1

@kubix05 dobrego dnia

13

@michal26 Konfa, która sprzeciwia się usunięciu religii ze szkoły, która sprzeciwia się likwidacji funduszu kościelnego, która nie zgadza się na usunięcie krzyży ze szkół i urzędów i na koniec, Konfa, której politycy nieraz mówili, że wartości katolickie są podstawą funkcjonowania państwa.

Ta Konfa jest według Ciebie za rozdziałem państwa i kościoła?

Ja pier.... Aż takiej bzdury to się po Tobie nie spodziewałem

4

@michal26 generalnie te same argumenty na to jak to pis się kończy słyszę od przegranych przez nich wyborów w 2007 roku.
Wtedy i przez następne 20 lat słyszę i czytam to samo.
A ja się upieram, że dopóki jest tam Kaczyński, to pis się nie skończy. Raz będzie lepiej, raz będzie gorzej, ale będą na miejscach 1-2.


A co do samego popisu, to nadal nie ma dla nich alternatywy.

1

@Ilka a ja nie tylko sobie wyobrażam, a nawet mam plan na takie życie.

0

@Ilka nie, aż taki stary nie jestem.
Po prostu (jakkolwiek to głupio nie zabrzmi) nie muszę więcej pracować. A raczej nie będzie będę musiał, jak dokończę wszystkie tematy.

1

@mordini123 aha, no tak

0

@Ilka dobrze to będzie za nieco ponad rok. Jak już w ogóle nie będę musiał jeździć i myśleć o pracy.

0

@michal26 a za co te punkty na start zyskujemy?

2

@Ilka dzień jak codzień. Do roboty nie pojechałem tak jak każdego dnia w tym tygodniu.

5

Po wczorajszych meczach pucharowych.
Ranking krajowy UEFA 2026:

9. Turcja – 51,475
10. Czechy – 48,525 (+ 0,200)
11. Grecja – 47,912 (+ 0,800)
12. Polska – 46,250
13. Dania – 42,106 (+ 0,500)
14. Norwegia – 41,237

@michal26 @Bernard777 @Arkon @Azrik @FcPortoFan1999 i inni

3

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Dobry Chłopiec, ale pewnie w weekend to się zmieni.
Nie mam pewności co do Schizopolis. Coś mi się wydaje, że oglądałem, ale cholera wie.

1

@gaucho104 ale oni zaczęli być przeciw na długo przed głupotą, którą wymyślił Jaszczomb. Głupotą, która była skierowana do ludzi, którzy nie mają pojęcia co słuchają.
Oni zaczęli być przeciw jak się zorientowali, że ten program SAFE będzie sukcesem Tuska. Tylko tyle i aż tyle.

12

@maroon zorientowali się, że cały sukces będzie dla Tuska i KO i się zesrało. Nagle to co popierali zrobiło się złe.

@michal26

8

@michal26 nie wiem co Ci napisać. Może tyle, że chcieliście podnóżek Kaczyńskiego to macie. Tyle.

A najlepsze jest to, że to SAFE i tak wejdzie, tylko na gorszych warunkach. I wiedział o tym Batyr i wiedział o tym Kaczyński. Chodzi tylko o dalszą wojnę Polsko polską

2

@FcPortoFan1999 aha. A czemu już krówek nie masz?

5

Z okazji wygranej Porto mam do Ciebie dwa pytania Oski

1. Lubisz oglądać filmy?
2. Hodujesz krowy?

@FcPortoFan1999

1

@directedbyfcb stop argentynizacji Barcelony

1

@Kgorecki2500 wiem, że sobie gotujesz. Fajnie.

Zaszalej haha

1

@Kgorecki2500 w sumie, to się cieszę, że mój syn zgarnął sobie dziewczynę do domu. Zamieszkała z nim i gotuje normalne żarcie.

2

@kubix05 oglądałem to ze sto razy za dzieciaka

2

@Kgorecki2500 jeszcze trochę testowania tego szajsu, to czekają Cię testy wątroby.
Przecież taki gulasz węgierski to bardziej ryje podroby, niż pięć lat chlania wódki.

3

@Gary @FCBparasiempre albo tamto Camp Nou było oddawane, jak te Laporty

3

@Ojciec5tkidzieci kiedy już stwierdzę, że polska polityka osiągnęła dno, to zawsze znajdzie się ktoś, kto zapuka spod spodu.

0

@FcPortoFan1999 wolisz Oskar, Oskarze, Szanowny Panie Oskarze?

3

@FcPortoFan1999 Oski, ja jestem Michał, nie Oskar.

Stawiam na pracoholizm

0

Cześć Oski. Jak tam Ci minął dzień w pracy?

0

@FcPortoFan1999 spokojnie Oski. Pytania nie będą trudne.

2

@zgiru tak, szkoda

2

@Colon Hear My Train A Comin. Zdecydowanie

1

@MesQueUnClub_87 u mnie jest kapuśniak na żeberkach. A może to kwaśnica? Bo chyba mamy różne nazwy. W każdym razie zupa na kapuście kiszonej i żeberkach.

Na drugie kotlet mielony z mięsa wołowego i indyczego. Plus surówka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?