0

@mmaciass to "se" to ja se celowo użyłem

5

@Kgorecki2500 Noża do obierania używam, młody padawanie. Lepsza i szybsza technika ta jest, tak. Oczka i brud wszelki sprawniej wyciąć zdołasz. Mmm.

1

@escarabajo @mmaciass chłopaki, nie kłócicie się. Dajcie se po razie, a najlepiej po pótora raza i idźcie na flaszkę. A najlepiej na półtorej flaszki.

0

@Terroriser dzięki, po południu posłucham, ale widzę za raczej słyszę, że dobry metal

3

@Pressinho w sumie remeke remeka Znachora wyszedł

1

@partymaker nie. Z Yahya Abdul-Mateen II

5

Pamiętacie film "Człowiek w ogniu" z Denzelem? Albo wcześniejszą wersję ze Scottem Glennem i Joe Pescim?

To niedługo na Netflix będzie miała premiera serialu o tym samy tytule i opowie w zasadzie to samo.

1

@Gary nie używam podpałki. Ale jak ktoś lubi, to mu kupię.

0

@Terroriser na grach się nie znam, ale może być.
Przesłucham

5

@lucca87 ale oni zagrali może nie super, ale bardzo dobry mecz i właśnie było to widać. Ale to trzeba mecz obejrzeć, a nie skrót. Byli szybsi, byli bardziej groźni i fizycznie nas przerośli. A my wczoraj jak typowy Real. Kupa szczęścia i karny w ostatniej chwili.

4

@MesQueUnClub_87 tak, ale waluta płynna przy grillu

19

@lucca87 obejrzałem okładkę książki. I jak czytam te recenzje, że jest świetna, to xD.

Tylko tak mogę skomentować Twój post

1

@MesQueUnClub_87 dzisiaj trafiłeś trójkę. Nie oglądałem Nadzwyczajni, Ostatnie wakacje i Pole marzeń.

3

@mmaciass @Irmscher10 z tego co ja się orientuję, to my możemy używać tej broni normalnie. Do póki Amerykaniec nie postanowi inaczej.

2

@mmaciass nie zauważyłem, bo nie byłem.
Ale zmian szybko nie będzie, bo ten rynek tak nigdy nigdzie nie działał. I uwolnienie rezerw nie wpłynie na cenę. Wręcz zaryzykuję stwierdzenie, że uwolnienie rezerw wydłuży czas na spadek cen na stacjach.

0

@gaucho104 o matulu. Nie oglądałem

1

@Kgorecki2500 to dobrze.
Możesz teraz rozpocząć nową serię na La Bambie. Codziennie wrzucaj jakiś przepis z XVII wieku.

1

@Bolton nie. Ja też Twoją duszę sprzedałem

1

@FcPortoFan1999 no dobrze Oski. Wrócimy do tematu przy innej okazji.

2

@Kgorecki2500 nie rób. Zjedz sałatkę i ziemniaczki, a tego kurczaka wyrzuć.

0

@FcPortoFan1999 ech Oski... Twardy z Ciebie gracz.
Ale to nie jest powiązane z ligą, którą gardzisz, tylko z przegraną Liverpoolu

0

@FcPortoFan1999 bo cieszymy się Oski, że Liverpool przegrał

4

Z okazji wygranej Galatasaray mam do Ciebie dwa pytania Oski.

1. Lubisz czerninę?
2. Hodujesz kaczki?

@FcPortoFan1999

0

@Ilka Ilona, kaktusy podlej.

1

@Batys ja aż tyle tego YouTube nie oglądam, więc mi nie przeszkadza, jak sobie parę sekund poczekam

1

@Batys z 5 lat chyba. Wcześniej też Opera, ale jakieś problemy miałem z pewnym oprogramowaniem i przerzuciłem się na Edge

1

@Batys ja od Edge nie odchodzę. Przyzwyczaiłem się

1

@Batys korzystam z Edge i też tak mamy. Chyba, że wyłączę bloker reklam, wtedy jest ok

3

@Kessie nieważne kto ich wywali, byle wylecieli. Tyle

3

@clyde ja właśnie przez te tytuły przestałem w ogóle wchodzić w artykuły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?