7

@Kozinho. Pytałem i rozmawiałem o tym nie raz ze specami z Politechniki Śląskiej.
Dane za zeszły rok to.

Koszt wydobycia tony węgla o rynkowej wartości 320 - 460 złotych polskich to było 1000 złotych. W tym ten cały Ets to było 4,30 zł.

6

@michal26 tak jak za rozdziałem kościoła? ;)

16

@Arkon bo taki @AlexDark00 też ma głos w wyborach.

20

@Arkon nie będzie żadnego powrotu do węgla. I z tego sobie zdają sprawę wszyscy ważniejsi politycy. Nawet ci z pisu, czy Konfy. I wcale nie chodzi tu o UE czy inne rzeczy.

0

@Colon Walkway to Heaven

2

@MesQueUnClub_87 zapisałem sobie. Dzięki

2

@NeroTFP1 ciężkie się wylosowało. Bardzo ciężkie.

Stawiam na Brada, szczególnie za jeden starszy i zapewne mniej doceniany "Meet Joe Black". Ale również za Fight Club, Snach, Sleepers, Seven i serię Ocean's.

Uważam również, że Pitt jest bardziej wszechstronnym aktorem.

5

@Tasde odpowiem Ci na ostatnie.
Polscy przedsiębiorcy nie lubią, a jeszcze bardziej nie chcą ryzykować. Ba, ja powiem więcej. Jak taki przedsiębiorca złapie kontrakt z Niemcami na wbijanie gwoździa w deskę, to do końca życia jego fabryka będzie wbijać te gwoździe. I nie zaryzykuje inwestycji w nic innego.

Oczywiście nie tyczy się to 100% polskich przedsiębiorców, ale większości tak.

Druga sprawa jest taka, że państwo też nie za bardzo pomaga w rozwoju technologii.

1

@Kgorecki2500 to tak jak ja

1

@Kgorecki2500 w tym wypadku ciekawość to pierwszy stopień do sraczki ;)

2

@Ilka a ja powiem tak. Jak się tak wczytać w nowe wytyczne FIFA, to też stwierdzam, że karnego nie powinno być.
Ale już pomijając powyższe, to nie Marciniak tego karnego anulował, tylko główny.

0

@Eklerek nie wie. Tak jak wielu innych nie wie i myślą, że te cyferki, to wyznacznik umiejętności

1

@Konradowskyy pierwsze co pamiętam, ale jak przez mgłę i to chyba tylko dlatego, że było to mocne wydarzenia to mecze z Liverpoolem i Juventusem w 1983 roku

1

@Konradowskyy no ja takie rzeczy pamiętam

0

@draxidox tu jest najlepsza odpowiedź


1

@Marusek fajnie

2

@mmaciass musisz wziąć pod uwagę, że z Radomia jest bliżej. Tako rzecze mędrzec Suski.

@maroon nie wjedziesz przez Ukrainę. Trzeba od północy

1

@Marusek w sumie, to lubię od czasu do czasu Bajora posłuchać

0

@Dari0G nie mam pojęcia

1

@BillyButcher tak, obejrzeliśmy ten serial w weekend. Świetna zabawa.
Dzięki.

4

100 zł, jak 100 zł.

Ostatnio jakaś kobieta ogłaszała na FB i innych portalach, że zgubiła kopertę, w której było 20 tys. złotych. Uczciwego znalazcę prosiła o oddanie.

0

@lithotripter no tak, masz rację

1

@FcPortoFan1999 ja lubię bardzo. Ale na takiej kurce z podwórka też lubię

1

@FcPortoFan1999 aha. Ale rosół lepszy z indyka

0

@FcPortoFan1999 aha. Rozumiem.
A dlaczego już nie hodujesz indyków?

1

@FcPortoFan1999 no to mam do Ciebie dwa pytania Oski.

1. Dlaczego tak nienawidzisz LM?
2. Hodujesz indyki?

0

@lithotripter Ty no nie wiem, nie widać dokładnie.

2

@mekston to może z takiej okazji trzeba Oskiemu zadać dwa pytania?
@FcPortoFan1999 co Ty na to?

@BillyButcher opcja ignoruj może nie działa jakbyśmy sobie tego życzyli, ale daje radę. Polecam. Będziesz miał lepsze życie na La Bambie, a po stronie strat nic nie stwierdzono.

18

A tak się @VegetaPolska chwalił, że wszystko idzie w dobrą stronę.

https://zapodaj.net/plik-cEWzPgUaPh

3

@MesQueUnClub_87 nie widziałem Za duży na bajki, bo chyba jestem za stary na bajki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?