Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz czasem na meczyk Barcy wpadam do Barcelony na stadion.
Liczy się?
0
Właśnie skończyłem oglądać "The Night Manager". Oczywiście musiałem obejrzeć od nowa pierwszy sezon, bo po 10 latach G się pamięta.
Bardzo udany serial.
Polecam.
4
@Michu94 a Ferran na to: bardzo dobrze czuję się w Barcelonie. Chcę osiągać z tym klubem sukcesy."
I to by było na tyle, jeśli chodzi o transfer.
2
@michal26 haha, dobrze powiedziane
0
@YeastMoss prawda to prawda. Tyle.
2
@Karol145 mój jest po kapitalnym remoncie. Rozkręcony był co do części. Wrzystko wyczyszczone, co trzeba to wymienione.
I ja gazu nie wrzucę, bo to świetokradztwo by było.
2
@Karol145 mój czterdziestoletni szerszeń śmiga aż miło.
W sumie to sam jestem w szoku, że tak w tę zimę daje radę
1
@mmaciass no ja żonie to zdjęcie wysłałem. Jest zachwycona
1
@Giwera kurczę, zapomniałbym o tym meczu. Dzięki
1
@daniel32778 a w jaki sposób miałaby niby przytulić to 17 mln? Ty w ogóle ogarniasz co to jest rada nadzorcza spółki? Co członek takiej rady może, a czego nie?
0
@mmaciass o Panie, kozacka ta kuchnia. Może sobie w domku letniskowym zainstaluje. Komin mam.
0
@mmaciass a teraz sobie wyobraźmy taką sytuację.
Jutro na konferencji wychodzi Kloska i Tusk i mówią, że wzorem Norwegii od dajmy na to marca każdy nowy dom będzie musiał posiadać komin.
Widzisz ten kwik Cycatego i Krzysia? Bo ja już widzę, jak to im wolność odbierają i jak to Krzysio gdy był mały to jeździł bez pasów.
0
@Arden ale to dobrze. Polskie firmy jak Kawmet, Hajduk i wiele innych mają zbyt. Zatrudniają ludzi, płacą podatki, gospodarka idzie do przodu. Nie widzę wad.
I tak jak napisałem wyżej. Nikt, kto wydaje ponad milion złotych na dom nie będzie oszczędzał na piecyku. Szczególnie, że im nowszy, tym bardziej oszczędny.
2
@Arden Stary we wrześniu przeprowadzałem się do nowego domu. Doskonale wiem jak to wygląda.
Po pierwsze pieca, który nie spełnia norm nie kupisz oficjalnie. Kupisz gdzieś z drugiej ręki.
I chcesz mi teraz powiedzieć, że ktoś, kto buduje dom za milion, półtora i więcej złotych będzie szukał dwóch, trzech tysięcy złotych oszednosci na piecyku?
Szukasz dziury w całym.
0
@maciekofcb ja wypożyczałem w SIXT na lotnisku w Palermo.
A co do ubezpieczenia i innych pierdół, to po prostu na nic się nie zgadzaj. I tyle.
0
@priest9999 @Arden Krakow jest wyjątkiem, gdzie obowiązuje zakaz. Tak w całej Polsce można zakładać. Od czasu do czasu w niektórych gminach wprowadzane są czasowe ograniczenia. Ale generalnie łatwo je ominąć zgodnie z prawem
1
@fcbarcafan19 tak. Gruntową pompą ciepła
3
@mmaciass ale u nas też możesz sobie kominek zainstalować. Albo piec na drewno. Różnica polega na tym, że nie jest to obowiązkowe.
Ja mam kominek na przykład. Choć jeszcze go nie użyłem.
2
@Azrik moim zdaniem tu trzeba rozgraniczyć pewne rzeczy.
Kampania wyborcza ma swoje prawa. Tu każdy wali ściemę. Oczywiście nie jest to dobre, ale takie jest życie. Z resztą ludzie ogarnięci zdają sobie sprawę jaki to jest okres i co się dzieje
Czy innym jest natomiast na przykład preparowanie zdjęć i dopisywanie do nich swojej własnej narracji. Albo ogólnie wymyślanie bzdur na jakiejś tam podstawie.
@Bobo25 @mmaciass
3
@mmaciass Meloni to go traktuje jak większość Włochów gangstera. Wszedł do knajpy, robi syf, ale nie za bardzo można coś z tym zrobić. Trzeba przeczekać.
5
@mmaciass pamiętam jakby to wczoraj było, jak stał w jakimś polu i stwierdził, że rząd ukrywa ponad sto ofiar, które było na jakimś weselu.
3
@MesQueUnClub_87 nie widziałem "The Generation of Evil", ale szybko nadrobię.
Krótki film o miłości. Jakie to jest złoto...
2
@Ryoumen być może. Nie mam miernika kłamstw polityków.
0
@mmaciass wiesz pewnych rzeczy się nie uniknie. Ale w sytuacji, gdy wyjdzie przed kamery jakiś polityk i bezczelnie powie, że rząd ukrywa sto zgonów powodzi, to już to prawo zadziała. Chociaż cały czas twierdzę, że za takie kłamstwo to kula w łeb się należy.
10
@Ryoumen tak samo Cycatemu, Krzysiowi i wielu innym.
74
Rząd Walii chce wprowadzić prawo zakazujace kłamstw politykom. Polityk, który opowiadałby bzdury, kłamstwa itp. zostałby pozbawiony mandatu i dostał zakaz sprawowania funkcji publicznych na cztery lata.
Żeby uniknąć kary, polityk miałby 14 dni na publiczne wycofanie się ze swoich kłamstw.
O to jest prawo, na które czekam. Ale coś mi się zdaje, że akurat sprzeciw temu prawu połączyłby wszystkie opcje polityczne w tym kraju.
@michal26 @mmaciass @Konradowskyy @Aragorn33 @Gary @Kgorecki2500
1
@draxidox żadna nowość. W moim poprzednim służbowym GLC Coupe też można było od cholery rzeczy dokupić w abonamencie. I to nie był elektryk.
1
@Arkon no tak, to już 15 lat....
3
@Popitek12 i tak trzeba żyć Popitku
2
@Gary tak, dawno temu widziałem.