3

@L4ngusta no nie wiem, będę dopiero dzisiaj z tym startował. Ale wszyscy wkoło polecają.

7

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Igrzyska i po igrzyskach. Nie obejrzałem nawet sekundy, za to dzisiaj odpalam Rycerza Siedmiu Królestw, bo wjechał ostatni odcinek sezonu.

1

@michal26 a za chwile tam Mistrzostwa Świata

1

@FcPortoFan1999 czasem oglądam. Porto, bo też lubię

1

@FcPortoFan1999 niestety

1

@FcPortoFan1999 no tak.

0

@FcPortoFan1999 jak to wypoczniesz? Urlop?

2

Oski Ty już spać idź. Jutro wcześnie wstajesz.
@FcPortoFan1999

0

@July_6_BcN tak naprawdę to żaden problem. Trzeba tylko wiedzieć, jak się dalej zachować. I nie trzeba lekarza, tym bardziej proboszcza, czy innego szamana

2

@kubix05 powinien być hasztag Ambasada i wszyscy byliby oznaczeni za jednym zamachem

1

@FcPortoFan1999 ja też tak słyszałem, więc może to prawda

0

@FcPortoFan1999 bo takie mi przyszły akurat do głowy

1

0

@FcPortoFan1999 dzięki. Teraz wiem wszystko

0

W związku z wygraną Barcy mam do Ciebie Oski dwa pytania.

1. Czy zima jeszcze wróci?
2. Hodujesz kury?

@FcPortoFan1999

0

@Kgorecki2500 sześć godzin autem i jesteś.

1

@Jakchcesz rocznikiem 49. Od dawna planowałem pracować tylko do 50

1

@Jakchcesz ja jeszcze rok, cztery miesiące mniej więcej. Ale wieku mieć nie będę.

0

@Chimera butla wody do za mało do tego suchego suchara

3

@kubix05 mortadele w jajku ostatni raz jadłem w podstawówce na szkolnej stołówce.
Niedobre to

5

@Arkon Guirassy lub Vlaho. Na nikogo innego nas nie stać.
Co do Alvareza, to stop argentynizacji Barcelony.

0

@Colon Hunger Strike

1

@MesQueUnClub_87 powiem Ci, że jest tylko jeden musical, który mi się podoba i do którego wracam co jakiś czas. To Skrzypek na dachu. I to jest wyjątek potwierdzający regułę, że nie trawię musicali.

1

@MesQueUnClub_87 odpuszczam. Ja nie jestem w stanie tego strawić.

1

@MesQueUnClub_87 o nieee
Wrzuciłem przez przypadek od razu 23 minutę fimu i co robią? Tańczą i śpiewają. Myślę sobie przypadek wyrwany z kontekstu. Wrzuciłem na 2 godzinę 11 minute i co? Tańczą i śpiewają.

Nieeeeeeeee.!!!

1

@MesQueUnClub_87 ech... Problem tego filmu Don jest taki, że nigdzie nie jest dostępny. Znaczy jest na CDA, ale w jakości takiej, że na starej Nokii wąż miał lepszą grafikę

1

@BillyButcher tak, jutro zacznę i pewnie jutro skończę ;)

3

@BillyButcher a jest sporo osób, które będą oglądać, jak będzie już całość. W tym ja

1

@joloskyy też bym zaryzykował stwierdzenie, że piją dużo mniej niż dzisiejsi ludzie 45+ i ćpają dużo mniej niż ludzie 30+

1

@kubix05 mam tę książkę gdzieś w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?