Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@JimMorrisonFCB znajdzie się miejsce dla wszystkich z polskiego Sejmu, Senatu i pałacu prezydenckiego?
1
@dv7wisnia mi się podobało. Można zobaczyć i "przejść się" po nowym stadionie. Już skończonym. Możesz sobie stanąć na środku murawy. Możesz się wcielić w jakiegokolwiek piłkarza chcesz i zagrać mecz z innymi ludźmi. Zobzcyc jak wygląda szatnia. Jest całkiem to fajne w mojej opinii.
Minus taki, że nim się zacznie, to już się kończy.
1
@Gary Australię będziemy robić osobno za dwa lata. A samo Australia Open nas zupełnie nie interesuje. No nie lubimy tenisa.
5
@wyrek jeszcze
10. Szymon wgniecie Trumpa i Netaniahuj w ziemię.
1
@Kgorecki2500 już nie lubię oglądać Messiego ;)
1
@Kgorecki2500 my do kina wieczorem na Pojedynek
1
@dv7wisnia jednym się podoba, drudzy nie widzą w tym nic specjalnego. Dopóki sam nie spróbujesz, to się nie dowiesz, czy warto.
Mam nadzieję, że Ci pomogłem.
1
@FcPortoFan1999 ok Oski. Rozumiem
2
@FcPortoFan1999 ech... No dobrze, wrócimy do tematu przy innej, lepszej okazji.
0
@FcPortoFan1999 no może jednak się pokusisz na odpowiedź. A ja obiecuję, że już nie będę zadawać pytań z takiego powodu.
4
W związku z atakiem na Iran mam do Ciebie Oski dwa pytania
1. Czy chciałbyś żeby Legia spadła z ligi?
2. Hodujesz pszczoły?
@FcPortoFan1999
3
@pt9 dobrze, przecierają szlaki. My się w przyszłym roku wybierzemy na cały luty do Nowej Zelandii.
Oznaczaj mnie, jeśli możesz.
0
@Chimera nie przepadam za Niemcami, ale zagrożenia z ich strony nie czuję.
Korea Północna rzeczywiście. Zapomniałem o nich
0
@Kozinho. Spokojnie można robić teraz. Ale co kto lubi i jak uważa.
3
Może w końcu coś się ruszy w temacie
6
@Majkel34 USA jest złe, Izrael jest zły, Iran jest zły, Rosja to zło.
1
@Kozinho. Dzisiaj będę przycinał pewne rośliny, bo to już ostatni dzwonek dla tawuł, hortensji i paru innych. Wygrabie też trawnik. Jutro jak na niedzielę przystało wjedzie sprzęt ciężki i będę robił wertykulacje i areacje trawnika.
2
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem tego horroru. Nadrobię
0
@Ojciec5tkidzieci doskonale rozumiem. Ja mam ogród własny, więc mam co dzisiaj i jutro robić. Szczególnie, że jest duży. Do lasu mam też niedaleko, więc nie ma dnia, żebym nie był tam z moim dzielnym labradorem i często z żoną.
0
@gumaz a ja nie mieszkam w Łodzi od wielu lat.
Bałuty są wielkie i jakaś część, bliżej Śródmieścia to rzeczywiście jeszcze patola. Ale coraz mniejsza.
1
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Cóż za piękna pogoda. Także plan na dziś to prace ogrodowe, 14:45 mecz Widzewa, 16:15 mecz Barcelony, a potem wyjazd do kina na Pojedynek.
1
@JimMorrisonFCB 7 lat. Ale on od szczeniaka schorowany
1
@JimMorrisonFCB biszkopt
https://zapodaj.net/plik-D92v3pEvNI
1
@FcPortoFan1999 no tak. Rozumiem
0
@FcPortoFan1999 i to rodzi kolejne pytanie. Dlaczego już nie?
3
W związku z wygraną FC Porto mam do Ciebie dwa pytania Oski
1. Czy zgodnie z niedzielną zapowiedzią wypocząłeś w tym tygodniu jak lord?
2. Hodujesz świnki (hrum hrum)?
@FcPortoFan1999
1
@JimMorrisonFCB ja też. Najpierw ogród właśnie. Potem spacer z dzielnym labradorem. A potem znów ogród.
1
@JimMorrisonFCB czyli na sportowo. Szanuje
1
@JimMorrisonFCB to teraz już z górki
0
@capricornusjrk haha, to pewnie od cholery