1

@Marusek pamiętam. Lubiłem bardzo

1

@FCBparasiempre no mi nic nie zrobili. Tak zostałem nastawiony do piłkarzy Argentyny i już.
Przecież ja nie muszę lubić Argentyny.

0

@FCBparasiempre moja nienawiść pochodzi od mistrzostw 1986, więc stare dzieje

1

@kamyk_23 dobre dobre

6

Donald Tusk pojechał na szczyt Rady Europejskiej z jasnym celem: wywalczyć korzystne dla Polski zmiany w systemach handlu emisjami ETS1 i ETS2 i ochronić portfele milionów Polaków. Stawką jest przyszłość polskiej gospodarki i polityczny los koalicji rządzącej. Rozmówcy Interii z rządu i obozu władzy są jednak dobrej myśli i przewidują, że z Brukseli wrócą z tarczą. Jest szansa na duże ustępstwa

1

@Colon Who Are You bardzo mi poszedł.

1

@marcin62 dzięki

5

Robert Dobrzycki się chyba rozsierdził i stwierdził walić Hankę Galerianke (Zdanowską) i Widzew najprawdopodobniej sam wymieni murawę po meczu z Żabolami.

@michal26 @Arkon @zgiru @Ilka @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @FcPortoFan1999 @Bernard777 @Azrik @KochamInieste

2

@Nazio_87 na nowszego Samsunga

0

@Kazragore jak coś jeszcze znacie Panowie, to podrzućcie. RPG, najlepiej z D&D
@marcin62 @Cochise

1

@Gary dzięki :)

0

@marcin62 tak, Pathfinder też mam na liście. Rogue Trader nie znałem, ale dopisuję. Dzięki.

2

@Arden ale tu nie ma mowy o jendonstronnym przedłużeniu

12

@MesQueUnClub_87 ano właśnie. To nie jedyna taka firma w Polsce.
Jak zawsze gdzieś tam na samej górze ktoś podejmuje durne decyzje, a cierpią tylko ci na dole.

0

@Arden z tego co ja się orientuję, to nigdy takiego przepisu nie było

5

Tak wygląda OZE sroze. Ale święte. I kto odważy się krzyż zdjąć?

https://zapodaj.net/plik-A5nX48eXUq

1

@Cochise nie grałem, ale zamierzam pograć, jak mi się bg3 znudzi. Jeszcze Solasta, Pillars of Eternity i w końcu nasz Wiedźmin. W przyszłym roku będę miał już dużo czasu dla siebie.
Dzięki

1

@Kgorecki2500 Ty sobie Kacper zagraj w końcu w porządną grę, a nie jakieś tam horrory, czy inne.
Baldur's Gate 3 czeka.

1

@mekston wiem i nienawidzę reprezentacji Argentyny i Niemiec. Nie lubię Włochów.

0

@CLS63AMG bo ja nienawidzę Argentyny i Niemców

2

@MesQueUnClub_87 no u mnie się skończył, więc zrobiłem

1

@Lionel_Messi10 niestety masz rację. To takie moje życzeniowe myślenie.

11

No to zrobiłem na próbę bigos w szybkowarze na szybko. 40 minut gotowania wszystkiego na raz. Kapusta jest tak miękka, że rozpuszcza się w ustach, nie w dłoni.
W smaku bardzo przyzwoicie, ale wiadomo, że tradycyjnie gotowanemu nie dorówna. Choć jutro pewnie będzie lepszy.

https://zapodaj.net/plik-OQvs9TvYJY

@MesQueUnClub_87 @Gary @Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @michal26 @Kluivert_P @clyde @lajcior

0

@Lionel_Messi10 nie wyjdą z grupy i Scaloni poleci.

7

@MesQueUnClub_87 dokładnie tak.
Ale u nas Tusk to zrobi dla Niemca za darmo. A różnicę pokryją @Roobo i @ProMILs

0

@CLS63AMG no ja nie mam zawsze przy sobie.
Ale tak zrobię.
Dzięki za dobrą radę.

3

Rząd Słowacji wprowadzi wyższe ceny paliw dla Polaków Rodaków. Cel to ograniczenie turystyki paliwowej. To samo będzie dotyczyć Czechów i Austriaków, ale im akurat dobrze.

0

@CLS63AMG wiem, ale maila też mogę przespać
@mmaciass okej

1

Czekam jak udostępnią zwykłe bilety na mecze z Atletico i Espanyolem.
@Gary Ty tam jesteś dobrze zorientowany, kiedy to może się wydarzyć, bo nie chcę przespać?

2

@ProMILs no nie zamykają, bo za poród płaci się tam od 13 do 20 tysięcy dolarów. A nawet jak masz najwyższy pakiet ubezpieczenia, to płacisz 3-3,5 tysiąca. Że też nikt w Polsce o tym nie pomyślał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?