Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci tak może być.
1
@Ilka spokojnie
1
@FcPortoFan1999 tak, prosta, ale fajna gra
0
Z okazji wygranej Arki mam do Ciebie jedno pytanie Oski
1. Lubisz grać w karty?
@FcPortoFan1999
2
@michal26 no może. Dziwna liga
2
@michal26 hmmm... Trzeba zacząć myśleć, czy czasem Wisła nie spadnie @FcPortoFan1999 @Ilka
1
@Gary jarzynowa, u mnie zwana śmieciową jest bardzo dobra
@MesQueUnClub_87
3
@Czajka90 dobry plan. Ale niebezpieczny. Przecież @Kessie bedzie tylko o miejsce przechowywania rowerów pytał
1
@Ilka za blisko Płocka mieszkam. Wolę już ten Raków.
1
@Vegeta88 to na pewno
1
@FcPortoFan1999 może być
0
@Ilka no nie, byle nie Płock
1
@FcPortoFan1999 wychodzi na to, że jak Wisła wygra, to będę miał do Ciebie dwa pytania Oski.
1
@Gronek walczy o pokojową Nagrodę Nobla
1
@Criss18Barca to raczej ciężko korupcją nazwać
1
@FcPortoFan1999 Wisła rozwali Arkę 1-0
0
@FcPortoFan1999 no najgorzej tego trzeciego wylonić, ale wyszedł mi Piast.
1
@Vegeta88 Legia szybciej zajmie 5 miejsce, niż spadnie.
1
@FCBparasiempre to bardziej z angielskiego, nie z łaciny.
0
@MessiForeverTheBest tak stawiam.
1
@FCBparasiempre przewidywanie przyszłych wyników. W tym wypadku efektu końcowego
11
Moje predykcje na koniec sezonu ekstraklasy. Na 10 kolejek przed końcem.
Mistrz - Lech
2. Jadźka
3. Raków
4. Lubin
Spadek - Nieciecza, Arka i Piast.
Może i liczone ze wzoru Hajty, ale uwzględniłem truskawkę na torcie i podzieliłem przez nalepkę na kibel z napisem Mati Bór.
@michal26 @FcPortoFan1999 @ferdas_rawa @zgiru @Ojciec5tkidzieci @Bernard777 @Ilka @Arkon @Azrik @FCBparasiempre
1
@Ilka też dzisiaj grabiłem, kopałem i inne cuda robiłem. Ale myślę, że jutro będzie ok.
Dużo soku pomidorowego z octem jabłkowym i kurkumą
5
@Aragorn33 mój głos na prezydenta to tylko i wyłącznie na @RoberDzik
0
@michal26 tak, pamiętam
1
@AssisMoreira sos był. Śliwkowy
1
@MesQueUnClub_87 moja krew
1
@Gary marchewki z groszkiem.... Ble
1
@Gary @Koni8M ja lubię brukselkę.
1
@MesQueUnClub_87 zgłoszony