1

@michal26 no to dobrze
Chyba

0

@michal26 nie oglądałem

0

@michal26 wolałbym Kiwiora z Bednarkiem na stoperze

1

@Kgorecki2500 udało Ci się

5

@AlexDark00 ale jakie te obligacje? Krótkoterminowe? Długoterminowe? Bo widzisz, te krótko to nam nic nie dają, a te długo będą ze dwa razy, albo więcej droższe.

2

@AlexDark00 skoro politycy Konfy są tak bardzo za zbrojeniem, a przeszkadza im Safe, to może niech podadzą alternatywne źródło finansowania. Bo póki co to dają tylko dobre rady, które se można w D wsadzić. Mówić jak Krzysio, że "trzeba znaleźć pieniądze" to każdy potrafi. Ale podać rozwiązanie, to już nie takie hop siup. Pieprzenie dla pieprzenia. To uprawia Konfa.

0

@Ojciec5tkidzieci nie nie było garstki. Jest całkiem odwrotnie i większość tych nadużyć nie wychodzi na światło dzienne. Mnie osobiście też się przydarzyło i nikt o tym nie mówił. Większość ludzi, których to dotknęło nie mają ochoty kopać się z koniem po fakcie.

0

@Ojciec5tkidzieci z jednej strony tak, a z drugiej, nadużyć policji było wystarczająco dużo, żeby jednak te kamerki mieli obowiązek włączać.

2

@July_6_BcN no fajna, a nie dziunia z dyskoteki

5

@misterio to Twój dialog z dziewczyną?

https://zapodaj.net/plik-poh9OgEiV8

1

@Arkon nie, to zawsze była blondi

1

@Arkon oczywiście, że widziałem. Ale Barbara Brylska jest blondi

1

@Arkon Anna Dymna, Anna Przybylska

1

@Arkon możliwe...

0

@Colon I'm Thinking About Your Body

0

@michal26 ale on by poszedł do naszej ligi

2

@Gall ja już nikogo nie oglądam. Przez ostanie dwa lata zmieniło się moje podejście. Mam na wszystko wywalone. Nie interesują mnie problemy ludzi z peletem, pompami ciepła, niskimi emeryturami, czy niesprawiedliwymi wyrokami sądu. O mnie się nikt nie martwi, ja się nie martwię o innych.

Edit. A już najmniej mnie interesuje co mają politycy do powiedzenia.


1

@MesQueUnClub_87 rozmawiałem z kilkoma ludźmi z krajów muzułmańskich i paroma Żydami, z ludźmi, którzy mają luźne podejście do religii, żeby nie powiedzieć, że mają wywalone. Dla nich świnia jest po prostu brudna, dlatego nie jedzą.

1

@Stinger_ niby tak.

2

@FcPortoFan1999 po sezonie to Jadźka może jego buty sprzedać, a nie jego samego.
@D10SLEO premię za podpis w jego sytuacji i tak zgarnie w tej chwili

5

Ciekawe czy Jagiellonia sprzeda Pululu jeszcze tej zimy? Ponoć oferta jest. W lidze konferencji raczej już nic nie zrobią. A kontrakt wygasa za cztery miesiące.

@michal26 @Stinger_ @Bernard777 @Arkon @FcPortoFan1999 @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @zgiru @FCBparasiempre

5

@MesQueUnClub_87 bo ja jestem taki, że jak już gdzieś jadę, to chcę próbować tych ich specjałów.
I zawsze wychodziłem z założenia, że skoro ludzie to jedzą, to ja też mogę.
Wiesz, ponad dwa miliardy ludzi uważa świnię za coś brudnego, nie do zjedzenia. A jak tu żyć bez takiej goloneczki w piwie? ;)

0

@Chimera nie, na ręku jest cały czas, oprócz nocy

1

@Zelazny_Mike sporo racji ma

12

@Blue9 a mój zegarek trzyma od 10 lat i nic nie trzeba robić

5

@Batys no śmierdzi jak cholera. Jakbyś zjełczałą cebulę wąchał.
Ble
Ale w smaku dobry

5

@MesQueUnClub_87 w Kenii jadłem smażone termity, koniki polne i jakieś tam gąsienice.
Criadillas, czyli bycze jaja w Hiszpanii.
Percebes w Portugalii, to takie dziwne coś żyjące w morzu.
Durian


Więcej żarcia nie pamiętam.

6

FIFA rozważa powiększenie KMŚ do 48 drużyn. Chodzi przede wszystkim o zwiększenie ilości drużyn z Europy.

(The Guardian)

Wincyj meczów, wincyj..

1

@VegetaPolska no to powodzenia

26

Tymczasem sytuacja u @VegetaPolska coraz bardziej dramatyczna

https://zapodaj.net/plik-NEnVdwvbAJ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?