Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca no niestety. To największy minus posiadania psa
1
@Arkon ja mam takie dochodzące. Żona je karmi
1
@Chada no ludzi potrafi porządnie popieprzyć
1
@Arkon moja nadal brunetka.
1
@Arkon kolor włosów tak, ale prawdziwa brunetka ma jeszcze ciemne oczy i oprawę oczu.
0
@mmaciass poziom jest taki sam. Jeden się tylko nie kryje.
Zembol chociaż skończył studia i ma jakieś osiągnięcia w swojej pasji. Krzysio nawet nie skończył takich, na które nie musiał specjalnie uczęszczać. I zero umiejętności za wyjątkiem gadki.
0
@Gall niestety. Idiotów nie brakuje
2
@AssisMoreira Otóż ja się nie znam, ale z chęcią się wypowiem.
0
@ferdas_rawa wiesz dlaczego podatek jest na poziomie gminnym? Bo tylko na tym poziomie urzędnicy są w stanie określić, czy taki podatek przyniesie więcej szkód, niż pożytku. Mogłoby się skończyć tak, że za chwilę mielibyśmy pełno bezpańskich psów.
Ja wiem, że są niby chipy itd., ale to wszystko da się obejść.
W latach 90-tych taki podatek był obowiązkowy. Płaciło się go przy szczepieniu na wściekliznę. I właśnie gdy go znieśli, to liczba porzuconych psów zaczęła spadać.
0
@ferdas_rawa to, czy jest podatek od psiecka decyduje gmina. W niektórych jest, w niektórych nie ma.
Z biletami w zbiorkomie jest to samo. To miasta/gminy decydują, czy pies musi posiadać bilet.
W pociągach przeważnie jest obowiązek kupna biletu
1
@Stinger_ ja po prostu nie mam czasu. Muszę coś wybrać. Jak już Widzew będzie tam grał, to będę oglądał. Ale pewnie z pozycji trybun, a nie w tv.
0
@ferdas_rawa niestety tak to jest. Jedna panna z drugą panną muszą mieć rasowca z hodowli.
2
@MesQueUnClub_87 fajne rasy, mądre i z wielką miłością do człowieka. Ale trzeba im sporo ruchu zapewnić.
1
@Colon skoro tak, to głos na Caralho Voador
1
@Stinger_ ja jakoś za bardzo nie oglądam tych rozgrywek. Zacznę od półfinałów, tak jak sezon temu.
0
@mmaciass zgadzam się co do Zebaczynskiego.
Ale pomyśl, że są ludzie, którzy popierają Krzysia "mam dwie lewe ręce" Bosaka. Ewentualnie Krzysia "wiele w życiu zacząłem, nic nie potrafiłem skończyć" Bosaka.
0
@Chimera no ja mam dwa. A @draxidox prawdy na temat ilości nie powie. ;)
1
@Arden ambasador ambasady La Bamby.
A poza tym, stop argentynizacji Barcelony
1
@FcPortoFan1999 niby kurze jaja, a wielkością jak kacze?
3
@DariaFCB no to jest masakra. Doskonale Cię rozumiem
3
@FcPortoFan1999 ja to bym Ci świnkę wietnamską polecił Oski. I kozę
1
@Faro no bo ludzie nieodpowiedzialnie zostawiają swoje psiecko w domu na wiele godzin
2
@maroon jeszcze jak
1
@FcPortoFan1999 potrzebny, tylko jeszcze o tym nie wiesz Oski.
3
@bartekvisca czyli biegasz i przeszkadzasz psieckom w spacerach.
0
@FcPortoFan1999 e tam Oski, wziął byś jeszcze ze dwa
5
Polacy posiadają 8,4-8,5 miliona psów w swoich godpodarstwach domowych. To około milion więcej, niż 15 lat temu. Liczba psów rośnie systematycznie z roku na rok. W unii europejskiej jesteśmy na drugim miejscu zaraz za Węgrami. Praktycznie co drugie gospodarstwo domowe posiada psa.
Co ciekawe, psów jest o około 1,2-1,3 mln więcej niż dzieci w wieku 0-18 lat.
@draxidox @Comentateiro
2
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Szefa. Serpico chyba najlepszy
1
@Comentateiro bardzo jestem ciekawy co Zerov i ten drugi zrobią, jak Orban przegra wybory.
Białoruś?
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Były prezydent Korei Południowej Jun Suk Jeol został skazany na dożywocie za kierowanie zamachem stanu. Polityk w grudniu 2024 roku wprowadził na terenie swojego kraj stan wojenny.
Sąd, ogłaszając wyrok, podkreślił, że wprowadzenie stanu wojennego w grudniu 2024 roku było spiskiem mającym na celu "sparaliżowanie na dłuższy czas" Zgromadzenia Narodowego.
Zdaniem przewodniczącego składu sędziowskiego Jun Suk Jeol wysłał wojsko do budynku parlamentu, aby uciszyć swoich przeciwników politycznych.
Żeby tak u nas zaczęto rozliczać polityków.