Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 no wtedy Konfa zareaguje i Berkowicza puszczą przed mikrofon. Albo na zakupy.
2
@AssisMoreira miał taki zamiar. Ale chyba nie wyszło.
0
@clyde możliwe, że za mało, ale i tak jest postęp. Facet pójdzie siedzieć, jeśli wyrok się utrzyma w wyższej instancji. Jeszcze niedawno wyroki były w zawieszeniu.
4
@lajcior ech... Wy tam w tym Realu to macie dziwne porównania.
1
@Kgorecki2500 tak było.
10
Oprawca skazany maksymalnie
Dzisiaj zapadł wyrok! 4 lata więzienia bez zawieszenia za zakatowanie strusia Zenka. Łącznie za wszystkie 21 zarzutów (w tym handel narkotykami z małoletnimi) sąd wymierzył karę 7 lat więzienia. Do tego dochodzą dotkliwe kary finansowe i przepadek korzyści, a także zakaz posiadania zwierząt przez 15 lat – to najwyższy wymiar tego środka karnego w polskim prawie.
Za znęcanie się mogło być do 5 lat, a dłuższego zakazu posiadania zwierząt sąd nie może orzec. Kara 7 lat jest o rok wyższa niż żądała prokuratura. Obrona wnosiła o 3,5 roku.
Reprezentująca opiekuna strusia i Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! mec. Katarzyna Topczewska w zakresie znęcania się nad strusiem wnioskowała o najwyższy wymiar kary czyli 5 lat.
Wyrok nie jest prawomocny, obrona pewnie się odwoła.
Łukasz Sz. przyszedł 11 stycznia do Osady Traperskiej w Bolechówku pod Poznaniem z dwoma kolegami. Nożyczkami do metalu przeciął ogrodzenie. Szedł do zagrody strusia z zamiarem zgwałcenia ptaka. Uderzał zwierzę wielokrotnie i z taką siłą, że doszło do wewnętrznych krwotoków. Kopał, ciągnął za skrzydła i szyję, rozerwał mu przełyk. W tym stanie uciekł oprawcy. Konał przez dwa dni, przed śmiercią wrócił do zagrody.
Sprawca w sądzie śmiał się z zarzutów, dopiero na końcu wyraził skruchę. Po ataku na Zenka pisał: "Jestem pierwszym typem w Polsce, który powalił strusia. Mówią i piszą o mnie do tej pory na całej Polsce, a filmik z telefonu przebije wszystko."
0
@Huck nie mam instagrama.
Dzięki
4
@Tasde Orban Orbanem, walić go, ale ponoć Zbysiu Ziobro cały się pąsowy zrobił, jak zobaczył najnowsze sondaże na Węgrzech m
0
@Huck budżet aż tak istotny nie jest. Jeśli mają być dobre, to ja zapłacę
0
@mmaciass muszą być skórzane
0
@clyde Ty mnie chcesz ubierać w damskie ciuszki?
0
@Huck no to poleć coś innego
1
@Gary takie, a raczej podobne to ja mam. Chcę teraz sneakersy
0
@clyde one? Czy inne?
1
@Who_you_mam wow. Do tego reklamówka z Biedry i do przodu
0
@capoN u mnie białe na tej wsi to się kiepsko sprawdzą. Ale czarne mi się podobają
1
@capoN @BulaKG nawet fajne i oldschool
0
@ShawnC fajne ale ja potrzebuję butów ze skóry.
0
@FcPortoFan1999 ale jakie Najki Oski?
3
@lucca87 najpierw wejdźmy do zasady 1:1.
0
Dobra, szukam butów. Jakieś sneakersy na wiosnę lato. Muszą być skórzane, ale nie jakiś zamsz, czy nubuk. Muszą też być niskie. Polećcie coś, bo ja do tej pory w takich butach to nie bardzo chodziłem.
4
@Roobo no jeśli te "kamienie milowe" mają być po prostu wydatkami pieniędzy na to, na co są przeznaczone, to ja się nie dziwię. Już nasz jeden rząd nasze pieniądze z ets zamiast zgodnie z przeznaczeniem wydał na bombelki i naste emerytury.
Kredyt jest celowy i musi mieć mechanizm pilnowania tej celowości. Tak jak kredyt hipoteczny dla zwykłego obywatela
8
Rząd powinien natychmiast wysłać czartery. Ale jakieś tam tanie. Pełen komfort i full serwis. Śmietanka kraju utknęła
4
@michal26 milczenie w takiej sprawie nie oznacza celowości. Zdają sobie sprawę, że opinia publiczna zachwycona nie będzie. Szczególnie w USA. Do tego Persowie też szczęśliwi nie będą, a gdy namawiasz naród do powstania przeciw wladzy, to takie rzeczy nie pomagają. Wręcz przeciwnie, zaraz mogą powstać przeciwko Tobie.
Dla mnie osobiście liczy się tylko fakt, że zbombardowali szpital. A to robią zbrodniarze.
56
@michal26 tak, Trump jest zbrodniarzem wojennym. Netaniahuj jest zbrodniarzem wojennym, Putin jest zbrodniarzem wojennym.
Trójka Drombo.
11
@lajcior no jak to co? Wiertarkę
2
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Bezlitosny, bo to koreańska produkcja.
Jeniec chyba najlepszy z wymienionych, choć dziś wybór trudny
2
@Colon Hell no.
Naprawdę fajna muzyka @kuz
2
@kuz no to całkiem dobrze Ci to idzie. Trochę zazdro....
2
@kuz bardzo udany utwór.
Która gitara to Ty? Prowadząca, czy rytmiczna?