7

@michal26 według badań IBRiS,, United Surveys, Pollster, OGB około 40-50 % wyborców prawicy chce wyjścia Polski z Unii.
Przy czym pis to 47-50% wyborców, a Konfa to 41-45% wyborców.

Także Michale, znów zmierzyłeś wszystkich swoją miarą.

I w sumie to tyle co mam do powiedzenia w temacie.

1

@Bzyczekk i te argumenty mi się między innymi nie podobają. Ja nie lubię zbyt dużych argumentów. Nie są wcale miłe w dotyku, tak jak mniejsze i jędrniejsze.

1

@pt9 i było "odmień być"?

0

@lajcior bez mięsa to nie obiad

1

@Batys spokojna Twoja rozczochrana. Jeszcze w marcu będziesz miał zawieje i zamiecie śnieżne. A może i w kwietniu.

2

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Zagadki Zbrodni i tej Podróży.

Najlepszy Pomiędzy Niebem, a Ziemią.

6

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Okazało się, że @Kessie i @Luciano99 to bohaterowie na jakich ten kraj nie zasługuje.

Pamiętajcie, im więcej oni alkoholu kupią i wypiją, tym mniej wypije jakieś dziecko.

1

@Bzyczekk jakbym miał wybrać, wybrałbym Zendaie. A ta cała Sweeney, to mi się w ogóle nie podoba. Ze sto aktorek bym wymienił, które są w mojej opinii ładniejsze

2

@Remi70 na pewno Ci chodzi o pierwotną wersję? Czy może o tę z Bińczyckim i Fronczewskim?

0

@turhiay zgłoszony

0

@marek86 szanuję wybór i również twierdzę, że to film wybitny. Ale to raczej słabo polska produkcja.

0

@Azi nie czuję się zaorany, wręcz przeciwnie widzę tu tylko obłude

0

@osa91 tak, bardzo dobrze zrobiony film

1

0

@Hasszz nie, to Twój źle wyciągnięty wniosek.

1

@FcPortoFan1999 czas na zmiany Oski

2

@Natenczas nie, to Twój źle wyciągnięty wniosek.

2

@FcPortoFan1999 nie do końca zostało to sprecyzowane Oski

2

@Azi nie znam żadnej samotnej matki, którą zostawił facet o ciemnej karnacji. Znam natomiast wiele zostawionych przez Polaków Rodaków Katolików.

2

@FcPortoFan1999 dwa minusy dają plus Oski

1

@FcPortoFan1999 za wszystko Oski.

1

@MesQueUnClub_87 klapki se kup. Przewiewne jak ta lala ;)

A tak serio, to w sumie całkiem zacny pomysł już na typowe lato.

9

0

@BorzyKrzys no czekam na ten film. O tej pierwszej Gorączce nie miałem pojęcia

6

@Jakchcesz od @clyde to się trzymaj z daleka, bo Cię dziadek @Comentateiro sztuczną szczęką pogryzie. Jak nie zapomni

1

1

@MesQueUnClub_87 też szukam jakiś sneakersow na wiosnę lato. Ale u mnie musi być skóra

0

@Ojciec5tkidzieci coś w tym jest

1

@Marusek no świetna komedia. O zawartości cukru w cukrze ;)

2

@Tasde tu trzeba dodać, że przy okazji tej całej historii z węglem rozpieprzyli PKP CARGO
@LukaszFan bo my ten węgiel mamy już po prostu za głęboko. Inni kopią praktycznie odkrywkowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?