3

@kubix05 uwielbiam

1

@JimMorrisonFCB aaa i nieraz jeszcze posiekaną cebulkę też daję

1

@JimMorrisonFCB z pieprzem, z pieprzem.
Nieraz płatki chilli nawet daję. Ale teraz miałem wspólnika w postaci córki do tej surówki, więc bez chilli.

1

@JimMorrisonFCB sam. Kapucha kiszona, marchewka, jabłko i oliwa.

7

@LeoMessiiBarcaPepa to już lepiej kup se kilka bochenkow chleba i jajka i se nasmaż chleba w jajku.

1

@krefi10 ja właśnie zjadłem mintaja z surówką z kapusty kiszonej.
Smakowało.

0

@Kozinho. Tak, ale przy mądrych kontraktach i dywersyfikacji od nikogo nie jesteś zależny.

0

@Arkon fajne psy.
Koty mam tu dochodzące. Przyjdą, żona nakarmi i idą sobie

2

@Arkon czeska elektrownia im tam niezłą robotę robi na ich zapotrzebowanie.
@Kozinho. cały pic polega na tym, że żeby mieć prąd z węgla, nie trzeba mieć kopalni. W końcu trzeba zacząć to rozróżniać.

2

@MesQueUnClub_87 jeszcze jak

2

@Colon kurczę. Dokładnie pamiętam jak szedłem z paczką z klasy na to do kina. W liceum.
Ja pierdziele

1

@Arkon tak by z nim było.

1

@Kozinho. Możliwe

1

@Kozinho. @Bykunn a w portfelu zdjęcie Anny Marii.

Tak to jest. Z prawicy się wyrasta.

16

@misterio zgłoszone.

2

Co jak co, ale jednak jest to cholerny wstyd. Ja już pomijam tu wojenkę na moją racja jest racja najmojsza, ale naprawdę słabo wygląda list gończy za byłym ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym. Trochę to San Escobar przypomina. Albo inne Burkina Faso.


https://ksp.policja.gov.pl/pl/dzialania/aktualnosci/68147,Poszukiwany-listem-gonczym-Zbigniew-Tadeusz-Ziobro.html

1

@Kgorecki2500 przydałoby się.

3

@Kgorecki2500 spoko ale, że się tak wyrażę, obejrzałeś film od środka.

0

@Pedri16Future o matulu...

6

Nie ma Huja w Pogoni.

Marian odszedł na zasadzie wypożyczenia do CFR Cluj. Rumuni mają opcję wykupu.

2

@Roobo i w następnym sondaż Konfa minus 3pp, Gaśniczaki plus 3 pp.

0

@Kozinho. Możliwe haha

2

@MesQueUnClub_87 mój ma 7 lat, ale on od szczeniaka chory na serce. W zasadzie to ja go uratowałem (moja córka bardziej), przed uśpieniem. Bo w hodowli nie planowali go sprzedawać, tylko właśnie przez wadę serca uśpić. Ale kobita mi powiedziała, że skoro chcę go leczyć i się nim opiekować, to żebym go sobie wziął za darmo.

Jest żebrakiem, ale uwierz, my mu nic ze stołu nie dajemy.
@Gary u mnie dzisiaj pierwszy dzień bez minusów tak naprawdę. Niecały stopień na plusie.

4

@MesQueUnClub_87 odchudzam go jak mogę. Ale to nie takie proste, bo on leki bierze.

9

U mnie takie rzeczy z nieba spadają. Na szczęście mój dzielny labrador pilnuje

@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 @mmaciass @michal26 @misterio @MesQueUnClub_87 @clyde @Arkon @Unikatowy @Gary i inni

https://zapodaj.net/plik-5xQYSyv73k

5

Dziś mamy rocznicę katastrofy samolotowej w Monachium.

6 lutego 1958 roku samolot z drużyną Manchesteru United próbował wystartować w drogę powrotną do domu. Trzecią próba oderwania samolotu okazała się śmiertelna. Zginęło osiem osób.

Tak zwane "złote pokolenie dzieciaków Busby'ego" przestało istnieć.

9

Biały Dom zaoferował odblokowanie środków finansowych na budowę tunelu między Nowym Jorkiem a New Jersey w zamian za nazwanie imieniem Donalda Trumpa waszyngtońskiego lotniska i nowojorskiej stacji kolejowej - donosi NBC.

Niesamowity jest.

2

@pt9 pewnie, że nie warto. O wiele lepiej zrobisz, jak przeznaczysz tę kasę na kuflowe mocne dla @Kessie

3

@maroon ja rozumiem Twoje pytania. Ale tu świadkowie zadzwonili, że pijana. Resztę sobie biegli ustalą.

3

@maroon ale świadkowie widzieli jak się poruszała.
Z resztą, z tego wpisu nic nie wynika.
Sąd sobie to oceni. I jeszcze oprócz tego co jest w tekście dostanie dodatkowe kary.
I okej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?