Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass to "se" to ja se celowo użyłem
5
@Kgorecki2500 Noża do obierania używam, młody padawanie. Lepsza i szybsza technika ta jest, tak. Oczka i brud wszelki sprawniej wyciąć zdołasz. Mmm.
1
@escarabajo @mmaciass chłopaki, nie kłócicie się. Dajcie se po razie, a najlepiej po pótora raza i idźcie na flaszkę. A najlepiej na półtorej flaszki.
0
@Terroriser dzięki, po południu posłucham, ale widzę za raczej słyszę, że dobry metal
3
@Pressinho w sumie remeke remeka Znachora wyszedł
1
@partymaker nie. Z Yahya Abdul-Mateen II
5
Pamiętacie film "Człowiek w ogniu" z Denzelem? Albo wcześniejszą wersję ze Scottem Glennem i Joe Pescim?
To niedługo na Netflix będzie miała premiera serialu o tym samy tytule i opowie w zasadzie to samo.
1
@Gary nie używam podpałki. Ale jak ktoś lubi, to mu kupię.
0
@Terroriser na grach się nie znam, ale może być.
Przesłucham
5
@lucca87 ale oni zagrali może nie super, ale bardzo dobry mecz i właśnie było to widać. Ale to trzeba mecz obejrzeć, a nie skrót. Byli szybsi, byli bardziej groźni i fizycznie nas przerośli. A my wczoraj jak typowy Real. Kupa szczęścia i karny w ostatniej chwili.
4
@MesQueUnClub_87 tak, ale waluta płynna przy grillu
19
@lucca87 obejrzałem okładkę książki. I jak czytam te recenzje, że jest świetna, to xD.
Tylko tak mogę skomentować Twój post
1
@MesQueUnClub_87 dzisiaj trafiłeś trójkę. Nie oglądałem Nadzwyczajni, Ostatnie wakacje i Pole marzeń.
3
@mmaciass @Irmscher10 z tego co ja się orientuję, to my możemy używać tej broni normalnie. Do póki Amerykaniec nie postanowi inaczej.
2
@mmaciass nie zauważyłem, bo nie byłem.
Ale zmian szybko nie będzie, bo ten rynek tak nigdy nigdzie nie działał. I uwolnienie rezerw nie wpłynie na cenę. Wręcz zaryzykuję stwierdzenie, że uwolnienie rezerw wydłuży czas na spadek cen na stacjach.
0
@gaucho104 o matulu. Nie oglądałem
1
@Kgorecki2500 to dobrze.
Możesz teraz rozpocząć nową serię na La Bambie. Codziennie wrzucaj jakiś przepis z XVII wieku.
1
@Bolton nie. Ja też Twoją duszę sprzedałem
1
@FcPortoFan1999 no dobrze Oski. Wrócimy do tematu przy innej okazji.
2
@Kgorecki2500 nie rób. Zjedz sałatkę i ziemniaczki, a tego kurczaka wyrzuć.
0
@FcPortoFan1999 ech Oski... Twardy z Ciebie gracz.
Ale to nie jest powiązane z ligą, którą gardzisz, tylko z przegraną Liverpoolu
0
@FcPortoFan1999 bo cieszymy się Oski, że Liverpool przegrał
4
Z okazji wygranej Galatasaray mam do Ciebie dwa pytania Oski.
1. Lubisz czerninę?
2. Hodujesz kaczki?
@FcPortoFan1999
0
@Ilka Ilona, kaktusy podlej.
1
@Batys ja aż tyle tego YouTube nie oglądam, więc mi nie przeszkadza, jak sobie parę sekund poczekam
1
@Batys z 5 lat chyba. Wcześniej też Opera, ale jakieś problemy miałem z pewnym oprogramowaniem i przerzuciłem się na Edge
1
@Batys ja od Edge nie odchodzę. Przyzwyczaiłem się
1
@Batys korzystam z Edge i też tak mamy. Chyba, że wyłączę bloker reklam, wtedy jest ok
3
@Kessie nieważne kto ich wywali, byle wylecieli. Tyle
3
@clyde ja właśnie przez te tytuły przestałem w ogóle wchodzić w artykuły.