1

@michal26 no to niech biorą to auto i jadą w bezpieczne misjsce. Innego wyjścia nie ma.
Choć dziś czytałem, że Iran ma przestać atakować inne państwa

0

@kocuur zapewne zarządzanie. Tajemnicą poliszynela jest, że Widzew na chwilę uratował Legii finanse transferem Kapuadiego.
Ale tu może coś więcej @Arkon powie, bo to jego klub.

4

@Kgorecki2500 ale stacje paliw Orlenu to w większości prywatne stacje. Franczyza.
Mój trochę dalszy somsiad złodziej jest właścicielem właśnie stacji Orlen.

23

@Piotr777 trochę też sami jesteśmy sobie winni, ponieważ gdy popyt się zwiększa, to przeważnie rosną ceny. A tydzień temu ludzie zgłupieli na stacjach paliw.

2

@Lanosss a dlaczego ludzie zmieniają miejsca pracy?

2

@FcPortoFan1999 ale zamknął im drzwi. Poza tym Legii na niego nie stać. Tam nadchodzą chude czasy

4

Pululu:

„Nie wiem, czy Widzew wróci do tego tematu, jakie będzie mieć plany. Jak już mówiłem – poza Legią, nie zamykam drzwi przed żadnym polskim klubem”.

1

@FcPortoFan1999 no mam nadzieję Oski, że przynajmniej Lech tak pójdzie

5

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Oski to jest fajny chłopak. Może i Barcelonie nie kibicuje, ale przynajmniej dram nie robi. A te madrycioki? A dej pan spokój.

1

@michal26 z tego co ja wiem, to z Dubaju, Szardży i Ras al-Chajmie można wylecieć. Może nie bezpośrednio do Polski, ale do Europy. Dalej już z górki

7

@Popitek12 rum z patelsona. Co Ty jeszcze wymyślisz Popitku?

4

@kubix05 o widzisz. Jego też lubiłem jak jeszcze oglądałem NBA. W sumie to chyba mój nr 2. Pierwszy był najlepszy sportowiec wszech czasów Michael Jordan

0

@TR3YWAY też tankowałem ON dzisiaj żonie. W sumie to się uśmiecham, bo to i tak taniej, niż 8,16 zł za ponurej Polski.

1

@Kgorecki2500 jak zwał, tak zwał. Wiadomo o co chodzi ;)

1

@Kgorecki2500 krokiety. Ale bez panierki.

4

@kubix05 jego uwielbiam od zawsze

6

@Vegeta88 no ja myślę, że w Meksyku napisaliby to lepszą polszczyzną

1

@Bernard777 może być. Ale pewnie skończy się pincet złotych grzywny dla Legii i karnym dla Realu. Być może minus ileś punktów dla Evertonu

2

@Colon mistrz po prostu

1

@michal26 i ja się z Tobą całkowicie zgodzę

1

@michal26 to ja powiem bez kozery pincet bilionow. A co?

1

@Colon tak jak @kamyk_23 Yeti

1

@clyde no ja robię z zsiadlego mleka właśnie
@lithotripter

0

@sokot nowy rząd coś tam pozmieniał. Kosmetyka oczywiście. I stworzył jakąś tam mapę drogową w tej sprawie. Jakieś tam ustawy były. Ale generalnie pytaj się tu bardziej prawników w tej materii.
Drugą najważniejszą rzeczą jest to, że nowy rząd zaczął przestrzegać traktatów, które Polska podpisała. Wszystkich..
Przy czym zaznaczę tu słowo przestrzegać, które nie znaczy, że nie próbujemy ich zmieniać. Bo próbujemy i to często z dobrym skutkiem.

Jeszcze raz powtórzę. Pisowi i węgierskiemu Fideszowi nie chodzi o to, że KPO, cz Safe wymusza rządy Tuska, czy tam kogoś innego. W UE są inne kraje, którymi rządzi prawica, której to nie po drodze z KE. I te kraje wchodzą w KPO i SAFE. I te kraje nie mają problemów. Problem mają tylko dwie partie, które z państwa chcą lub chciały zrobić własny folwark.

2

@clyde a taką polewkę, to się i u mnie robi, tylko dodaje się jeszcze boczek wędzony zasmażony

1

@sokot nie zgodził się na zmiany w ustawach, które z komisją Europejską ustali Morawiecki i Szymański. Ziobro wtedy nazwał Morawieckiego miękiszonem. Tu jeszcze udział miał Duda, który też nie zgodził się oddać władzy, a raczej podzielić się władzą nad sędziami.

1

@clyde u mnie był grill. Morszczuk z grilla, pieczarki z grilla i karkówka z grilla.
Do tego surówka z kiszonych buraków

8

@sokot Włosi nic nie wzięli, czyli tyle co inni. Dopiero wezmą. Nie wiem jakie mają potrzeby i na ile aplikowali. Różnica między Włochami, a nami jest taka, że oni od Ruskich leżą daleko.

Słowacja przytoczona tu przez Ciebie wchodzi w to SAFE. Tak jak wiele innych państw. Tylko u nas i na Węgrzech prawica spazmów dostaje. I nie, nie dlatego, że warunkiem jest rząd Tuska. Dlatego, że warunkiem jest przestrzeganie umów.

Co do KPO, to Morawiecki się dogadał z KE. Problemem był poszukiwany listem gończym, który wszystko wtedy zablokował.

2

@mkord tak, ale @PawkoFCB napisał, że za milon kupili Poloneza i ja się do miliona odniosłem. Nie do samego banknotu.

16

@sokot Włosi mają władzę dokładnie taką jaką Ty byś chciał w Polsce i jakoś im to SAFE nie przeszkadza i z chęcią je biorą.
A @Kgorecki2500 to akurat za obecną władzą na bank nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?