Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 czas na zmiany Oski
2
@Natenczas nie, to Twój źle wyciągnięty wniosek.
2
@FcPortoFan1999 nie do końca zostało to sprecyzowane Oski
2
@Azi nie znam żadnej samotnej matki, którą zostawił facet o ciemnej karnacji. Znam natomiast wiele zostawionych przez Polaków Rodaków Katolików.
2
@FcPortoFan1999 dwa minusy dają plus Oski
1
@FcPortoFan1999 za wszystko Oski.
1
@MesQueUnClub_87 klapki se kup. Przewiewne jak ta lala ;)
A tak serio, to w sumie całkiem zacny pomysł już na typowe lato.
9
@ZwyklyCuler48 oczywiście na @FcPortoFan1999
0
@BorzyKrzys no czekam na ten film. O tej pierwszej Gorączce nie miałem pojęcia
6
@Jakchcesz od @clyde to się trzymaj z daleka, bo Cię dziadek @Comentateiro sztuczną szczęką pogryzie. Jak nie zapomni
1
@MesQueUnClub_87 o takich myślę
https://www.adidas.pl/buty-samba-jp/JQ9056.html
1
@MesQueUnClub_87 też szukam jakiś sneakersow na wiosnę lato. Ale u mnie musi być skóra
0
@Ojciec5tkidzieci coś w tym jest
1
@Marusek no świetna komedia. O zawartości cukru w cukrze ;)
2
@Tasde tu trzeba dodać, że przy okazji tej całej historii z węglem rozpieprzyli PKP CARGO
@LukaszFan bo my ten węgiel mamy już po prostu za głęboko. Inni kopią praktycznie odkrywkowo.
6
@AssisMoreira przecież @Kessie sie nie zna. Bierze co mu w łapy wpadnie.
0
O Bartek Stańdo, czyli mój kolega z widzewskich trybun dołączył do redakcji meczyki.pl
2
@macio_944 ale wzdłuż Wisły. Jestem na tak. Na zachodzie będzie Fur Deutschland, a na wschodzie Для Матушки России.
I wszyscy szczęśliwi.
3
U mnie co chwilę latają i latają po moim niebie. Dobrze, że dowództwo wydało komunikat, bo już myślałem, że Tusk wysłał lotnictwo, żeby do bocianów powracających do kraju strzelały celem zmniejszenia liczby nowych dzieci.
Informujemy, że w polskiej przestrzeni powietrznej, prowadzone będą planowe loty szkoleniowe z udziałem samolotów naddźwiękowych. W trakcie realizowanych ćwiczeń może dochodzić do przekraczania bariery dźwięku. Zjawisko to może powodować słyszalny huk (tzw. grom dźwiękowy) – przekazuje Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.
1
@Marusek Twoja połówka się zna. Się świetny serial
0
@Misiusessi zarówno kwota, jak i jej go pensja, które latają w mediach nie są prawdziwe
0
@Gall tak, mam to kur zapiał na co dzień
0
@Colon Bat Chain Puller
0
@Azi i ten marsz wilków do utworu TSA.
1
@mmaciass tak, kupowałem latem.
Z tego co pamiętam, to pomogli tu @MesQueUnClub_87 @pt9 @Frimpong @Orlik00 @clyde @Eklerek @dorszyk22 i Ty też brałeś w tym udział. Pamiętam
1
@MesQueUnClub_87 aha.
5
@Jakchcesz otworzą sklep z patelsonami. Muszą tylko na Berkowitza uważać
1
@MesQueUnClub_87 jechać nim i do pierdla. A z jakiej on partii?
2
@MesQueUnClub_87 spokojnie. Będzie sprawował urząd z aresztu, jak to już w tym kraju bywało
0
@Colon też lubię Kondratiuka. A Big Bang jest świetny