La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1260 Culés

3

Zdecydowanie najlepszy mecz Widzewa w tym sezonie. Spokojnie mogli mieć 4 bramki na koncie. A ponadto kontrola spotkania przez 90 min. @Safrani

3

@Ojciec5tkidzieci Gdyby tutaj padł taki remis to byłoby bardzo niesprawiedliwe dla Widzewa.

0

@FcPortoFan1999 Oski, chyba wiesz, jakie pytanie zadam w sobotni wieczór?

0

@Czajka90 "Oskar, jutro na 7:00"

1

@FcPortoFan1999 Tak jest.

2

@Ojciec5tkidzieci byłem na meczu. W końcu zobaczyłem drużynę. W końcu jakieś automatyzmy. Oby tak dalej
@FcPortoFan1999

1

@Safrani W końcu zagrali na miarę tych transferów.

0

@FcPortoFan1999 tak. I mam nadzieję, że z każdym kolejnym meczem będzie już tylko lepiej.

1

@Safrani Przynajmniej Widzew kolejną kolejkę wystartuje nad czerwoną strefą.

1

@FcPortoFan1999 tak.
A Ty wiesz kiedy będą zaległe kolejki grane? Arka, GKS i parę innych?

1

@Safrani Radomiak-Arka 5 marca.Jaga i GKS jeszcze nie ogłoszone.

1

@FcPortoFan1999 aha dzięki

1

@Safrani Ten mecz Jagiellonii z Gieksą jest jakiś przeklęty bo to już będzie trzecia próba rozegrania tego meczu.Raz zła murawa-dwa ziąb -20.Jak to mówią-do trzech razy sztuka.

0

@FcPortoFan1999 tak, nie mogą się spotkać

1

@Safrani Jeśli i trzeci raz mecz zostanie odrzucony to będą musieli zagrać taki mecz i rewanż w majowym terminie.

1

@FcPortoFan1999 nie no chyba już nie przełożą.
A jak przełożą to zostaje rzut monetą

0

@Safrani Albo mecz w Fifę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?