Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pt9 dobrze, przecierają szlaki. My się w przyszłym roku wybierzemy na cały luty do Nowej Zelandii.
Oznaczaj mnie, jeśli możesz.
0
@Chimera nie przepadam za Niemcami, ale zagrożenia z ich strony nie czuję.
Korea Północna rzeczywiście. Zapomniałem o nich
0
@Kozinho. Spokojnie można robić teraz. Ale co kto lubi i jak uważa.
3
Może w końcu coś się ruszy w temacie
6
@Majkel34 USA jest złe, Izrael jest zły, Iran jest zły, Rosja to zło.
1
@Kozinho. Dzisiaj będę przycinał pewne rośliny, bo to już ostatni dzwonek dla tawuł, hortensji i paru innych. Wygrabie też trawnik. Jutro jak na niedzielę przystało wjedzie sprzęt ciężki i będę robił wertykulacje i areacje trawnika.
2
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem tego horroru. Nadrobię
0
@Ojciec5tkidzieci doskonale rozumiem. Ja mam ogród własny, więc mam co dzisiaj i jutro robić. Szczególnie, że jest duży. Do lasu mam też niedaleko, więc nie ma dnia, żebym nie był tam z moim dzielnym labradorem i często z żoną.
0
@gumaz a ja nie mieszkam w Łodzi od wielu lat.
Bałuty są wielkie i jakaś część, bliżej Śródmieścia to rzeczywiście jeszcze patola. Ale coraz mniejsza.
1
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Cóż za piękna pogoda. Także plan na dziś to prace ogrodowe, 14:45 mecz Widzewa, 16:15 mecz Barcelony, a potem wyjazd do kina na Pojedynek.
1
@JimMorrisonFCB 7 lat. Ale on od szczeniaka schorowany
1
@JimMorrisonFCB biszkopt
https://zapodaj.net/plik-D92v3pEvNI
1
@FcPortoFan1999 no tak. Rozumiem
0
@FcPortoFan1999 i to rodzi kolejne pytanie. Dlaczego już nie?
3
W związku z wygraną FC Porto mam do Ciebie dwa pytania Oski
1. Czy zgodnie z niedzielną zapowiedzią wypocząłeś w tym tygodniu jak lord?
2. Hodujesz świnki (hrum hrum)?
@FcPortoFan1999
1
@JimMorrisonFCB ja też. Najpierw ogród właśnie. Potem spacer z dzielnym labradorem. A potem znów ogród.
1
@JimMorrisonFCB czyli na sportowo. Szanuje
1
@JimMorrisonFCB to teraz już z górki
0
@capricornusjrk haha, to pewnie od cholery
1
@FcPortoFan1999 klasyczek
0
@FcPortoFan1999 musisz się tam za trenowanie wziąć Oski
6
Lepiej posłuchajcie dobrej muzyki
0
@JimMorrisonFCB młotek? Drzwi?
1
@Popitek12 nawet do Barcy nie dojdą. W następnej rundzie odpadają z Bido/Glimnt
0
@Colon n the Land of the Pumpkins.
4
@michal26 coraz bardziej dziwne te sondaże. A pozycja Gaśniczaków przeraża
1
@PatrychoO całkiem smaczna kuchnia. I prosta
1
@Rastafarnianin jak chcesz oddać nerki, wątrobę i parę innych podrobów, to wcale nie musisz umieć jeździć
1
@PatrychoO zapiszę sobie to. Jak już wrócę do jedzenia makaronów, to zrobię. Dzięki
2
@Roobo zobaczymy. Ale dla mnie może być. Niech się ten pis rozpieprzy