostatnio, że takiej zimy to ona nie znała.
Jak ja miałem 18 lat, to taka zima byłaby jedną z najlżejszych.

2

@ranger3120 im więcej czytam tych bzdur, tym mocniej Wam, autorom takich baitów współczuję. Współczuję Wam przede wszystkim tego obrazu, jaki macie wyrobiony, na temat kobiet.

0

@Pawlak1992 ja Ci napisałem co jest dowodem. Każde sprawozdanie finansowe z okresu tego, czy poprzedniego okresu Laporty. Nie zamierzam tego szukać. Jeśli jesteś zainteresowany, to sam znajdziesz.

0

@Tigermaus czym innym jest kupowanie czegoś na gwałt, a czym innym przemyślana strategia. U nas głupki z rządu wpadli w panikę i kupowali jak leci.

0

@Pawlak1992 jest rygorystyczne nie bez powodu.
A co do wypowiedzi @Krzysztof1987 to dowodów było aż nad to. Wystarczyło patrzeć na sprawozdania finansowe.

0

@draxidox oczywiście, że mamy. A raczej mają ludzie. Inżynierowie. I nie mają komu tego sprzedać, lub sprzedają Francuzom i Niemcom

0

@draxidox ale my mamy własne know-how. Ba, my mamy własne projekty. Gotowe, a nawet przetestowane.

0

@Pawlak1992 zdajesz sobie sprawę, że gdyby nie te zaostrzenia, to połowy klubów już by nie było? Myślisz, że dlaczego wszyscy, łącznie z Barceloną byli tacy chętni, żeby to wprowadzać?
Już niżej napisałem do @MOLESTA .
Latami kluby żyły ponad stan, aż w końcu przyszedł moment, że się zesrało. Nie da się wiecznie brać nowych kredytów, które służą spłacie starych i przy okazji kolejnemu bezsensownemu wydawaniu.

0

@Tigermaus @Kobieras to nie górnictwo nam jest potrzebne, tylko węgiel. A ten można kupić w wielu miejscach. Wyjdzie to dużo taniej. Szczególnie dla państwa.

0

@Pawlak1992 FFP było wiele razy zmieniane. Po pandemii zaostrzane. Za każdym razem kluby się na to zgadzały. Za wyjątkiem jednego. Zgadnij jakiego.

Nie jest istotne kto był architektem tego FFP. Istotne jest kto to zatwierdził.

1

@Pawlak1992 zarząd spółki La Liga, czyli kluby.

1

@Pawlak1992 to głosuj na Laporte
Wiedz tylko, że FFP nie jest Tebasa. Nie Tebas to wprowadził

1

@MOLESTA no cóż. Wieloletnie życie ponad stan musiało się w końcu odbić. Nie da się ciągle brać nowych kredytów, bez odpowiedniego zwiększenia przychodów.

0

@matador nie lubię Argentyny i Argentyńczyków.
A co do samego Lautaro, to myślę, że @Antimadridista_WR wszystko napisał

2

@matador nie.

Stop argentynizacji Barcelony!

11

@kpiarz Tomaszewski gdy tylko buzię otworzy, to już nie ma racji

2

@mmaciass piękny wiek dziadka.

1

@Aragorn33 @michal26 @mmaciass możemy współpracować, ale najpierw reparacje za innego Karola Gustawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?