8

@JimMorrisonFCB znajdzie się miejsce dla wszystkich z polskiego Sejmu, Senatu i pałacu prezydenckiego?

1

@dv7wisnia mi się podobało. Można zobaczyć i "przejść się" po nowym stadionie. Już skończonym. Możesz sobie stanąć na środku murawy. Możesz się wcielić w jakiegokolwiek piłkarza chcesz i zagrać mecz z innymi ludźmi. Zobzcyc jak wygląda szatnia. Jest całkiem to fajne w mojej opinii.

Minus taki, że nim się zacznie, to już się kończy.

1

@Gary Australię będziemy robić osobno za dwa lata. A samo Australia Open nas zupełnie nie interesuje. No nie lubimy tenisa.

5

@wyrek jeszcze

10. Szymon wgniecie Trumpa i Netaniahuj w ziemię.

1

@Kgorecki2500 już nie lubię oglądać Messiego ;)

1

@Kgorecki2500 my do kina wieczorem na Pojedynek

1

@dv7wisnia jednym się podoba, drudzy nie widzą w tym nic specjalnego. Dopóki sam nie spróbujesz, to się nie dowiesz, czy warto.

Mam nadzieję, że Ci pomogłem.

1

@FcPortoFan1999 ok Oski. Rozumiem

2

@FcPortoFan1999 ech... No dobrze, wrócimy do tematu przy innej, lepszej okazji.

0

@FcPortoFan1999 no może jednak się pokusisz na odpowiedź. A ja obiecuję, że już nie będę zadawać pytań z takiego powodu.

4

W związku z atakiem na Iran mam do Ciebie Oski dwa pytania

1. Czy chciałbyś żeby Legia spadła z ligi?
2. Hodujesz pszczoły?

@FcPortoFan1999

3

@pt9 dobrze, przecierają szlaki. My się w przyszłym roku wybierzemy na cały luty do Nowej Zelandii.

Oznaczaj mnie, jeśli możesz.

0

@Chimera nie przepadam za Niemcami, ale zagrożenia z ich strony nie czuję.
Korea Północna rzeczywiście. Zapomniałem o nich

0

@Kozinho. Spokojnie można robić teraz. Ale co kto lubi i jak uważa.

3

Może w końcu coś się ruszy w temacie


6

@Majkel34 USA jest złe, Izrael jest zły, Iran jest zły, Rosja to zło.

1

@Kozinho. Dzisiaj będę przycinał pewne rośliny, bo to już ostatni dzwonek dla tawuł, hortensji i paru innych. Wygrabie też trawnik. Jutro jak na niedzielę przystało wjedzie sprzęt ciężki i będę robił wertykulacje i areacje trawnika.

2

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem tego horroru. Nadrobię

0

@Ojciec5tkidzieci doskonale rozumiem. Ja mam ogród własny, więc mam co dzisiaj i jutro robić. Szczególnie, że jest duży. Do lasu mam też niedaleko, więc nie ma dnia, żebym nie był tam z moim dzielnym labradorem i często z żoną.

0

@gumaz a ja nie mieszkam w Łodzi od wielu lat.
Bałuty są wielkie i jakaś część, bliżej Śródmieścia to rzeczywiście jeszcze patola. Ale coraz mniejsza.

1

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Cóż za piękna pogoda. Także plan na dziś to prace ogrodowe, 14:45 mecz Widzewa, 16:15 mecz Barcelony, a potem wyjazd do kina na Pojedynek.

1

@JimMorrisonFCB 7 lat. Ale on od szczeniaka schorowany

1

1

@FcPortoFan1999 no tak. Rozumiem

0

@FcPortoFan1999 i to rodzi kolejne pytanie. Dlaczego już nie?

3

W związku z wygraną FC Porto mam do Ciebie dwa pytania Oski

1. Czy zgodnie z niedzielną zapowiedzią wypocząłeś w tym tygodniu jak lord?
2. Hodujesz świnki (hrum hrum)?

@FcPortoFan1999

1

@JimMorrisonFCB ja też. Najpierw ogród właśnie. Potem spacer z dzielnym labradorem. A potem znów ogród.

1

@JimMorrisonFCB czyli na sportowo. Szanuje

1

@JimMorrisonFCB to teraz już z górki

0

@capricornusjrk haha, to pewnie od cholery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?