Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO zapiszę sobie to. Jak już wrócę do jedzenia makaronów, to zrobię. Dzięki
2
@Roobo zobaczymy. Ale dla mnie może być. Niech się ten pis rozpieprzy
0
@Roobo nie sądzę. Tam oni wszyscy mają na siebie takie brudy, że nikt nie odejdzie i nikt nikogo nie wywali. Bo wtedy szambo wybije.
5
@saczers438 to baw się dobrze. I oby zwycięski mecz.
1
@tomek8756 wszystkich ich bym za Don pogonił. A po drodze batożył ile sił starczy
2
@Kessie haha, dobre
4
@Chimera ale z mięsem smaczniej
1
@Lionel_Messi10 ja też, ale zdjęcia nie mam
1
@VAMOS1899LaMasia zalewajka i indyk grillowany filet plus ziemniaczek plus mizeria.
Właśnie zjedliśmy
1
@michal26 ja w liceum ważyłem 95 kg. Najwięcej ważyłem 118 i żona powiedziała dość. Ale to w sumie przez złe wyniki cholesterolu i trójglicerydów. I zaczęło się zdrowe odżywianie. I tak sobie chudłem powoli. Wyniki się poprawiły. Teraz są w normie. Nowe garnitury trzeba było kupić.
P. S. Ja też działalność gospodarcza, ale inna i ze wspólnikami.
@Gary chipsów i tych innych słonych przekąsek to w tym wieku w ogóle nie jadłem. Jedynie orzechy. Ale nie solone
1
@Lionel_Messi10 porządne drugie danie
0
@michal26 alko nie piję od dawna. Energetyków nigdy nie piłem. Nie piję też słodkich napojów i tych zero też nie. Fastfood to ze dwa razy do roku, albo rzadziej.
2
@Gary jestem centymetr niższy niż @michal26 i na tę chwilę 31 kilo lżejszy. Na majówkę będę ważył równe 100 kg.
0
@Frimpong raz do roku, to i kura piarnie. Wystrzelali się raz, to teraz będzie spokój.
1
@heniusss bardziej Bodo. Glimnt to potoczna nazwa.
9
Do półfinału mamy może nie autostradę, ale drogę ekspresową na pewno. W półfinale będą ciężary, no bo to jednak Bodo/Glimnt
0
@michal26 tak, ziemniaki jemy, ale nie w jakiś dużych ilościach.
Tak naprawdę przejście ze zwykłej diety na tą bezmączną to problem kilku dni. Trzeba się przyzwyczaić i organizm musi zaakceptować.
I powiem Ci tak. Waga w moim przypadku sama leci w dół. U żony nie, bo nie ma co lecieć. Człowiek nie czuje się ciężki, żadnych problemów gastrycznych. No ja się po prostu o wiele lepiej czuję na takiej diecie.
Edit. I jeszcze wygląd skóry się poprawia
0
@michal26 można się przyzwyczaić. A potem jest lepiej.
0
@michal26 tak, makaron, kasze i ryż odpadają
2
@mmaciass jeszcze podróż za jeden uśmiech. I Pan Samochodzik
0
@michal26 tu znów problem, bo nie jemy mącznych potraw. Poza tym pampuchy się robi jeszcze dłużej, niż tę karkówkę. A kupne nie wchodzą w grę.
0
@mmaciass Dzieci z Bullerbyn, Emil z Lonebergii, Ronja- córka zbojnika, Goonies, Niekończąca się opowieść wszystkie części, Stawiam na Tolka Banana.
0
@michal26 fajna sprawa, ale za długo się robi. Dzisiaj na szybko muszę
1
@VAMOS1899LaMasia o tak, filet z indyka top
1
@Bernard777 w sumie żurek też mogę zrobić. Ale bardziej łódzką zalewajkę. Z grzybami.
0
@Szklaner haha....
1
@mmaciass spoko, nie kupuję wołowiny z Ameryki Południowej. Chyba, że tą Balck Angus z Argentyny.
0
@VAMOS1899LaMasia jemy mięso
0
@lajcior nie jemy teraz dań z mąką
1
@Chimera mięso musi być na obiad. Może być ryba, ale u nas rybę jada się w środę i niedzielę.