- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1017 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1017 Culés
1
Nieciekawa ta prognoza
https://zapodaj.net/plik-NajDiBQKeP
1
@Safrani Pamiętasz taką trwałą zimę w ostatnich 20 latach?
2
@FcPortoFan1999 20 to napewno xd
1
@FcPortoFan1999 ha, właśnie o tym rozmawialiśmy.
Ja pamiętam takie długie zimy, bo w latach 80-tych i 90-tych to w sumie była norma. Zazwyczaj więcej śniegu było.
Ale w tym wieku? Jakoś na samym początku 2002, albo 2003 rok. Przyszła ta zima późno, bo w drugiej połowie lutego i trzymała do kwietnia. Przy czym w kwietniu zrobiło się w dwa dni z mrozów do prawie plus 20.
1
@gumaz Dlatego dałem taki czas bo takie coś to musiało być jak świadomie pamiętam gdzieś w okolicach 2006 roku. @Safrani Może aż takich zasp jak w XX wieku nie ma ale jest podobna trwałość zimy.
1
@gumaz no właśnie nie.
Ja nie kojarzę zimy od 2005/2006, która przez miesiąc byłaby tak mroźna z takim śniegiem przez miesiąc. Przynajmniej w moich okolicach.
Może się zdarzyły większe mrozy, może było więcej śniegu, ale to nie trwało tak długo.
@FcPortoFan1999 tak i zapowiada się, że jeszcze potrwa
1
@Safrani Może by tak do połowy lutego?
1
@Safrani ja spokojnie kojarze pewnie jestem od ciebie z 10 lat młodszy ale napewno , bo za młodu świrowałem w zimie dużo i były na bank .
1
@FcPortoFan1999 Zima 2012/2013: Zapamiętana jako „biała zima”, z pokrywą śnieżną leżącą od grudnia do wczesnej wiosny, co było rzadkością w ostatnich latach.
2
@gumaz Na przełomie roku to rzeczywiście zima trzymała.Autobusy lubiły grzęznąć w drodze do szkoły.
2
@FcPortoFan1999 Smuda niestety nie awansowal z grupy na euro i potem zima
1
@gumaz Euro 2012 to dość gorzkie wspomnienie.Remis z Grecją na własne życzenie gdzie mieliśmy przez jakiś czas przewagę zawodnika.Z Rosją akurat dobry wynik choć mogło być zwycięstwo.Z Czechami-dobrze było w 1 połówce i co za tym idzie mnóstwo okazji ale od drugiej połowy Polska zaczęła umierać piłkarsko..i wyszło tak że underdogowie grupy wyszli a faworyci odpadli.
0
@FcPortoFan1999 może być i do połowy marca
Im więcej tego mrozu, tym mniej potem kleszczy, komarów i innego dziadostwa
0
@gumaz wiesz, to też kwestia tego, gdzie się mieszka.
1
@Safrani Aż tak długo to bym nie oczekiwał zimy.
1
@FcPortoFan1999 ja oczekuję. Ale oczekiwania i rzeczywistość, to dwie różne rzeczy