Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kozinho. Pytałem i rozmawiałem o tym nie raz ze specami z Politechniki Śląskiej.
Dane za zeszły rok to.
Koszt wydobycia tony węgla o rynkowej wartości 320 - 460 złotych polskich to było 1000 złotych. W tym ten cały Ets to było 4,30 zł.
6
@michal26 tak jak za rozdziałem kościoła? ;)
16
@Arkon bo taki @AlexDark00 też ma głos w wyborach.
20
@Arkon nie będzie żadnego powrotu do węgla. I z tego sobie zdają sprawę wszyscy ważniejsi politycy. Nawet ci z pisu, czy Konfy. I wcale nie chodzi tu o UE czy inne rzeczy.
0
@Colon Walkway to Heaven
2
@MesQueUnClub_87 zapisałem sobie. Dzięki
2
@NeroTFP1 ciężkie się wylosowało. Bardzo ciężkie.
Stawiam na Brada, szczególnie za jeden starszy i zapewne mniej doceniany "Meet Joe Black". Ale również za Fight Club, Snach, Sleepers, Seven i serię Ocean's.
Uważam również, że Pitt jest bardziej wszechstronnym aktorem.
5
@Tasde odpowiem Ci na ostatnie.
Polscy przedsiębiorcy nie lubią, a jeszcze bardziej nie chcą ryzykować. Ba, ja powiem więcej. Jak taki przedsiębiorca złapie kontrakt z Niemcami na wbijanie gwoździa w deskę, to do końca życia jego fabryka będzie wbijać te gwoździe. I nie zaryzykuje inwestycji w nic innego.
Oczywiście nie tyczy się to 100% polskich przedsiębiorców, ale większości tak.
Druga sprawa jest taka, że państwo też nie za bardzo pomaga w rozwoju technologii.
1
@Kgorecki2500 to tak jak ja
1
@Kgorecki2500 w tym wypadku ciekawość to pierwszy stopień do sraczki ;)
2
@Ilka a ja powiem tak. Jak się tak wczytać w nowe wytyczne FIFA, to też stwierdzam, że karnego nie powinno być.
Ale już pomijając powyższe, to nie Marciniak tego karnego anulował, tylko główny.
0
@Eklerek nie wie. Tak jak wielu innych nie wie i myślą, że te cyferki, to wyznacznik umiejętności
1
@Konradowskyy pierwsze co pamiętam, ale jak przez mgłę i to chyba tylko dlatego, że było to mocne wydarzenia to mecze z Liverpoolem i Juventusem w 1983 roku
1
@Konradowskyy no ja takie rzeczy pamiętam
0
@draxidox tu jest najlepsza odpowiedź
1
@Marusek fajnie
2
@mmaciass musisz wziąć pod uwagę, że z Radomia jest bliżej. Tako rzecze mędrzec Suski.
@maroon nie wjedziesz przez Ukrainę. Trzeba od północy
1
@Marusek w sumie, to lubię od czasu do czasu Bajora posłuchać
0
@Dari0G nie mam pojęcia
1
@BillyButcher tak, obejrzeliśmy ten serial w weekend. Świetna zabawa.
Dzięki.
4
100 zł, jak 100 zł.
Ostatnio jakaś kobieta ogłaszała na FB i innych portalach, że zgubiła kopertę, w której było 20 tys. złotych. Uczciwego znalazcę prosiła o oddanie.
0
@lithotripter no tak, masz rację
1
@FcPortoFan1999 ja lubię bardzo. Ale na takiej kurce z podwórka też lubię
1
@FcPortoFan1999 aha. Ale rosół lepszy z indyka
0
@FcPortoFan1999 aha. Rozumiem.
A dlaczego już nie hodujesz indyków?
1
@FcPortoFan1999 no to mam do Ciebie dwa pytania Oski.
1. Dlaczego tak nienawidzisz LM?
2. Hodujesz indyki?
0
@lithotripter Ty no nie wiem, nie widać dokładnie.
2
@mekston to może z takiej okazji trzeba Oskiemu zadać dwa pytania?
@FcPortoFan1999 co Ty na to?
@BillyButcher opcja ignoruj może nie działa jakbyśmy sobie tego życzyli, ale daje radę. Polecam. Będziesz miał lepsze życie na La Bambie, a po stronie strat nic nie stwierdzono.
18
A tak się @VegetaPolska chwalił, że wszystko idzie w dobrą stronę.
https://zapodaj.net/plik-cEWzPgUaPh
3
@MesQueUnClub_87 nie widziałem Za duży na bajki, bo chyba jestem za stary na bajki