3

@pt9 dobrze, przecierają szlaki. My się w przyszłym roku wybierzemy na cały luty do Nowej Zelandii.

Oznaczaj mnie, jeśli możesz.

0

@Chimera nie przepadam za Niemcami, ale zagrożenia z ich strony nie czuję.
Korea Północna rzeczywiście. Zapomniałem o nich

0

@Kozinho. Spokojnie można robić teraz. Ale co kto lubi i jak uważa.

3

Może w końcu coś się ruszy w temacie


6

@Majkel34 USA jest złe, Izrael jest zły, Iran jest zły, Rosja to zło.

1

@Kozinho. Dzisiaj będę przycinał pewne rośliny, bo to już ostatni dzwonek dla tawuł, hortensji i paru innych. Wygrabie też trawnik. Jutro jak na niedzielę przystało wjedzie sprzęt ciężki i będę robił wertykulacje i areacje trawnika.

2

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem tego horroru. Nadrobię

0

@Ojciec5tkidzieci doskonale rozumiem. Ja mam ogród własny, więc mam co dzisiaj i jutro robić. Szczególnie, że jest duży. Do lasu mam też niedaleko, więc nie ma dnia, żebym nie był tam z moim dzielnym labradorem i często z żoną.

0

@gumaz a ja nie mieszkam w Łodzi od wielu lat.
Bałuty są wielkie i jakaś część, bliżej Śródmieścia to rzeczywiście jeszcze patola. Ale coraz mniejsza.

1

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Cóż za piękna pogoda. Także plan na dziś to prace ogrodowe, 14:45 mecz Widzewa, 16:15 mecz Barcelony, a potem wyjazd do kina na Pojedynek.

1

@JimMorrisonFCB 7 lat. Ale on od szczeniaka schorowany

1

1

@FcPortoFan1999 no tak. Rozumiem

0

@FcPortoFan1999 i to rodzi kolejne pytanie. Dlaczego już nie?

3

W związku z wygraną FC Porto mam do Ciebie dwa pytania Oski

1. Czy zgodnie z niedzielną zapowiedzią wypocząłeś w tym tygodniu jak lord?
2. Hodujesz świnki (hrum hrum)?

@FcPortoFan1999

1

@JimMorrisonFCB ja też. Najpierw ogród właśnie. Potem spacer z dzielnym labradorem. A potem znów ogród.

1

@JimMorrisonFCB czyli na sportowo. Szanuje

1

@JimMorrisonFCB to teraz już z górki

0

@capricornusjrk haha, to pewnie od cholery

1

@FcPortoFan1999 klasyczek

0

@FcPortoFan1999 musisz się tam za trenowanie wziąć Oski

6

Lepiej posłuchajcie dobrej muzyki

0

@JimMorrisonFCB młotek? Drzwi?

1

@Popitek12 nawet do Barcy nie dojdą. W następnej rundzie odpadają z Bido/Glimnt

0

@Colon n the Land of the Pumpkins.

4

@michal26 coraz bardziej dziwne te sondaże. A pozycja Gaśniczaków przeraża

1

@PatrychoO całkiem smaczna kuchnia. I prosta

1

@Rastafarnianin jak chcesz oddać nerki, wątrobę i parę innych podrobów, to wcale nie musisz umieć jeździć

1

@PatrychoO zapiszę sobie to. Jak już wrócę do jedzenia makaronów, to zrobię. Dzięki

2

@Roobo zobaczymy. Ale dla mnie może być. Niech się ten pis rozpieprzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?