Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 powiem Ci, że jest tylko jeden musical, który mi się podoba i do którego wracam co jakiś czas. To Skrzypek na dachu. I to jest wyjątek potwierdzający regułę, że nie trawię musicali.
1
@MesQueUnClub_87 odpuszczam. Ja nie jestem w stanie tego strawić.
1
@MesQueUnClub_87 o nieee
Wrzuciłem przez przypadek od razu 23 minutę fimu i co robią? Tańczą i śpiewają. Myślę sobie przypadek wyrwany z kontekstu. Wrzuciłem na 2 godzinę 11 minute i co? Tańczą i śpiewają.
Nieeeeeeeee.!!!
1
@MesQueUnClub_87 ech... Problem tego filmu Don jest taki, że nigdzie nie jest dostępny. Znaczy jest na CDA, ale w jakości takiej, że na starej Nokii wąż miał lepszą grafikę
1
@BillyButcher tak, jutro zacznę i pewnie jutro skończę ;)
3
@BillyButcher a jest sporo osób, które będą oglądać, jak będzie już całość. W tym ja
1
@joloskyy też bym zaryzykował stwierdzenie, że piją dużo mniej niż dzisiejsi ludzie 45+ i ćpają dużo mniej niż ludzie 30+
1
@kubix05 mam tę książkę gdzieś w domu.
2
@MesQueUnClub_87 no to może za jakiś czas.
Ale teraz tak patrzę i widzę, że jest też Don 2 i w tym roku wychodzi Don 3.
2
@MesQueUnClub_87 a śpiewają i tańczą w tym filmie?
2
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Gidam i Don.
Chyba jednak nie obejrzę
0
@pax i to jest najlepsze podsumowanie.
1
@mmaciass o widzisz @pax niechcący mi przypomniał. Belgia też w szkołach nie uczy o tym, co wyprawiali w Afryce, szczególnie w Kongo. A więcej ludzi zabili, niż Niemcy.
W kościele też się nie dowiesz, jak w imię wiary palili, gwałcili i robili wszystkie inne okropieństwa.
Polityka historyczna jest jaka jest i każde państwo będzie się wybielać.
0
@mmaciass filmy i seriale to nie szkoła. To nie polityka historyczna, bo robią to prywatni ludzie z prywatnych pieniędzy. Niemcy też robili filmy o holokauscie i zbrodniach Niemców w latach 33-45. Ba nawet robili filmy jak to Niemcy już po wojnie nie za bardzo chcą brać za to wszystko odpowiedzialność.
Ja sobie zdaję sprawę, że wcześniej czy później wszyscy wrócą do interesów z ruskimi. Bo jak historia pokazała jest to normalne. Wątpię jednak, że będzie to za putlera, a co będzie dalej, tego nikt nie jest w stanie przewidzieć do końca.
0
@mmaciass tak Niemcy prowadzą taką politykę od zawsze. Tak jak każdy inny kraj, co słusznie zauważył wyżej @Bykunn . O wyrżnieciu Indian w USA i Kanadzie też się niewiele mowi, a w szkołach jest to temat tabu.
Ale ja jestem człowiekiem, który myśli o tym co teraz i o tym co jutro. To, że ktoś będzie mówił, że Polacy brali udział w holokauście krzywdy mi i mojej rodzinie nie zrobi. Bardziej martwią mnie ludzie, którzy mniej lub bardziej otwarcie są pod butem sąsiada ze wschodu.
I nie ma co tu wyskakiwać z Kwaśniewskim bo wtedy sytuacja była inna. To też już nieistotna historia. Liczy się tylko to co dziś i to co jutro.
0
@mmaciass te instrukcje są właśnie o tym. Bo żeby naród skłócić trzeba mieć jakąś cześć narodu pod butem
1
@mmaciass ale ja mam Merza i jego idiotyzmów bronić? Nie zamierzam.
1
@kpiarz tu się Bosak kiedyś wypowiedział. Jak raz coś mądrego mu wyszło
https://zapodaj.net/plik-MVuMrYNJ0z
3
@mmaciass no dla mnie sytuacja w Polsce coraz bardziej przypomina tę z czasów Katarzyny i Poniatowskiego.
Nawet miałem tu parę dni taki temat założyć, ale mi się odechciało.
Jestem w 100% przekonany, że część klasy politycznej w Polsce jest pod butem Rosji.
1
@Criss18Barca może nie pisz o kibicach Widzewa, bo G o nich wiesz
1
@michal26 no to dobrze
Chyba
0
@michal26 nie oglądałem
0
@michal26 wolałbym Kiwiora z Bednarkiem na stoperze
1
@Kgorecki2500 udało Ci się
5
@AlexDark00 ale jakie te obligacje? Krótkoterminowe? Długoterminowe? Bo widzisz, te krótko to nam nic nie dają, a te długo będą ze dwa razy, albo więcej droższe.
2
@AlexDark00 skoro politycy Konfy są tak bardzo za zbrojeniem, a przeszkadza im Safe, to może niech podadzą alternatywne źródło finansowania. Bo póki co to dają tylko dobre rady, które se można w D wsadzić. Mówić jak Krzysio, że "trzeba znaleźć pieniądze" to każdy potrafi. Ale podać rozwiązanie, to już nie takie hop siup. Pieprzenie dla pieprzenia. To uprawia Konfa.
0
@Ojciec5tkidzieci nie nie było garstki. Jest całkiem odwrotnie i większość tych nadużyć nie wychodzi na światło dzienne. Mnie osobiście też się przydarzyło i nikt o tym nie mówił. Większość ludzi, których to dotknęło nie mają ochoty kopać się z koniem po fakcie.
0
@Ojciec5tkidzieci z jednej strony tak, a z drugiej, nadużyć policji było wystarczająco dużo, żeby jednak te kamerki mieli obowiązek włączać.
2
@July_6_BcN no fajna, a nie dziunia z dyskoteki
5
@misterio to Twój dialog z dziewczyną?
https://zapodaj.net/plik-poh9OgEiV8