Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Białe skarpetki długie u faceta. Powiedzmy Adidas, lub Nike.
Hit, czy kit?
Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.
0
@Chimera pamiętam. I co?
1
@FcPortoFan1999 nie no chyba już nie przełożą.
A jak przełożą to zostaje rzut monetą
0
@FcPortoFan1999 tak, nie mogą się spotkać
1
@FcPortoFan1999 aha dzięki
1
@FcPortoFan1999 tak.
A Ty wiesz kiedy będą zaległe kolejki grane? Arka, GKS i parę innych?
0
@FcPortoFan1999 tak. I mam nadzieję, że z każdym kolejnym meczem będzie już tylko lepiej.
1
@kubix05 dzień dobry, były bardzo udane. Byliśmy z żoną na meczu w Płocku. Widzew wygrał, więc jest się z czego cieszyć
2
@Ojciec5tkidzieci byłem na meczu. W końcu zobaczyłem drużynę. W końcu jakieś automatyzmy. Oby tak dalej
@FcPortoFan1999
1
@reloaded Uć i Wrocław
1
@KamQiX ten skład Ci nic nie mówi. Serio.
To jest takie gówno, że zacytuję pewnego krótkoterminowego prezydenta "to się w pale nie mieści".
Moja firma musiała mieć dokładny skład tego produktu. I tu polecę innym klasykiem "to, że spożywcze, to nie znaczy, że do jedzenia".
6
@Criss18Barca dość paradne czasy i ludzie są w tym naszym około politycznym grajdolku.
Rano krzyczą Czarzasty komuch, a wieczorem powołują się na Millera.
3
@Czyhrynski projektiwalismy i zakładaliśmy linię produkcyjna do zakładu, który robi te parówki dla Biedry. To jest po prostu masakra, co się w nich znajduje.
0
@Czyhrynski ja bym tego swojemu psu nie dał.
2
@MesQueUnClub_87 Puk Puk. Nie oglądałem.
Arcydzieło to Pieskie Popołudnie.
Pearl mi zupełnie nie podeszło, tak jak te inne powiązane filmy
2
@shinthps i wytłumaczone. Dzięki.
1
@Ignareks no ja mam nadzieję, że nie spadnie. Mają wszystko, żeby się utrzymać. Ale to tylko piłka, więc wszystko jest możliwe.
Ale derby to bym sobie obejrzał z wysokości trybun. Na obu stadionach
3
Nieźle się działo wczoraj po meczu Radomiaka z Koroną. Komuś się nieźle odkleiło. Za coś takiego kary muszą być bardzo surowe.
Uważam, że taki pakiet kar to absolutne minimum:
- karny dla Realu
- minus 20 punktów dla Evertonu
- dożywocie, lub 500 zł grzywny dla Legii
1
@LAMC_10 żadna tam dobra sytuacja dla mnie, bo to nic nie znaczy. Wszytko zweryfikuje boisko. Oczywiście mam nadzieję na przełamanie Widzewa i zwycięstwo.
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Zupełnie się na tym nie znam, ale jak w tygodniu patrzyłem na kursy meczu Wisła Płock - Widzew, to było mniej więcej tak 2,20 - 3,10 - 3,20
Wczoraj kursy na zwycięstwo Wisły, albo Widzewa były wyrównane
Dzisiaj już wygląda to tak
3,35 - 3,25 - 2,30
I tak mnie zastanawia, skąd ta zmiana taka nagła.
1
@mmaciass pamiętaj, że odpis 53 tys od podatku, to nie jest w kieszeni 53 tys, tylko pomniejszenie rocznego dochodu o 53 tys.
1
@Stinger_ obawiam się tego meczu. No nie idzie Widzewowi, ale kur zapiał, kiedyś trzeba się przełamać.
2
@Stinger_ nie mam czasu dzisiaj, ale jutro jadę do Płocka na mecz.
1
@Gary oczywiście, że jest słabe. Nikt nie ma wpływu na to kiedy się urodził.
Ale widziałem lepsze porównania. Może nie tu, ale widziałem jak gość gościa przekonywał, że jest lepszym kibicem bo jest dłużej zarezerwowany na stronie klubu.
1
@Gary kolega @daniel32778 na swoim profilu napisał, że Barcelonie kibicuje od 2007 roku. Czyli mniej więcej jakieś 20 lat po mnie zaczął.
Widziałem jak wygrywali Puchar Zdobywcow Pucharów w 1989 i owczesną ligę mistrzów w 1992.
0
@mmaciass ja nie mogę chyba o tym tutaj pisać
0
@mmaciass dofinansowanie też mam. Najpierw 27 tys, a teraz też coś tam dostanę.
Generalnie jak zliczyć wszystko to mi ta pompa wyjdzie bardzo mało.
1
@mmaciass Jutro Widzew gra.
A wczoraj meczu nie mogłem oglądać.
0
@mmaciass z montażem około 120 tys.
A tyle ustawodawca wymyślił. Po 53 tys. na mnie i żonę
7
Tłusty czwartek