1

@PatrychoO zapiszę sobie to. Jak już wrócę do jedzenia makaronów, to zrobię. Dzięki

2

@Roobo zobaczymy. Ale dla mnie może być. Niech się ten pis rozpieprzy

0

@Roobo nie sądzę. Tam oni wszyscy mają na siebie takie brudy, że nikt nie odejdzie i nikt nikogo nie wywali. Bo wtedy szambo wybije.

5

@saczers438 to baw się dobrze. I oby zwycięski mecz.

1

@tomek8756 wszystkich ich bym za Don pogonił. A po drodze batożył ile sił starczy

2

@Kessie haha, dobre

4

@Chimera ale z mięsem smaczniej

1

@Lionel_Messi10 ja też, ale zdjęcia nie mam

1

@VAMOS1899LaMasia zalewajka i indyk grillowany filet plus ziemniaczek plus mizeria.
Właśnie zjedliśmy

1

@michal26 ja w liceum ważyłem 95 kg. Najwięcej ważyłem 118 i żona powiedziała dość. Ale to w sumie przez złe wyniki cholesterolu i trójglicerydów. I zaczęło się zdrowe odżywianie. I tak sobie chudłem powoli. Wyniki się poprawiły. Teraz są w normie. Nowe garnitury trzeba było kupić.

P. S. Ja też działalność gospodarcza, ale inna i ze wspólnikami.

@Gary chipsów i tych innych słonych przekąsek to w tym wieku w ogóle nie jadłem. Jedynie orzechy. Ale nie solone

1

@Lionel_Messi10 porządne drugie danie

0

@michal26 alko nie piję od dawna. Energetyków nigdy nie piłem. Nie piję też słodkich napojów i tych zero też nie. Fastfood to ze dwa razy do roku, albo rzadziej.

2

@Gary jestem centymetr niższy niż @michal26 i na tę chwilę 31 kilo lżejszy. Na majówkę będę ważył równe 100 kg.

0

@Frimpong raz do roku, to i kura piarnie. Wystrzelali się raz, to teraz będzie spokój.

1

@heniusss bardziej Bodo. Glimnt to potoczna nazwa.

9

Do półfinału mamy może nie autostradę, ale drogę ekspresową na pewno. W półfinale będą ciężary, no bo to jednak Bodo/Glimnt

0

@michal26 tak, ziemniaki jemy, ale nie w jakiś dużych ilościach.
Tak naprawdę przejście ze zwykłej diety na tą bezmączną to problem kilku dni. Trzeba się przyzwyczaić i organizm musi zaakceptować.
I powiem Ci tak. Waga w moim przypadku sama leci w dół. U żony nie, bo nie ma co lecieć. Człowiek nie czuje się ciężki, żadnych problemów gastrycznych. No ja się po prostu o wiele lepiej czuję na takiej diecie.

Edit. I jeszcze wygląd skóry się poprawia

0

@michal26 można się przyzwyczaić. A potem jest lepiej.

0

@michal26 tak, makaron, kasze i ryż odpadają

2

@mmaciass jeszcze podróż za jeden uśmiech. I Pan Samochodzik

0

@michal26 tu znów problem, bo nie jemy mącznych potraw. Poza tym pampuchy się robi jeszcze dłużej, niż tę karkówkę. A kupne nie wchodzą w grę.

0

@mmaciass Dzieci z Bullerbyn, Emil z Lonebergii, Ronja- córka zbojnika, Goonies, Niekończąca się opowieść wszystkie części, Stawiam na Tolka Banana.

0

@michal26 fajna sprawa, ale za długo się robi. Dzisiaj na szybko muszę

1

@VAMOS1899LaMasia o tak, filet z indyka top

1

@Bernard777 w sumie żurek też mogę zrobić. Ale bardziej łódzką zalewajkę. Z grzybami.

0

@Szklaner haha....

1

@mmaciass spoko, nie kupuję wołowiny z Ameryki Południowej. Chyba, że tą Balck Angus z Argentyny.

0

@VAMOS1899LaMasia jemy mięso

0

@lajcior nie jemy teraz dań z mąką

1

@Chimera mięso musi być na obiad. Może być ryba, ale u nas rybę jada się w środę i niedzielę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?