Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@michal26 według badań IBRiS,, United Surveys, Pollster, OGB około 40-50 % wyborców prawicy chce wyjścia Polski z Unii.
Przy czym pis to 47-50% wyborców, a Konfa to 41-45% wyborców.
Także Michale, znów zmierzyłeś wszystkich swoją miarą.
I w sumie to tyle co mam do powiedzenia w temacie.
1
@Bzyczekk i te argumenty mi się między innymi nie podobają. Ja nie lubię zbyt dużych argumentów. Nie są wcale miłe w dotyku, tak jak mniejsze i jędrniejsze.
1
@pt9 i było "odmień być"?
0
@lajcior bez mięsa to nie obiad
1
@Batys spokojna Twoja rozczochrana. Jeszcze w marcu będziesz miał zawieje i zamiecie śnieżne. A może i w kwietniu.
2
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Zagadki Zbrodni i tej Podróży.
Najlepszy Pomiędzy Niebem, a Ziemią.
6
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Okazało się, że @Kessie i @Luciano99 to bohaterowie na jakich ten kraj nie zasługuje.
Pamiętajcie, im więcej oni alkoholu kupią i wypiją, tym mniej wypije jakieś dziecko.
1
@Bzyczekk jakbym miał wybrać, wybrałbym Zendaie. A ta cała Sweeney, to mi się w ogóle nie podoba. Ze sto aktorek bym wymienił, które są w mojej opinii ładniejsze
2
@Remi70 na pewno Ci chodzi o pierwotną wersję? Czy może o tę z Bińczyckim i Fronczewskim?
0
@turhiay zgłoszony
0
@marek86 szanuję wybór i również twierdzę, że to film wybitny. Ale to raczej słabo polska produkcja.
0
@Azi nie czuję się zaorany, wręcz przeciwnie widzę tu tylko obłude
0
@osa91 tak, bardzo dobrze zrobiony film
1
@MesQueUnClub_87 fajne
0
@Hasszz nie, to Twój źle wyciągnięty wniosek.
1
@FcPortoFan1999 czas na zmiany Oski
2
@Natenczas nie, to Twój źle wyciągnięty wniosek.
2
@FcPortoFan1999 nie do końca zostało to sprecyzowane Oski
2
@Azi nie znam żadnej samotnej matki, którą zostawił facet o ciemnej karnacji. Znam natomiast wiele zostawionych przez Polaków Rodaków Katolików.
2
@FcPortoFan1999 dwa minusy dają plus Oski
1
@FcPortoFan1999 za wszystko Oski.
1
@MesQueUnClub_87 klapki se kup. Przewiewne jak ta lala ;)
A tak serio, to w sumie całkiem zacny pomysł już na typowe lato.
9
@ZwyklyCuler48 oczywiście na @FcPortoFan1999
0
@BorzyKrzys no czekam na ten film. O tej pierwszej Gorączce nie miałem pojęcia
6
@Jakchcesz od @clyde to się trzymaj z daleka, bo Cię dziadek @Comentateiro sztuczną szczęką pogryzie. Jak nie zapomni
1
@MesQueUnClub_87 o takich myślę
https://www.adidas.pl/buty-samba-jp/JQ9056.html
1
@MesQueUnClub_87 też szukam jakiś sneakersow na wiosnę lato. Ale u mnie musi być skóra
0
@Ojciec5tkidzieci coś w tym jest
1
@Marusek no świetna komedia. O zawartości cukru w cukrze ;)
2
@Tasde tu trzeba dodać, że przy okazji tej całej historii z węglem rozpieprzyli PKP CARGO
@LukaszFan bo my ten węgiel mamy już po prostu za głęboko. Inni kopią praktycznie odkrywkowo.