Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 toć to Mordor. Otoczony górami, a w środku spalona ziemia
2
@kubix05
1
@Arkon haha, tak pamiętam i rozumiem
0
@Safrani czyli La Bamba zastąpiła Ci gry
1
Z okazji wygranej Barcelony mam do Ciebie dwa pytania Oski
1. Uprawiasz kukurydzę?
2. Lubisz grać w gry komputerowe?
@FcPortoFan1999
1
@Gary świetnie. Gratuluję
1
@Arkon ja uwielbiam, ale trzeba umieć zrobić
1
@Arkon czernina i pieczona kaczka plus buraczki plus ziemniaczki
2
@kubix05 mój nr 1
0
@michal26 w sumie obejrzałem tę sytuację kilka razy i tam rzeczywiście karnego raczej nie powinno być
0
@michal26 główny podjął decyzję
1
@michal26 Marciniak nie zabrał. Jeśli już, to główny.
2
@Ilka trudno powiedzieć. Tam były problemy w obronie wtedy
4
@FcPortoFan1999 a murawa 70-tych
3
@Ilka masakra się na to patrzy
1
@FcPortoFan1999 no właśnie
0
@FcPortoFan1999 no Barcelona może być. Ale w takim razie Widzew mógłby grać wieczorem
1
@FcPortoFan1999 no niestety. Głupio to zaplanowane
1
@Marusek oczywiście, że tak. Ja mogę Legii nie lubić, ale to jest marka, która przyciąga.
1
@Hosh ja jestem za utrzymaniem się Widzewa, a nie za spadkiem Legii.
1
@jacobFCB ważny, ale czy najważniejszy? Teraz każdy kolejny będzie ten najważniejszy. A dziś ani zwycięstwo, ani porażka niczego nie determinują.
Wygrać trzeba.
3
@Dr_Cabasisi na szczęście do tego nie dojdzie. Flickowi Messi potrzebny jak dziura w gaciach.
5
@Dr_Cabasisi Messi niech sobie gra w Miami z pół amatorami. Nie ma już dla niego miejsca w maszynie Her Flicka. I okej.
7
Skład Widzewa
Drągowski
Kapuadi - Wiśniewski - Żyro
Cheng - Shehu - Lerager - Krajewski
Alvarez - Kornvig
Bergier
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Ilka @zgiru @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @michal26 @Azrik @Arkon @Bernard777 i inni
0
A ceny z bazarku to można wstawiać, czy będzie ban, jak przy wyborach do Sejmu?
@wpwelement
1
@FcPortoFan1999 wolałbym jednak mecz Widzewa później. A Barcelony o 21.
Jeszcze United dzisiaj grają, a ich też oglądam
1
@FcPortoFan1999 no właśnie. Taka godzina, że cały dzień rozpieprzony.
3
@FcPortoFan1999 bardzo nie podoba mi się pora meczu Widzewa. Cześć Oski.
@Bykunn może nie bajo bajo, ale przegrana wiele utrudni. No kur zapiał, muszą to wygrać i wyjść z tej strefy spadkowej.
1
@kpiarz ale wiesz, że my tę pożyczkę i tak weźmiemy? Zgodnie z prawem, dzięki ustawie, którą parę lat temu przepchnął pis.
Różnica polega na tym, że nie będziemy mogli część pieniędzy przeznaczyć na policję i straż graniczną.
Ciebie też tu @sokot oznaczę.
1
@kubix05 jajka dobre, ale wolę na miękko.
Dzień dobry