Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 no to dobrze
Chyba
0
@michal26 nie oglądałem
0
@michal26 wolałbym Kiwiora z Bednarkiem na stoperze
1
@Kgorecki2500 udało Ci się
5
@AlexDark00 ale jakie te obligacje? Krótkoterminowe? Długoterminowe? Bo widzisz, te krótko to nam nic nie dają, a te długo będą ze dwa razy, albo więcej droższe.
2
@AlexDark00 skoro politycy Konfy są tak bardzo za zbrojeniem, a przeszkadza im Safe, to może niech podadzą alternatywne źródło finansowania. Bo póki co to dają tylko dobre rady, które se można w D wsadzić. Mówić jak Krzysio, że "trzeba znaleźć pieniądze" to każdy potrafi. Ale podać rozwiązanie, to już nie takie hop siup. Pieprzenie dla pieprzenia. To uprawia Konfa.
0
@Ojciec5tkidzieci nie nie było garstki. Jest całkiem odwrotnie i większość tych nadużyć nie wychodzi na światło dzienne. Mnie osobiście też się przydarzyło i nikt o tym nie mówił. Większość ludzi, których to dotknęło nie mają ochoty kopać się z koniem po fakcie.
0
@Ojciec5tkidzieci z jednej strony tak, a z drugiej, nadużyć policji było wystarczająco dużo, żeby jednak te kamerki mieli obowiązek włączać.
2
@July_6_BcN no fajna, a nie dziunia z dyskoteki
5
@misterio to Twój dialog z dziewczyną?
https://zapodaj.net/plik-poh9OgEiV8
1
@Arkon nie, to zawsze była blondi
1
@Arkon oczywiście, że widziałem. Ale Barbara Brylska jest blondi
1
@Arkon Anna Dymna, Anna Przybylska
1
@Arkon możliwe...
0
@Colon I'm Thinking About Your Body
0
@michal26 ale on by poszedł do naszej ligi
2
@Gall ja już nikogo nie oglądam. Przez ostanie dwa lata zmieniło się moje podejście. Mam na wszystko wywalone. Nie interesują mnie problemy ludzi z peletem, pompami ciepła, niskimi emeryturami, czy niesprawiedliwymi wyrokami sądu. O mnie się nikt nie martwi, ja się nie martwię o innych.
Edit. A już najmniej mnie interesuje co mają politycy do powiedzenia.
1
@MesQueUnClub_87 rozmawiałem z kilkoma ludźmi z krajów muzułmańskich i paroma Żydami, z ludźmi, którzy mają luźne podejście do religii, żeby nie powiedzieć, że mają wywalone. Dla nich świnia jest po prostu brudna, dlatego nie jedzą.
1
@Stinger_ niby tak.
2
@FcPortoFan1999 po sezonie to Jadźka może jego buty sprzedać, a nie jego samego.
@D10SLEO premię za podpis w jego sytuacji i tak zgarnie w tej chwili
5
Ciekawe czy Jagiellonia sprzeda Pululu jeszcze tej zimy? Ponoć oferta jest. W lidze konferencji raczej już nic nie zrobią. A kontrakt wygasa za cztery miesiące.
@michal26 @Stinger_ @Bernard777 @Arkon @FcPortoFan1999 @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @zgiru @FCBparasiempre
5
@MesQueUnClub_87 bo ja jestem taki, że jak już gdzieś jadę, to chcę próbować tych ich specjałów.
I zawsze wychodziłem z założenia, że skoro ludzie to jedzą, to ja też mogę.
Wiesz, ponad dwa miliardy ludzi uważa świnię za coś brudnego, nie do zjedzenia. A jak tu żyć bez takiej goloneczki w piwie? ;)
0
@Chimera nie, na ręku jest cały czas, oprócz nocy
1
@Zelazny_Mike sporo racji ma
12
@Blue9 a mój zegarek trzyma od 10 lat i nic nie trzeba robić
5
@Batys no śmierdzi jak cholera. Jakbyś zjełczałą cebulę wąchał.
Ble
Ale w smaku dobry
5
@MesQueUnClub_87 w Kenii jadłem smażone termity, koniki polne i jakieś tam gąsienice.
Criadillas, czyli bycze jaja w Hiszpanii.
Percebes w Portugalii, to takie dziwne coś żyjące w morzu.
Durian
Więcej żarcia nie pamiętam.
6
FIFA rozważa powiększenie KMŚ do 48 drużyn. Chodzi przede wszystkim o zwiększenie ilości drużyn z Europy.
(The Guardian)
Wincyj meczów, wincyj..
1
@VegetaPolska no to powodzenia
26
Tymczasem sytuacja u @VegetaPolska coraz bardziej dramatyczna
https://zapodaj.net/plik-NEnVdwvbAJ