3

@MesQueUnClub_87 widziałem wszystkie l. Euro Trip śmiechowe. Najlepszy Życie za Życie

3

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Wczoraj między obiadem, a kolacją obejrzałem Rycerz Siedmiu Królestw. Czyli film zrobiony na serial.
Bardzo fajnie mi się to oglądało. Polecam

0

@Krzysztof1987 tak jak napisałem. Nie masz pojęcia o czym gadasz. Tyle.

1

@Kgorecki2500 u mnie też jest ta 105, ale jakoś fanem nie jestem. Są tu lepsze pizzerie

5

Oski. W związku z praktycznie już wygraną Zagłębia z Lechią mam do Ciebie dwa pytania.

1. Hodujesz gołębie?
2. Oglądasz dzisiaj mecz United?

@FcPortoFan1999

1

@esem91 Messi brał hormony wzrostu i zobacz jak grał w piłkę

2

@Comentateiro jeśli narzucić, to tylko patelsonem

0

@Krzysztof1987 masz takie samo pojęcie o tym jak finansowo wyglądają takie zamówienia, jak te Twoje wyliczenia z podatku.

Przy takich zamówieniach większość płaci się z góry, a nie po otrzymaniu towaru

3

@Trojanek23 czyli Tusk czyta La Bambę

1

@Krzysztof1987 tu @priest9999 ma rację. Gdyby zwiększyć podatek o jeden punkt prozentowy, to byłoby to około 2 mld rocznie. Rację ma też @Matan_Zajcev i my musimy wydawać teraz, a nie za kilka lat.

2

@Kgorecki2500 bez mięska? Ja bym się nie najadł bez mięska

0

@Colon nie wchodzi strona do głosowania

Day Tripper (Medley)

0

@mmaciass problem polega na tym, że chyba nikt lepszego wyjścia nie zaproponował.
Czy to jest bat na Polskę? Nie mówię nie, ale wystarczy przestrzegać traktatów, które podpisaliśmy i tych, na które zgodziliśmy się w referendum ogólnokrajowym. Wtedy nikt nie będzie patrzył na to, jaka partia nami rządzi.

1

@mmaciass Panie, znów materiał na ponad godzinę. Weź to streść w żołnierskim stylu...

28

@michal26 otwarta wojna z kartelami skończyłaby się tym, że zginęłoby więcej cywilów, niż bandytów. To nie jest atak obcego państwa, że pewnymi rzeczami przestajesz się przejmować.

5

@MesQueUnClub_87 ja bardzo lubię Lyncha.
Twin Peaks, Blue Velvet właśnie, Mulholland Drive, Lost Highway, Wild At heart, The Elephant Man, czy Eraserhead uważam za filmy bardzo dobre lub wybitne.

4

@MesQueUnClub_87 nie widziałem tego Mosta na Terabithii. Ale to film, który nie jest w kręgu moich zainteresowań.

Cienka czerwona najlepszy

3

@L4ngusta no nie wiem, będę dopiero dzisiaj z tym startował. Ale wszyscy wkoło polecają.

7

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Igrzyska i po igrzyskach. Nie obejrzałem nawet sekundy, za to dzisiaj odpalam Rycerza Siedmiu Królestw, bo wjechał ostatni odcinek sezonu.

1

@michal26 a za chwile tam Mistrzostwa Świata

1

@FcPortoFan1999 czasem oglądam. Porto, bo też lubię

1

@FcPortoFan1999 niestety

1

@FcPortoFan1999 no tak.

0

@FcPortoFan1999 jak to wypoczniesz? Urlop?

2

Oski Ty już spać idź. Jutro wcześnie wstajesz.
@FcPortoFan1999

0

@July_6_BcN tak naprawdę to żaden problem. Trzeba tylko wiedzieć, jak się dalej zachować. I nie trzeba lekarza, tym bardziej proboszcza, czy innego szamana

2

@kubix05 powinien być hasztag Ambasada i wszyscy byliby oznaczeni za jednym zamachem

1

@FcPortoFan1999 ja też tak słyszałem, więc może to prawda

0

@FcPortoFan1999 bo takie mi przyszły akurat do głowy

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?