Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@L4ngusta no nie wiem, będę dopiero dzisiaj z tym startował. Ale wszyscy wkoło polecają.
7
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Igrzyska i po igrzyskach. Nie obejrzałem nawet sekundy, za to dzisiaj odpalam Rycerza Siedmiu Królestw, bo wjechał ostatni odcinek sezonu.
1
@michal26 a za chwile tam Mistrzostwa Świata
1
@FcPortoFan1999 czasem oglądam. Porto, bo też lubię
1
@FcPortoFan1999 niestety
1
@FcPortoFan1999 no tak.
0
@FcPortoFan1999 jak to wypoczniesz? Urlop?
2
Oski Ty już spać idź. Jutro wcześnie wstajesz.
@FcPortoFan1999
0
@July_6_BcN tak naprawdę to żaden problem. Trzeba tylko wiedzieć, jak się dalej zachować. I nie trzeba lekarza, tym bardziej proboszcza, czy innego szamana
2
@kubix05 powinien być hasztag Ambasada i wszyscy byliby oznaczeni za jednym zamachem
1
@FcPortoFan1999 ja też tak słyszałem, więc może to prawda
0
@FcPortoFan1999 bo takie mi przyszły akurat do głowy
1
@MessiForeverTheBest na 6
0
@FcPortoFan1999 dzięki. Teraz wiem wszystko
0
W związku z wygraną Barcy mam do Ciebie Oski dwa pytania.
1. Czy zima jeszcze wróci?
2. Hodujesz kury?
@FcPortoFan1999
0
@Kgorecki2500 sześć godzin autem i jesteś.
1
@Jakchcesz rocznikiem 49. Od dawna planowałem pracować tylko do 50
1
@Jakchcesz ja jeszcze rok, cztery miesiące mniej więcej. Ale wieku mieć nie będę.
0
@Chimera butla wody do za mało do tego suchego suchara
3
@kubix05 mortadele w jajku ostatni raz jadłem w podstawówce na szkolnej stołówce.
Niedobre to
5
@Arkon Guirassy lub Vlaho. Na nikogo innego nas nie stać.
Co do Alvareza, to stop argentynizacji Barcelony.
0
@Colon Hunger Strike
1
@MesQueUnClub_87 powiem Ci, że jest tylko jeden musical, który mi się podoba i do którego wracam co jakiś czas. To Skrzypek na dachu. I to jest wyjątek potwierdzający regułę, że nie trawię musicali.
1
@MesQueUnClub_87 odpuszczam. Ja nie jestem w stanie tego strawić.
1
@MesQueUnClub_87 o nieee
Wrzuciłem przez przypadek od razu 23 minutę fimu i co robią? Tańczą i śpiewają. Myślę sobie przypadek wyrwany z kontekstu. Wrzuciłem na 2 godzinę 11 minute i co? Tańczą i śpiewają.
Nieeeeeeeee.!!!
1
@MesQueUnClub_87 ech... Problem tego filmu Don jest taki, że nigdzie nie jest dostępny. Znaczy jest na CDA, ale w jakości takiej, że na starej Nokii wąż miał lepszą grafikę
1
@BillyButcher tak, jutro zacznę i pewnie jutro skończę ;)
3
@BillyButcher a jest sporo osób, które będą oglądać, jak będzie już całość. W tym ja
1
@joloskyy też bym zaryzykował stwierdzenie, że piją dużo mniej niż dzisiejsi ludzie 45+ i ćpają dużo mniej niż ludzie 30+
1
@kubix05 mam tę książkę gdzieś w domu.