Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 widziałem wszystkie l. Euro Trip śmiechowe. Najlepszy Życie za Życie
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Wczoraj między obiadem, a kolacją obejrzałem Rycerz Siedmiu Królestw. Czyli film zrobiony na serial.
Bardzo fajnie mi się to oglądało. Polecam
0
@Krzysztof1987 tak jak napisałem. Nie masz pojęcia o czym gadasz. Tyle.
1
@Kgorecki2500 u mnie też jest ta 105, ale jakoś fanem nie jestem. Są tu lepsze pizzerie
5
Oski. W związku z praktycznie już wygraną Zagłębia z Lechią mam do Ciebie dwa pytania.
1. Hodujesz gołębie?
2. Oglądasz dzisiaj mecz United?
@FcPortoFan1999
1
@esem91 Messi brał hormony wzrostu i zobacz jak grał w piłkę
2
@Comentateiro jeśli narzucić, to tylko patelsonem
0
@Krzysztof1987 masz takie samo pojęcie o tym jak finansowo wyglądają takie zamówienia, jak te Twoje wyliczenia z podatku.
Przy takich zamówieniach większość płaci się z góry, a nie po otrzymaniu towaru
3
@Trojanek23 czyli Tusk czyta La Bambę
1
@Krzysztof1987 tu @priest9999 ma rację. Gdyby zwiększyć podatek o jeden punkt prozentowy, to byłoby to około 2 mld rocznie. Rację ma też @Matan_Zajcev i my musimy wydawać teraz, a nie za kilka lat.
2
@Kgorecki2500 bez mięska? Ja bym się nie najadł bez mięska
0
@Colon nie wchodzi strona do głosowania
Day Tripper (Medley)
0
@mmaciass problem polega na tym, że chyba nikt lepszego wyjścia nie zaproponował.
Czy to jest bat na Polskę? Nie mówię nie, ale wystarczy przestrzegać traktatów, które podpisaliśmy i tych, na które zgodziliśmy się w referendum ogólnokrajowym. Wtedy nikt nie będzie patrzył na to, jaka partia nami rządzi.
1
@mmaciass Panie, znów materiał na ponad godzinę. Weź to streść w żołnierskim stylu...
28
@michal26 otwarta wojna z kartelami skończyłaby się tym, że zginęłoby więcej cywilów, niż bandytów. To nie jest atak obcego państwa, że pewnymi rzeczami przestajesz się przejmować.
5
@MesQueUnClub_87 ja bardzo lubię Lyncha.
Twin Peaks, Blue Velvet właśnie, Mulholland Drive, Lost Highway, Wild At heart, The Elephant Man, czy Eraserhead uważam za filmy bardzo dobre lub wybitne.
4
@MesQueUnClub_87 nie widziałem tego Mosta na Terabithii. Ale to film, który nie jest w kręgu moich zainteresowań.
Cienka czerwona najlepszy
3
@L4ngusta no nie wiem, będę dopiero dzisiaj z tym startował. Ale wszyscy wkoło polecają.
7
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Igrzyska i po igrzyskach. Nie obejrzałem nawet sekundy, za to dzisiaj odpalam Rycerza Siedmiu Królestw, bo wjechał ostatni odcinek sezonu.
1
@michal26 a za chwile tam Mistrzostwa Świata
1
@FcPortoFan1999 czasem oglądam. Porto, bo też lubię
1
@FcPortoFan1999 niestety
1
@FcPortoFan1999 no tak.
0
@FcPortoFan1999 jak to wypoczniesz? Urlop?
2
Oski Ty już spać idź. Jutro wcześnie wstajesz.
@FcPortoFan1999
0
@July_6_BcN tak naprawdę to żaden problem. Trzeba tylko wiedzieć, jak się dalej zachować. I nie trzeba lekarza, tym bardziej proboszcza, czy innego szamana
2
@kubix05 powinien być hasztag Ambasada i wszyscy byliby oznaczeni za jednym zamachem
1
@FcPortoFan1999 ja też tak słyszałem, więc może to prawda
0
@FcPortoFan1999 bo takie mi przyszły akurat do głowy
1
@MessiForeverTheBest na 6